Šta je novo?

LG smart tv problem sa memorijom

zholinho

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2010
Poruke
2,083
Poena
275
Imam tv LG UH603V i pre jedno mesec dana je počelo da mi se desava da kad pokrenem eon apikaciju vrti 2-3 minuta i onda izbaci poruku "aplikacija ce se restartovati da oslobodi vise memorije". Ne koristim cesto druge aplikacije ali mi se desilo jednom i sa hbogo i sa yt. Probao sam factory reset ali isto se desava. Najčešće se desava kad palim tv posle dužeg vremena. I jako nervira posto treba 5 minuta da bi se upalio tv, tj eon app.
Jel ima neko neki savet?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
И мени се једном десило на LG49UM7100PLB који је прошлогодишњи модел.
Сад кад си споменуо да се дешава после дужег не коришћења мислим да се и мени то десило, нисам био кући 15 дана и тв је био искључен из струје.
После тога се више није дешавало.

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
to je verzija sw
ne webosa
 
Da greska. Webos 3.3.5.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Moj kum ima isti tv i ima apsolutno isri problem. Dok ucita Eon prodje, pola sata,,. Veceras sam mu uradio factory reset, uzeo je internet 120/15 i malo je bolja situacija. Treba mu barem minut dva da udje u Eon. Brzinu neta kroz Eon pokazuje max 30Mb preko kabla. Bolje radi ali je to opet shit. Probace da ga otkaze iako ima jos 6meseci ugovora(eon van mreze).
 
Nešto je to malo...

Šta kaže za brzinu kada merite sa onim njegovim speedtestom?





Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Ma sama Eon aplikacija na Eon boxu kpd mene nilad ne izmeri 42Mb koje realno imam na Mts VDSL. On sad ima Supernova 120/15 paket mislim i ima realno omo 115/15 mereno kablom. Sama Eon aplikacija mu je lepo radila do pre jedno godinu dana. E sad da li se tv azurirao i da li su ovi iz Sbb-a nesto zeznuli aplikaciju pa na ovom Web Os 3.5 mislim zeza, nemam pojma. On je pte toga imao adsl 20/2 pa je sad uzeo sypernovu net i tv. To dad lepo radi jer je relativno nova mreza kod nas(2-3 g, bivsi Vektor). Ovi oz Sbb podrske su ga ubedjivali da je do neta. On raskine box kod mts-a i za iste novce ima net i dve kablovske. Na televizoru ima samo Eon i Yt i nista drugo ne koristi. Ovo ke mucenje kako Eon radi na ovom televizoru.
 
Ne bi trebalo da je do neta. Zapravo problem je poceo od poslednjeg update eon aplikacije. 2 godine mi vec radi na istom netu kako treba. E sad fazon je sto kod mene restartuje I tv.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
I kod njega se to desava. Kad sam mu instalirao pre 16meseci prvi put, bas je solidno radila. Ovo je sad bas mucenje. Kao nekad dizanje Windows 95 na 386 masini :).
Malo sam ga preterao.
 
Nazad
Vrh Dno