Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Dobra ponuda, pa to ispade bolja cena nego na kp.....još je i na rate....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ako zanemarimo "sitnicu" da se plaća paket od 3000 RSD koji realno vredi duplo manje.
Da ne pominjem da retko ko računa u cenu telefona razliku između paketa sa i bez uređaja.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
 
Ja kad god sam računao preko operatera uvek je bilo kud i kamo skuplje, čak nije ni približno povoljno, pod uslovom da imaš keš. Nikada nisam gotivio na rate
 
Ako zanemarimo "sitnicu" da se plaća paket od 3000 RSD koji realno vredi duplo manje.
Da ne pominjem da retko ko računa u cenu telefona razliku između paketa sa i bez uređaja.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Sačekaj malo, paket svakako plaćaš. Ako ne uzmeš telefon, imaš popust na pretplatu, pa umesto 3000 plaćaš 2000. Ako uzmeš telefon cena telefona je ta razlika više cene plus rata. Prilično je prosto. Znači 2000 od tih 3000 svakako plaćam jer taj paket koristim.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Ako zanemarimo "sitnicu" da se plaća paket od 3000 RSD koji realno vredi duplo manje.
Da ne pominjem da retko ko računa u cenu telefona razliku između paketa sa i bez uređaja.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Koliko vidim @narednik i jeste računao ratu telefona(1250) + razliku u ceni paketa sa i bez telefona(1000). I koliko gledah sinoć, ta cena je povoljnija od cene sa kp.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Baš tako. I jeste povoljno. Da se razumemo, ja preko operatera ne uzimam telefon već 13 godina ali ovo je prilično ok po mom mišljenju.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja se nadam da će isporučivati sada od ponedeljka. Prošlog puta kada sam preorderovao Note 9S, poslali su nakon 4 dana, dok je još uvek trajao preorder period.
 
Ja sam isto nestrpljiv. Jedva čekam da ga se domognem :)

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Extra ponuda za mi 10t pro u vipu i mts uz intarifu/zmaja..
Mada mi je bolja ponuda u mts jer moze sve da se deli na rate... 3550 mesecno (1500 tarifa+ 2050 uređaj) za ovakav uređaj, jos je 8/256... No comment. :)

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Ja ga narucih preko Gigatrona, na 24 rate bez kamate. 69.999 uz poklon Mi band 5, Mi wireless sluske i mi 360 1080p sec camera. Kad se oduzme cena poklona, cena uredjaja je 53000 din. S obzirom da sam mi band i wireless sluske planirao svakako da kupim, ovo i nije losa ponuda, ali nije ni neki poklon :) Verzija je 8GB + 256GB.

Na kp su 550 € u ovoj verziji, tako da mislim da uopste nije losa kupovina. Uzeh Aurora blue, pa kud puklo da puklo.
 
Ovi pokloni oko 100e vrede realno, naduvane su im cene u radnjama debelo.
 
Сада тек погледах овај телефон, тј слике и спецификације. Сада имам Ми 9т а видим да је овај 10т од њега већи за скоро 1цм и шири за 2мм... претјерују баш са величинама телефона, ја сам се једва некако и на 9т навикао. Ван тога и селфи камере је баш одличан, 5к mah батерија je за уживање сигурно. Али оде и у много скупљу класу од 9т зачас. :)
 
Zapravo je izgleda i u Vipu 256GB verzija za ~48k.
40d977fb085486b6145c526207d8d21f.jpg
 
Poslednja izmena:
Opet nije naduvano

Ovi pokloni oko 100e vrede realno, naduvane su im cene u radnjama debelo.

Pa pazi, neka bude i 100€ vrednost, ali je sve ukupno malo vise, onda oduzmi od 70000 din (590€) tih 100 € i dobijas 490€ cenu telefona!
To je jeftinije od 545€ koliko kosta ovaj telefon od 8gb 256gb na kp za keš!
S obzirom da mi je mi band svakako trebao, kao i wireless sluske, onda je ovo vise nego dobra cena! Ipak je ovo pretprodaja i zato je povoljno.
 
Meni ova cena u MTS deluje nerealno dobro, verovatno se nisu džabe ogradili da poklon očekuje samo prvih 100 kupaca. Verovatno kakve sam srece ne bi bio u tih 100 a bez tog poklona vec pitanje koliko vredi.

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Za zmaja je 49200 + razlika u tarifi 12000. To je oko 500e(61200), a dobiju se i pokloni.

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Meni ova cena u MTS deluje nerealno dobro, verovatno se nisu džabe ogradili da poklon očekuje samo prvih 100 kupaca. Verovatno kakve sam srece ne bi bio u tih 100 a bez tog poklona vec pitanje koliko vredi.

Sent from my MI 9T using Tapatalk

Porucis online i imas pravo da odustanes u roku od 14 dana. Ako ti ne stignu pokloni lepo vratis nazad paket i cao.
 
Zanimljivo je da kameru veoma hvale na 10t pro, a koji god review da sam pogledao dosta mutno mi deluju cak i dnevne slike po idealnom osvetljenju, jel to samo ja primecujem ili i ostali?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Zanimljivo je da kameru veoma hvale na 10t pro, a koji god review da sam pogledao dosta mutno mi deluju cak i dnevne slike po idealnom osvetljenju, jel to samo ja primecujem ili i ostali?

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
Meni je prije svega bio čudan video na nekim testovima a video je fantastičan. Fotografije su takođe odlične mada nisam profi korisnik (isključivo auto mode koristim) pa je moguće osjećaj subjektivan.

Btw, zna li ko da li je isti senzor u Mi 10 PRO / Mi 10T PRO ? Isti kvalitet fotografija ?
 
Poslednja izmena:
Jeste isti ali sočivo verovatno nije. Kao između mi10 i mi10pro
 
Jel zna neko kakvo je stanje i Telenoru u vezi poklona ,naručio bih mobilni

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Jel zna neko kakvo je stanje i Telenoru u vezi poklona ,naručio bih mobilni

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Na sajtu Telenor a nije pisalo da idu pokloni u preorderu. I model je sa manje memorije - 128gb.
Moja greška nude poklone.
Sent from my ELS-N39 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Važi samo za kupovinu na rate, ne i kod kupovine uz paket.
Telefon je odličan, baterija super, onaj case je isto dobar, ima malko produžen onaj dio oko kamere pa se kamera ne naslanja na sto kad stavite telefon.
Negativno - proximity senzor nikako ne radi, to je pominjao i Peca u testu. Kažu da je softverski problem i da će se riješiti updateom
 
Izgleda da je od uređaja do uređaja, meni proximity radi odlično! Na Mi Note 10 je bio raspad, 5/10 razgovora nije palio/gasio ekran kako treba.

Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
 
Jesam li dobro razumeo, telefon ti je stigao Željko? Gde si poručio i kada?
 
Nazad
Vrh Dno