Šta je novo?

g430 vs g230

bokica80

Poštovan
Učlanjen(a)
02.05.2014
Poruke
429
Poena
70
Posle godina korištenja slušalica g430, jedna slušalica počela da prekida povremeno, a bio sam dovoljno lenj da ne zaštitim kabal na jednoj tački gde se stalno previjao, rešio sam da presečem kabal i prespojim, kad ono cvrc ne radi kako treba... Pomislim da su licne lakirane pa da ih očistim kad ono u licnama ima još 2 žice??? Tako da umesto 3 žice ima 5 žica, iznerviram se i stavim sluške u kutiju jer su žice stvarno pretanke i taj dan nisam mogao da se bakćem time...
E sad imam još 1 par slušalica logitech g230, kupljene u oglasima za nikakve pare odsečen je kabal zvučnike sam probao rade. E sad me zanima koja je razlika u slušalicama g430 i g230? Da li je to samo u boji earpads plavo-crveno, i u usb zvučnoj kartici koja se dobija uz g430 ili se i zvučnici tj drajveri razlikuju ili su isti?
Pošto ako su isti drajveri bolje da stavim kabal na g230 jer su kao nove, na g430 sam lomio onu malu plastiku pa mi je neki lik napravio taj delić na 3d štampaču, i rajf je malo raširen jer sam glavat a slušalice koristene godinama. Što se tiče g430 ne da sam bio zadovoljan nego su to po meni top slušalice za gaming a po netu ih stalno pljuju. Ne kažem mana ona mala plastika na rajfu to stoji, ja sam i čuvao slušalice, to sam slomio kad sam spavao i slušao muziku, 3d model napravljen na štampaču je 10x bolji od original dela i žilaviji. DAnas bi trebalo da se nakanim da spojim tih 5 žičica samo da odlučim da li ostajem na g430 ili da kabal stavim na g230, jedino me buni drajver da li je isti ili je g430 bolji...
 
Nazad
Vrh Dno