Šta je novo?

GeForce RTX 3000 Thread

Ime je ko da je neki indijski brend hah radza Manli,rash de gull Manli
 
Pa jesu za indijsko trziste, bilo je Manli i u Srb sa prethodnom serijom.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Ne znam samo odakle vam ideja da ce se pojaviti sa svih strana grafe posle amd event-a,nece se nista promeniti,nece ni 3070 biti a ne 3080,to je svima jasno odavno al okej je nadati se :D
 
Ne znam samo odakle vam ideja da ce se pojaviti sa svih strana grafe posle amd event-a,nece se nista promeniti,nece ni 3070 biti a ne 3080,to je svima jasno odavno al okej je nadati se :D

RTX 3070 ima dosta na lageru kod švaba, tu neće biti situacija kao kod RTX 3080 koja koristi GDDR6X memoriju.
 
To je to izbacaju kartu slabiju od RTX 3080 brzu od 3070 tacno tamo gdje ce biti BIG Navi
 
Pa zato i Nvidia nije na početku izbacila sve modele. Imaju mesta da popune i sa 3080ti ako bude trebalo.

Edit:

Kod Mađara 3090 Asus tuf košta 2757€. Znači nisu normalni.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa zato i Nvidia nije na početku izbacila sve modele. Imaju mesta da popune i sa 3080ti ako bude trebalo.

Edit:

Kod Mađara 3090 Asus tuf košta 2757€. Znači nisu normalni.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

opet je krenuo mining, sve ispocetka :D
 
Ova 3070Ti izgleda odlicno. Ako je namerno necim ne ogranice (citaj - osakate) bice odlicna kupovina, posebno sto ce njenu cenu fakticki diktirati AMD (sa najslabijim Navi21 modelom). Po konfiguraciji cipa (na papiru) manje zaostaje za 3080 nego sto ova zaostaje za 3090. MSRP ne moze biti iznad 599, mozda cak i 549 (ali onda je pitanje moze li 3070 ostati na 499). Videcemo, ovakvi "iznudjeni" potezi su uvek najbolji za nas korisnike.
 
Sta god da je neka izbace u vecoj kolicini da popune lagere, samo jedan igrac na trzistu nikako nije dobro za kupce.
Ovako bi mozda dozirali na kasicicu, sa blagim refreshom i vise vrama na par meseci.

Izgleda da ih je Samsungov los izradni proces zeznuo kvalitetno, a i moguce je da nisu ocekivali da AMD ima ovog puta konkurentan produkt koji ce u startu biti sa vise Vrama.
Ona prezentacija sada deluje ishitreno i donekle se poklapa sa pricom igorsLab-a da partneri nisu imali dovoljno vremena da testiraju zavrsni dizajn grafa.
 
Pojavio se Zotac u Pobedi x2 :D cene..hmm


2E0oZB.jpg
 
Sta god da je neka izbace u vecoj kolicini da popune lagere, samo jedan igrac na trzistu nikako nije dobro za kupce.
Ovako bi mozda dozirali na kasicicu, sa blagim refreshom i vise vrama na par meseci.

Izgleda da ih je Samsungov los izradni proces zeznuo kvalitetno, a i moguce je da nisu ocekivali da AMD ima ovog puta konkurentan produkt koji ce u startu biti sa vise Vrama.
Ona prezentacija sada deluje ishitreno i donekle se poklapa sa pricom igorsLab-a da partneri nisu imali dovoljno vremena da testiraju zavrsni dizajn grafa.

Setite se Intelovih +5% performansi u svakoj sledecoj generaciji dok nisu imali Ryzen kao konkurenciju...
 
@zechs, zelene cene su dobre, uzevši u obzir nastalu pometnju. 3080 za manje od 1.000€ (kod nas, ne kod "Mađara")
 
Oko 20% je 3080 jaca od 3070, ne znam kako je manja razlika od 3090?m, koja je oko 15% jaca od 3080?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Nije 1000, vec 950e.
Ja ne znam koje ste cene vi ocekivali?
Ja sam 2080s platio 860e preko svercera, a kod nas je bila preko 1000e.
Ovo je skroz normalna cena.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Sobzirom da ce Asus tuf 3080 kostati isto i koju hilj manje onda je mnogo,btw ko je kod nas u srb prodavao Evgu?
 
Uzeo drug u HK-u po msrp ceni.
6d9582db610d030e8d0bc36a5defd173.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno