Šta je novo?

Windows 10 - instalacija i odabir verzije uz pomoc clanova foruma

Fleška je ubodena, malo bolje pogledajte slike, ne komplikujte i ne zbunjujte čoveka
Kod ovog prozora samo je trebao da selektuje drugu liniju i pritisne ENTER
img_2092.jpg

P.S. instalacioni fleš kreiran je po propisu, rufusom sa pravim parametrima, remote :)
 
Poslednja izmena:
Nešto ima loše sa diskom, trenutno ga popravlja.
 
Hvala, kazite mi zasto me muci konekcija sa internetom? Kad ukljicim laptop nekad bez problema uspostavi se konekcija a nekad ne. Tada ili odradim restart i dobijem povezanost interneta sa svojim ruterom od mts-a. A nekad uspem da preko ikonice uspostavim konekciju ( desava mi se da nemogu na taj nacin i kao rezerva ostane mi da odradim restart laptopa ).
 
Dešava se da nekada kartica za Wi Fi na lap topu počne da crkava. Na sreću polovna je jako jeftina, isto tako probaj da reinstaliraš drajvere sa (revo - om) i instaliraj poslednje.
 
Drugari, iskreno se izvinjavam sto se toliko kasno javljam, ralog tome je nemogucnost prijavljivanja na forumu jer sam zaboravio sifru - lozinku. Ako mi verujete do juce sam se mucio dok nisam uspeo da posaljem upit za odobrenje nove lozinke. A danas je stigla od administratora lozinka i evo me na fantasticnom forumu sa drugarima koje covek moze pozeleti.

Hteo bih javno da se ZAHVALIM BokiPK - u za nesebicnu pomoc oko instaliranja win-10. Celo vreme bio sam uz laptop i pratio proceduru instalacije i podesavanja kako to radi profesionalac. Mogu Vam reci da je dell latitude d630c preporodjen. Za moj pojam perfektno radi, imam utisak kao da je ubacena SSD hard disk jer sam dobio odlicnu brzinu otvaranja novih kartica i rad u njima.
 
Иако SSD и hard disk служе истој намени, они нису једно те исто:
https://sr.wikipedia.org/sr-ec/SSD
https://sr.wikipedia.org/wiki/Тврди_диск

Када се једног дана будеш решио да ставиш SSD (или узмеш нови лаптоп), видећеш како ће машина летети. ;-) Нека је са срећом у даљем раду.
 
Hvala, znam da me ceka kupovina novog laptopa ali dok ovaj solidno taljiga necu ga menjati.
 
Nazad
Vrh Dno