Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Nema amoled za 550eur [emoji28][emoji28][emoji28][emoji28]
Izgleda da cu cekati Mi11 da bih zamenio ovaj moj mi9

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Nije tacno. Jest da su dobri.
Mi10 je odlican naslednik.
Ne vidim zasto ne bi mogao zamenuti mi9 sa mi10. Itekako ima razloga

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ukoliko je ovde stvarno IPS i ukoliko nema nešto mnogo bitno što još ne znamo onda je svakako Mi10 bolji izbor od T varijante. Videćemo kada ih zvanično predstave...

Ako bude IPS i ja sam blizu da čekam Mi11 neki onda... Eventualno da maštam od 10 Ultra global .

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Meni ne smeta ako bude ips , ne vidim neku preterano veliku razliku, sem sto na amoled ekreanu moze da bude AOD, a na IPS ne. Ionako ne koristim aod
Samo da bude dobro osvetljenje na suncu.
 
I ja sam tako pričao ali činjenica je da je ovde crna stvarno crna i te neke stvari tipa AOD. Poenta je bila da Amoled svakako važi za nešto što je bolje od IPS i da ako već hoće da stave IPS onda i cena mora biti takva... A ne 660 ili koliko već evra za IPS ekran.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
pa imao sam mix2s, posle njega mi8, mi9t, mi9t pro ,OP8 i m i10 pa valjda znam :) kod brata je jos uvek mix 2s, i ja mu instaliram nove updejte, pa ga i dalje gledam.
 
Joj... Ok, ti ne vidiš veliku razliku, ja vidim ogromnu razliku... Ko je sad u pravu? :D Zato sam se držao onog opšteg a ne subjektivnog a to je amoled > ips.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Pa, napisao sam da meni nije problem sto ce biti ips ekran.[emoji3]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zvanično predstavljanje je najavljeno za 28.9(ponedeljak).

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Isto tako neko ne vidi razliku između 60 i 120hz...
 
Kamera, ekran i punjenje su bar ovako na papiru korak nazad u odnosu na Ultra. Jedva čekam neki test...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kamera, ekran i punjenje su bar ovako na papiru korak nazad u odnosu na Ultra. Jedva čekam neki test...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Poredis podpuno dve razlicite klase telefona. Jesu oba iz serije Mi ali to sto je Ultra takva je nesto sto je moralo da izadje da bi kupci imali izbora da li da uzmu Mi 10 Ultra ili da idu na iPhone 11 ili Samsung Note 20 Ultra.
 
Ultra je klasa za sebe, po meni najbolji telefon godine. T verzije se vrte oko obicnog Mi10. Meni ovde bode oci fingerprint sa strane, steta sto nije iza, a i sto su izbacili 3.5mm u odnosu na 9t(pro). Dobar IPS moze da prodje umesto amoleda.
 
Ajde ovaj sa 108mp i ima nekog smisla, a i to je pitanje da li ima. Dok ovaj drugi sa 64mp baš me zanima kome će da ga prodaju za taj novac pored Poco f2.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Cene ce im zestoko pasti za nekoliko meseci, slicno je prosao i Poco...
 
Poredis podpuno dve razlicite klase telefona. Jesu oba iz serije Mi ali to sto je Ultra takva je nesto sto je moralo da izadje da bi kupci imali izbora da li da uzmu Mi 10 Ultra ili da idu na iPhone 11 ili Samsung Note 20 Ultra.
Poredim ono što mene zanima da kupim, totalno me ne zanimaju klase i izbor kupaca. Kod Ultra mi je veliki problem B20 pa sam se nadao da će ovaj bar donekle da mu parira. A ovako, izgleda da ćemo samo po ceni da mu parira. Zato kažem, jedva čekam neki test da vidim kakav je 10T Pro stvarno...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Poredim ono što mene zanima da kupim, totalno me ne zanimaju klase i izbor kupaca. Kod Ultra mi je veliki problem B20 pa sam se nadao da će ovaj bar donekle da mu parira. A ovako, izgleda da ćemo samo po ceni da mu parira. Zato kažem, jedva čekam neki test da vidim kakav je 10T Pro stvarno...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Pa to sta tebe zanima je drugo ali time dovodis nekoga drugoga ko bude ovo citao da su ta dva telefona ista klasa a nisu, Mi 10 Ultra je flagship a mi Mi 10T Pro je ni midrange ni flagship on je nesto udrobljeno ili ti bolje da kazem sklepano. Sto sam reko za Poco X3 NFC, oni se sada sa telefonima igraju kao mi nekada sa lego kockama, pa od ovoga uzmu kamere, ovde uzmu memorije, ovde ekran i sklope frankestajna.
 
Aaaa znači samo iste klase se smeju porediti javno na forumu.... Mislim daj molim te. 10T Pro i po spec i po ceni ide u višu srednju klasu i kao takav bez problema može da se poredi sa čime god hoćeš. Isto kao što može i običan Mi 10.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Kompletno sve ovde :)

Xiaomi-Mi-10T-Pro-1601283974-0-0.jpg


https://winfuture.de/news,118519.html

The Mi 10T will only come on the market in black and silver, while the Mi 10T Pro also offers a color variant called "Aurora Blue".

According to previous reports the Xiaomi Mi10T costs only 500€ in Germany, while the Xiaomi Mi10T Pro costs 600€ and 650€ respectively.
 
Poslednja izmena:
Aaaa znači samo iste klase se smeju porediti javno na forumu.... Mislim daj molim te. 10T Pro i po spec i po ceni ide u višu srednju klasu i kao takav bez problema može da se poredi sa čime god hoćeš. Isto kao što može i običan Mi 10.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Mozes ti njega porediti i sa Note 20 Ultra ako hoces ali dzaba, od kruske ne mozes napraviti lubenicu.
 
I dalje i pored pristojnih cena, IPS ekran na fonu od 500e ili 650e je sraman potez....

Samsung ce ih ubiti sa S20 FE (nikad nisam mislio da cu ovo reci).
 
I dalje i pored pristojnih cena, IPS ekran na fonu od 500e ili 650e je sraman potez....

Samsung ce ih ubiti sa S20 FE (nikad nisam mislio da cu ovo reci).
Ma neka ih ubiju. Kada su za godinu dana sa 400e flagship otišli na 1400e flagship. Nego su iskoristili blokadu Huaweia. Taj isti Huawei je pravio ime 10godina i imao je i podršku i marketing, a oni bi preko noći da postanu Samsung i Apple. Nego su cene sulude kod svih, ali je to neka druga priča. Ova dva modela ne bi smeli da koštaju više od 400e i 500e.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Kako nemas pojma. I xiaomi je na trzistu vec 10 godina. Bas zato stu su izgradili ime, mogu da prezentuju bilo koji telefon. Prodavat ce se.
Oni predstave tel sa pocetnom cenom od 600evra, za 2 meseca cena padne na 400. To ni jedan drugi brend ne moze.
Xiaomiju ne pada cena jer su losi, vec upravo jer su dobri i kvalitetni i ljudi ih traze.

sto se tice mi10t/pro
postoje korisnici kojima nije bitan amoled ekran.
eto meni nije bitan. ne koristim aod, od kako sam na amoled ekranima jos nijednom nisam koristio aod, mozda sve ukupno 1h na svih 5 telefona sa amoled ekranima koje sam koristio.
znam sad cete napisati da sam corav ili tako nesto.
bitno je da je ekran dobro osvetljen.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno