Šta je novo?

GeForce RTX 3000 Thread

Prilozi

  • evga.jpg
    evga.jpg
    164.8 KB · Pregleda: 182
Ova zotacova izvikana 3070 od 71k din na stanju u winw je nigde :D ni u magacinu. Al uredno izreklamirana
 
Ova zotacova izvikana 3070 od 71k din na stanju u winw je nigde :D ni u magacinu. Al uredno izreklamirana
Da vec sam pisao da je nemaju ali proverio sam i gigatron , niko nema na stanju nego cekaju od dobavljaca i ko zna kada ce to stici .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Pocelo skalpiranje i ovde na forumu za 3070 :D
 
Ne pali se mnogo...to su cene bez poreza. Tamo se tako racuna, jer razlicite drzave placaju razlicite poreze unutar iste zajednicke drzave
~10% više je opet smešna cena. Ovde pišu da je €750-€800 dobra cena za 3070.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Gle ovog deraca na forumu 1000e za 3070 majko mila XD
 
Nemo tako, spusta lepo cenu...
Strpimo se jos malo i eto je na msrp.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Heheh da da bas dok sam kuckao ovo spusti covek cenu. Da spusti jos toliko pa tovec moze ;)
 
Skinuo covek cenu sa 1000 na 750e za samo 1 dan...neverovatno koliko neki zele da se ugrade u cenu, a 3070 na eponudi 71k dinara, doduse jedino je pitanje jel je ima na stanju.
 
Poslednja izmena:
Skinuo covek cenu sa 1000 na 750e za samo 1 dan...neverovatno koliko neki zele da se ugrade u cenu, a 3070 na eponudi 71k dinara, doduse jedino je pitanje jel je ima na stanju.
Spoiler - nema je niko na stanju (ovu od 71k)

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Nema jer je neki lik pokupovao sve iz te radnje i sad okacio ma KP za 700eur hah
 
Par likova vrv preprodaju sa vezom iz pojedinih radnji..Čak je i prodao komad po nenormalnoj ceni .
edit:kasnim ...

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Nestao Ventus sa Gig., a Strix navodno ima u jednoj radnji (po bolesnoj ceni).
 
Ne znam čije ponašanje me više šokira...

Skalperi za GPU ili kupci koji plaćaju naduvane i bezobrazne cene. Ruku pod ruku izgleda. Apsurd modernog doba.
 
Nema jer je neki lik pokupovao sve iz te radnje i sad okacio ma KP za 700eur hah
Video sam tog lika ali mislim da je on samo narucio sa planom da preproda jer su mi iz te radnje rekli da nisu dobili jos ni jednu karticu i da cekaju dobavljaca.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Mene vise sokiraju kupci koji kupuju od preprodavaca. A jos interesantnije su radnje koje prodaju hmmm pa mozda svojim tapkarosima a oni dalje po znatno vecoj ceni uz izbegavanje placanja dodatnog poreza (u razlici cene)....
Ne znam kako to izbeci sem jedan kupac jedna grafika....

Ne znam čije ponašanje me više šokira...

Skalperi za GPU ili kupci koji plaćaju naduvane i bezobrazne cene. Ruku pod ruku izgleda. Apsurd modernog doba.
 
Poslednja izmena:
Nista u zivotu nije crno-belo... U normalnim zemljama se ne dovlace komponente i televizori iz susedne zemlje uz utaju carine i poreza.
U maloprodaju ako i stigne svejedno se rasprodaju prvi primerci preko veze.
Uvoznik je obrnuo pare, sad ima za sledecu turu, njemu je svejedno ko je to kupio.
Doticni ako proda - proda, imao je nos i veze sta i kad da kupi i kad da proda...
Niko vas ne tera da dobrovoljno dajete svoje pare za nesto precenjeno, nisu ne daj Boze lekovi pa da zivot od toga zavisi.

Nemam nista sa doticnim, samo ne volim selektivnost (zato smo tu i gde smo)...
 
LOL ako mislis da je sekektivnost ovde veca nego bilo gde drugde...

meni iskreno deluje da ceo ovaj forum pati od kompleksa nize vrednosti u odnosu na zapad (sta god on bio). Plus nemaju pojma kako je tamo i sta se desava, niti kakvi su ljudi tamo, mislite da prde parfeme i kake karamele ocigledno :D bagre tamo koliko hoces
 
Poslednja izmena:
^ može da ga prijavi ako radi utaju poreza. Sve što se prodaje preko Mađarske je nelegalno, jer ni jedan proizvod nije plaćena carina, pdv.... Ali ako je preprodavac da je kupljeno u Srbiji sa fiskalnim tu država ne reaguje.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Ti ocigledno pojma nemas kako funkcionisu stvari u Srbiji...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
^ to što ja neću da prijavim nikoga je moja odluka, to treba da radi država ako smatra da ima potrebe. A ti me ispravi kako funkcioniše kod nas.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno