Šta je novo?

Pokusaj kradje preko MTS racuna

Xer

Poštovan
Učlanjen(a)
16.11.2015
Poruke
42
Poena
59
Pozdrav imam problem sa zadnja dva racuna od MTS-a.Isao brat da plati za Jul i kaze ima 2000 vise na racunu mimo standardno Box 3 racuna.Pise Telefonska veza sa dodatnom cenom (PRM).Prvo sam ih zvao da vidim sta je to i oni su rekli da je to kao zvanje igre na srecu ili neke usluge nem pojma.I kazu mora da je neko od ukucana zvao.Meni samo mama koristi fiksni a ona nije toliki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da zove tako nesto_Odem pogledam listing i nadjem za Jul taj poziv upucen ka nekom broju 381900690939 i posle toga HOROR! u Avgustu taj broj kao da je neko zivkao svaki cas i svaki poziv 1500 2000 700 itd.Ima da dodje racuncina da se useres i plus onaj mesecni standardni.I ja odem kod majke i pricam sta je ovo i ona nema pojma o tome nista ali kaze desi se da neko zovne i tisina niko na vezi i ona prekine.I onda zovem MTS i prijavljujem prigovor na racun ali posle zovem opet da pitam za Listing u kome pise da je moj tel zvao to a ne taj broj mene da vidim sta cu za to.I onda mi kazu idi u poslovnicu pa tamo opet daj prituzbu.One zene tamo nista ne znaju nesto kao zavedeno pa cekam.Broj sam blokirao i fiksni mi je iskljucen.Ima li ko iskustva sa ovim i sta je bio epilog?
 
Da nije majka zvala posle taj broj (kad joj se niko nije javljao sa druge strane linije, pa žena mislila da je linija u problemu i aj da pozove ona)?

Moja majka je to jednom uradila sa mobilnog i posle čak kaže "nisam ja", pa sam je ispritiskao i priznala je, koliko god to šuntavo zvučalo.
 
Pozdrav imam problem sa zadnja dva racuna od MTS-a.Isao brat da plati za Jul i kaze ima 2000 vise na racunu mimo standardno Box 3 racuna.Pise Telefonska veza sa dodatnom cenom (PRM).Prvo sam ih zvao da vidim sta je to i oni su rekli da je to kao zvanje igre na srecu ili neke usluge nem pojma.I kazu mora da je neko od ukucana zvao.Meni samo mama koristi fiksni a ona nije toliki *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* da zove tako nesto_Odem pogledam listing i nadjem za Jul taj poziv upucen ka nekom broju 381900690939 i posle toga HOROR! u Avgustu taj broj kao da je neko zivkao svaki cas i svaki poziv 1500 2000 700 itd.Ima da dodje racuncina da se useres i plus onaj mesecni standardni.I ja odem kod majke i pricam sta je ovo i ona nema pojma o tome nista ali kaze desi se da neko zovne i tisina niko na vezi i ona prekine.I onda zovem MTS i prijavljujem prigovor na racun ali posle zovem opet da pitam za Listing u kome pise da je moj tel zvao to a ne taj broj mene da vidim sta cu za to.I onda mi kazu idi u poslovnicu pa tamo opet daj prituzbu.One zene tamo nista ne znaju nesto kao zavedeno pa cekam.Broj sam blokirao i fiksni mi je iskljucen.Ima li ko iskustva sa ovim i sta je bio epilog?

Nista novo, samo telefon sa identifikacioni broj ,mada i identifikacija se placa
 
Postoji opcija da se blokira saobracaj sa tim brojevima ja svima koji su procitali ovo predlazem da zovu svoje provajdere da izgase.Hvala bogu klosari nece to sami da izgase ili da kazu "Ej mozda te neko bude pljackao preko ovih brojeva sto mi prodajemo" Sad mi je javio jedan da su to zavrsili od moje situacije se naravno ogradio...Ja samo radim moj deo posla a ti *mjau**mjau**mjau* vidi sta ces
 
Mogu li VAS servisi (ili u koju već kategoriju spadaju ti brojevi) da se blokiraju na fiksnom?
 
Kod krštenih provajdera mogu

9dee5244cdddf2868aac07130a2ba57d.jpg
 
Dobio sam odgovor od MTS koji glasi :Потврђујемо да су сви Ваши позиви остварени и исправно тарифирани. Сав
остварени саобраћај је исправно евидентиран и фактурисан у складу са важећим
ценовником.
На основу провера, нажалост, Ваш приговор није основан.

I sada ja to treba da platim ili da se teram sa njima koje lopovcine nema dalje eee....
 
Nazad
Vrh Dno