Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

^Ne mogu se menjati boje, samo je bela boja.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Da, najobičnija tačkica u okviru gornjeg zvučnika koja blinka dok je ekran ugašen, vidljiva sa ne više od metar. :)
 
Jutro se pojavio u mts-u.Rezervisao ga.Više ga nema u ponudi.

Sent from my SM-T976B using Tapatalk
 
Uz njega idu beżične slušalice,mi band i beżična mi home kamera

Sent from my SM-T976B using Tapatalk
 
Ja sam ga uzeo uz Omoriku 1.Bilo koja tarifa.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Neće nikako da aktivira viber, tačnije ne stiže sms kod za verifikaciju kada se pokrene viber iz dual apps-a. Za prvu karticu bez problema.

Ono što je odlično je da ovaj telefon, za razliku od nekih xiaomi telefona, nema reklame!

MIUI 12 has a lot of great features — and the Mi 10T Pro doesn't have any ads.
 
Poslednja izmena:
Odlicna cena i kod operatera, ukratko odlican telefon. Ovo za ads je ekstra, smorile ma na Mi 10 Pro :)
 
Rezervisao sam Mi 10T Pro u Vipu, vrh cena za uredjaj uz intarifu, pokloni taman pokriju razliku u tarifi (24x500din) sa i bez telefona, cena za fon 48k, nije bio deal za propustanje.

Hteo sam OP8T da sacekam, ali ovo je odlicna cena za odlican fon i to sa racunom i garancijom - samo jos da ne izvisim :D
 
Ivane nasao si naslednika za Mi9t..?Steta sto je Ips ekran i sto ima rupu u ekranu, ostalo je ok..
 
Skroz super ponuda :). Sad mi žao što sam vezan na Telenor bez telefona jos godinicu.
Moram da uskladim isticanje ugovora sa zamenom telefona.
 
I meni se place.
Jos 11 meseci sam vezan za Telenor, a tamo je cena bas "promotivna".

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Ivane nasao si naslednika za Mi9t..?Steta sto je Ips ekran i sto ima rupu u ekranu, ostalo je ok..
9T mi je ispao i puklo je staklo u gornjem levom cosku, sve funckionise normalno i ne smeta toliko, ali me nervira, inace ga ne bih menjao..

Stereo zvuk, OIS, bolja kamera, SD 865, 144Hz ekran, 8/128, dostojan naslednik. Plus sa domacom garancijom me izadje 135e vise nego sto sam platio 9T 6/64 sa jednom godinom garancije.

Ekran me jedino brine, rupica nije strasna. Ostaje mogucnost da ode na dobos ako je ekran bas losiji nego na 9T, ali pisu da je LCD odlicnog kvaliteta.
https://youtu.be/EdkIuoMcW9Q

Na 10:10 je pored Mi 10, vidi se da je bolji ekran na Mi 10, ali ne deluje toliko lose ekran na 10T.
 
Ivane svi pricaju da je taj IPS dobar uz to osvezenje, ali Amoled je Amoled. Verovatno ces navici na ekran za 2 dana i neces nista primecivati..Mene licno odbijaju te dve stvari, IPS i rupa u ekranu i sigurno bi isao na Poco F2 pro ili OP7t pro.. Nisu ni ta dva telefona losa danas a jeftinija nego ikad.
 
Igrao sam se danas sa 10T Pro. Sve je vrhunski i telefonu kao telefonu nema šta da se prigovori osim naravno ekrana. Poštujem ja tuđe mišljenje ali isto tako imam pravo na svoj stav. Upoređivao sam sa mojim 9T Pro, moj ekran na max osvetljenju je svetliji primetno i boje su življe. Tek sa Mi 10 ne može nikako da se poredi jer on još bolji amoled ima. Tako da, verujem da je to jedan od najboljih IPS ekrana ali jednostavno, meni, to nije to.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa svi redom pricaju i po forumima i na recenzijama da je ovaj IPS i propratno osvezenje sto ima da su dobra kombinacija, i sve to izgleda dobro, ali opet IPS je IPS i ne porediv je sa Amoledom.. Ko je imao unazad telefone sa Amoledom ovaj korak moze biti problem.. Mada opet mislim da se oko navikne kroz 2-3 dana i sve bude ok.. Meni licno smeta rupa u ekranu i to sto ne zelim vise IPS u telefonu.. Svako odlucuje kroz svoje prioritete i kakve kompromise zeli da pravi.
 
Nema tog ips koji će da bude bolji od prosečnog oleda-a.
Neshvatljiv potez xiaomija sa ovim modelima, mada u Kini su oni redmi k30s tako da donekle ips i ima logike.
 
Upravo tako.

Koliko god da je dobar, ips je ipak ips.
No dobro fon je i dalje ekstra, samo mu je cena na oglasima mizerno ispod mi 10. E sad, ovo sto je Ivan uzeo za oko 400e legale, ako sam dobro razumeo, je vrh deal.
 
I ja sam poručio Mi 10T kao, rekao bih, dostojnu zamenu za Mi 9T. Malo da promenim posle godinu i po dana. Ne bi trebalo da mi bude problem prelazak sa AMOLED na IPS, jer sam oduvek i preferirao IPS, pogotovu ako je dobrog kvaliteta. Videću kada stigne da li će mi upadati u oči otvor za kameru, jer rešenje za prednju kameru kod Mi 9T ipak smatram najboljim. Da li se zna kada se očekuje isporuka telefona iz preordera?

Edit: Izmenjen naslov teme da obuhvata obe verzije telefona - Mi 10T i Mi 10T Pro.
 
Poslednja izmena:
Morali su negde da ustinu. Meni je veci smor sto nema telefoto kameru. Al ako ima 2x onda bolje i da je nema [emoji16]

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Telephoto je besmislena za vecinu ljudi, ja ne znam nikog licno ko koristi Telephoto, a i na forumu vidim svega nekoliko ljudi da se zale da im fali.

Sto bolja standardna + sto bolja wide-angle je top.

Vezano za IPS i prosecan Oled - ne bih se slozio, npr mene nervira na 9T sto se razmazuju boje po ekranu kada se skroluje i ima crnog content-a i osvetljenje nije odvrnuto, takvih stvari nema na Samsung telefonima sa Amoled ekranima koje sam imao priliku da koristim (svestan sam da je jedino sto vredi na tim Samsung telefonima taj ekran, ne zelim da pokrecem Samsung vs Xiaomi diskusiju :D).

@Corvus Corax

Preorder je valjda do 8-og novembra, tako su mi rekli kad sam zvao call centar Vipa, nakon toga bi trebalo da salju.
 
Poslednja izmena:
Nikakav si voajer.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Da li se isplati menjati P30 pro?[emoji848]

Poslato sa EML-L29 pomoću Tapatoka
 
Rezervisao sam Mi 10T Pro u Vipu, vrh cena za uredjaj uz intarifu, pokloni taman pokriju razliku u tarifi (24x500din) sa i bez telefona, cena za fon 48k, nije bio deal za propustanje.

Hteo sam OP8T da sacekam, ali ovo je odlicna cena za odlican fon i to sa racunom i garancijom - samo jos da ne izvisim :D

Po kojoj je to racunici? Posto gledam i ja da uzmem i sama mesecna predplata za intarifu je 1500 dinara + 1000 dinara mesecno za telefon i ucesce od 33 hiljade odmah.

Zanemari, sada vidim kada se uzme za kes da je cena niza 15%.

EDIT:

Sada gledam ima da se uzme i u MTS-u i ispada da je najjeftinije da se uzme na Morava 1 paketu. Mesecna predplata je 850 dinara + 2250 dinara za telefon. Nema ucesca za telefon. A ko hoce odmah u celosti da ga uzme treba da iskesira 54 hiljade dianra odmah i onda samo posle placa mesecnu cenu paketa, naravno kome je dovoljan taj paket.
 
Poslednja izmena:
Ivane nasao si naslednika za Mi9t..?Steta sto je Ips ekran i sto ima rupu u ekranu, ostalo je ok..
Ma šteta što je ovoliko ogroman. Svi Androidi odoše na 6.5" i više, i na preko 200g težine. Valjda će sledeće godine početi da kopiraju Apple pa ponuditi nešto portabilnije, kad ih već kopiraju za gluposti poput odstranjivanja 3.5mm porta i za slušalice i punjač van pakovanja.
 
Ma šteta što je ovoliko ogroman. Svi Androidi odoše na 6.5" i više, i na preko 200g težine. Valjda će sledeće godine početi da kopiraju Apple pa ponuditi nešto portabilnije, kad ih već kopiraju za gluposti poput odstranjivanja 3.5mm porta i za slušalice i punjač van pakovanja.
+1

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Ja potpuno neplanirano poručio preko MTS. Odlična je ponuda, verzija 256gb, omorika 2, sa poklonima prilično primamljivo.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Pa ok, ako nemaš računicu. Ali sa omorika 2 (15GB net), pretplata je 3000, plus 1250 din rata. Ukupno 4250 na 2 godine. Telefon samo ispadne 2250x24, plus pokloni. Itekako meni ima smisla

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Dobra ponuda, pa to ispade bolja cena nego na kp.....još je i na rate....

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno