Šta je novo?

Xiaomi Mi 10T / Mi 10T Pro

Poolmaker

Nenadmašan
Učlanjen(a)
05.04.2013
Poruke
11,578
Poena
2,245
Najavljen za septembar.
https://www.notebookcheck.net/Detai...-144-Hz-display-to-lead-the-way.489525.0.html
https://www.xda-developers.com/xiaomi-mi-10t-pro-flagship-smartphone-leak/amp/
447386f3407a073a4f24501865cd3933.jpg
 
Nece valjda lcd ekran da stave....

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pise da je amoled panel iz mi9t pro. a zanimljiv ovaj sistem kamera kao na vivo x50 pro ( slican )
 
Cisto sumljam da se sa amoleda vracaju na lcd. Mada kinezi su to, sve je moguce.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Na više sajtova piše da ce biti LCD i otisak sa strane... Znači ponovo korak unazad... Ako znajucsta rade dobro je..

A da li je ovo u levom gornjem uglu kamera???
d17c48b56c07ad79c166206e24a9e733.jpg
427441a1ee971efbc63a32a1c82323ae.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ali prosto neverovatno da ubace IPS LCD. Mozda su se otvorili na jednoj strani oko baterije i procesora a smanjuju na drugoj strani jer imaju limit u fabrici koliko kosta telefon..
 
Ipak OLED.. 144hz.
5000 mAh.

Verovatno moj izbor posle 9t ali ajd da sačekamo da stigne...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni ovo vise deluje kao refresh Mi 10 modela, a neneki direktni naslednik mi 9t. Kao da su izabrali da kopiraju Oneplus, pa je T refresh ranijeg modela iz te godine....

Mada ko ce ga znati...
 
Jos kad bi mu i cena bila prilagodjena kao predhodniku 9t/9tpro.......
 
I cena će biti refresovana...minimum 600€.

Послато са Redmi Note 9S уз помоћ Тапатока
 
I Samsung je izbacio M51 sa AMOLED ekranom i FP sa strane.

Mislim da su shvatili da je obican FP i dalje jeftinije i brze resenje nego opticki senzori ispod ekrana.
 
Slazem se a meni je i prakticnije. Na mi9t, mi9t pro,oneplus8 i mi10 nisam ni jednom koristio otisak prsta. Ok jesam cisto da vidim kako radi ali odma sam iskljucio

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Ne kazem da ne. Sto se mene tice ne treba mi nikakav [emoji1]

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Koliko utiče na čvrstoću uređaja otisak prsta na okviru? Da li je to slaba tačka i može doći do lakšeg krivljenja ili pucanja.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ali je dosta veći u odnosu na taster za zaključavanje.
Neki se zbog slabijeg frejma na tom mestu nisu proslavili baš.
 
Videćemo koja je priča kad bude zvanično predstavljanje. Vidim da se spominje u Indiji cena od 475$ za 10T Pro što mi je neverovatno. Mislim ponoviće se priča kao sa prethodnom generacijom, sahraniće Mi10 ako bude boljih specifikacija a niže cene. Mada iskreno, više bih voleo global 10 ultra...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
meni je to besmisleno, previse slicno Mi10.
Baš tako dok se pojavi u prodaji biće mu ista cena kao i mi10. Nego sa slika izgleda da je ravan ekran što je nekome prednost. Ali neka izbacuju, pa kada ima više ponude ljudi će odlučiti šta im se više sviđa. Mislim da će biti ok telefon, ali sve zavisi od cene.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno