Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Ček jel ovaj istu priču ima kao i Mi Note 10 Lite za senzor blizine? Da njega isto kamera ne simulira? Ako je tako, kod nekih MIUI12 to nije rešio i dalje.
 
Pitanje pošto danas treba da poručim M10T Pro, koji mi USB C na 3.5mm adapter treba (tipa jel ide neki generički ili mora neki Xiaomi), jel ga ima negde kod nas ili da poručujem preko AE?
 
Dolazi u kutiji adapter!

20201103-140111.jpg


Možeš i da kupiš neke type-c bubice ili da investiraš malo više u bežične slušalice/bubice :)

npr. Sony WH-1000XM4 ili Sony WF-1000XM3
 
Poslednja izmena:
Hvala za info :)

Za tel i dalje uglavnom koristim 1MORE Piston earbuds i sasvim mi odgovaraju, dok rade neću ih menjati.
A na računaru već dosta godina koristim Sony MDR-DS6500 koje opet dok rade, neću menjati :)
 
Slažem se, zato su "ekolozi" i izbacili ulaz za slušalice jer je ogromna većina zadovoljna postojećim :)
 
Šta ćeš, moraju da misle na nas, kad sami nećemo da mislimo na sebe :)

Poručio telefon, pa kad stigne.

Posle jedno 7 godina čistog androida (Nexus 5, 5x i Nokia 7 Plus) videću kako će da mi legne MIUI.
 
Može da prođe MIUI, pogotovo što na ovom telefonu nema reklama.
Duple aplikacije su korisne (whatsapp/viber), a tu je i privatedns opcija.
 
A tu je i scumbag mod

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ne znam o kakvim reklamama se ovde priča? Ja nisam video reklame ni na Redmi Note 3 Pro, Redmi 5, Redmi Note 8 Pro, Mi 8, Poco a ni sad na Mi 10. Ako se isključe pri setovanju neće biti nigde reklama.
Btw dobra ponuda u Mts-u uz pakete. A i sviđaju mi se leđa telefona, i siva i aurora boje.
 
Da li je ovo povoljno 51000 uz intarifu

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Da ali ovde je paket 1500 i povoljnije je nego na kp a fobijaju se i pokloni

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Ima i povoljnije. Mislim da je u mts-u najpovoljnije. Sa paketom od 2000 din, telefon izlazi nesto preko 42000 din. Mene ce u gigatronu da izadje 49000, kad oduzmem poklone
Pokloni 20 hiljada tesko. U Gigatronu ces ee nacekati jer znam iz pouzdanih izvora da se i Poco X3 odavno ceka i jako su male količine u opticaju. Generalno nisu lose ove Ponude sada ali kome nije o glavu mislim da je bolje sacekati mesec-dva da se ova pompa stisa. Ja cekam da se pojavi kod Madjara :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Pokloni 20 hiljada tesko. U Gigatronu ces ee nacekati jer znam iz pouzdanih izvora da se i Poco X3 odavno ceka i jako su male količine u opticaju. Generalno nisu lose ove Ponude sada ali kome nije o glavu mislim da je bolje sacekati mesec-dva da se ova pompa stisa. Ja cekam da se pojavi kod Madjara :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk

Nije problem da se saceka, ali je fora bas sada da se uzme kada daju ove poklone. Jer koliko god da vrede pokloni opet dobro dodju, jer ako ti nesto ne treba mozes da prodas i da malo umanjis cenu uredjaja. A ako se bude kupovalo za par meseci em sto nema poklona em ce cena biti ne promenjena ili mozda 30-50 evra manja ali opet nije to to.
 
Rekose 08.11. stize

Pokloni 20 hiljada tesko. U Gigatronu ces ee nacekati jer znam iz pouzdanih izvora da se i Poco X3 odavno ceka i jako su male količine u opticaju. Generalno nisu lose ove Ponude sada ali kome nije o glavu mislim da je bolje sacekati mesec-dva da se ova pompa stisa. Ja cekam da se pojavi kod Madjara :)

Sent from my MI 9T using Tapatalk

Nisam racunao da su 20000 din, vec ce mene ukupno izaci 66500 din, jer imam i popust od 5% zbog otp partnera. Racunao sam zvanicne cene, ali i da uzmes cene sa kp to mu dodje 5000 za mi band, 6000 za kameru i oko 5000 slusalice, to mu izadje na 16000 din. Preko zvanicnih radnji izadje tih 17-18000 din


Sto se tice Gigatrona, imaju 120 komada za promociju, tj. sa poklonima, sto sigurno nije malo. Nije ovo mala cena za telefon da bi se tek tako prodalo, a istu akciju imaju i ostali. A sto se tice cekanja, receno mi je 08-09.11. da sigurno stize. Ko zna...
 
Poslednja izmena:
Kako izmjeriti SOT od potpunog punjenja pošto MIUI12 mjeri 24 h a ne kad se aparat skine sa punjača?

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Da podsetim, ovo nije podforum "Šta da kupim od...". Ko želi savete takve vrste, neka otvori temu u podforumu koji je za to predviđen.
Hvala na razumevanju.
 
@Corvus Corax

Ima li neki info kada stize telefonce?

Meni su u Vipu rekli posle pre-order perioda.
 
^ I meni su iz dva izvora rekli da šalju nakon završetka preorder perioda tj. od ponedeljka, 9. novembra.
 
@Corvus Corax

Ima li neki info kada stize telefonce?

Meni su u Vipu rekli posle pre-order perioda.
Meni su u Vipu rekli da ce me kontaktirati da vide da li ostajem pri rezervaciji i da potvrdimo sve. Sto je skroz ok ako slučajno nisam medju odabranima koji dobijaju poklon taman da odustanem :D

Sent from my MI 9T using Tapatalk
 
Nego gore pomenu da je uz tarifu od 2000 {omorika 1} mi 10t Pro je 42600 u Mts-u. Pogledam u Telenoru, I uz slicnu tarifu nesto preko 2000 din {total 2}, mi 10t Pro je 74999!? Pa jel moguce da je tolika razlika?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nego gore pomenu da je uz tarifu od 2000 {omorika 1} mi 10t Pro je 42600 u Mts-u. Pogledam u Telenoru, I uz slicnu tarifu nesto preko 2000 din {total 2}, mi 10t Pro je 74999!? Pa jel moguce da je tolika razlika?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Moguce. *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*i! Ja sam u Telenoru i uz paket ne bih nikad uzeo telefon. Tako je vec godinama. MTS ubedljivo najpovoljniji.
 
I ja sam u Telenoru preko decenije, I znao sam da jeste skupo kad uzimas tako, ali ovo je neverovatna razlika..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno