Šta je novo?

Lian Li PC-011D - iskustva?

imarkovic

Cenjen
Učlanjen(a)
20.08.2010
Poruke
821
Poena
180
Zanima me, da li je neko imao prilike da kupi i naravno koristi ovo kuciste, zanimaju me licni utisci, po pitanju kvaliteta i svega ostalog:
https://www.lian-li.com/pc-o11-dynamic/

Kosta oko 200eu, ali deluje veoma kvalitetno, aluminium+tempered glass, prostrano...
 
Nema greške. :)
 
Imao sam prilike proslog vikenda da uzivo vidim ovo kuciste.
Visok kvalitet izrade,debeo lim (skoro 1mm)
Tenk od kucista.
Ako ti ne smeta cena uzimaj. :D
 
Vodi racuna da je uzano kuciste i da je visina cpu coolera samo 155mm, sto znaci da neke vazdusne kulere neces moci da stavis.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Dobro da si mi napomenuo, meni treba bar 160mm (megahalems, True, imam sva moguca kacenja i ventilatore, ne treba mi AIO), a vidjao sam takvo kuciste na nekom review-u sa SilverArrow hladnjakom, on je 165mm, pa sam zbunjen.
Ovde za Air verziju, koja je istih dimenzija unutra, jasno kaze lik da je stvarno 155mm, bez veze: https://www.reddit.com/r/hardware/comments/90u6yn/lian_li_pco11_air_not_suitable_for_air_cooling/

U moj daleko stariji PC-V1000, koje je dosta inferiornije kuciste staje komotno koji god kuler, koje razocarenje.

Moracu da razmotrim alternativu sa Fractal Define C kucistem.
 
Posto vise nema Define C, ima naprednije kuciste Define 7 Compact, deluje odlicno, pogledacu malo review-ove. Mesto za CPU air hladnjak je 169mm, tako da bi trebalo da staje najveci koji postoji.

Edit: izgleda da cak i ovo Define 7 Compact ima problem sa cable management-om, pa cu izgleda morati da sacekam da stigne Define C, ako se ne predomislim...
 
Poslednja izmena:
ako neko ima ovo kuciste savjet za vertical gpu kit..
 
Cooler Master paše ko doope na nošu.

1677019979775.png

Aliexpress ima dobar izbor.
 
Poslednja izmena:
Stigao danas LCD za Aida64 sensor panel.
13.3" full hd, usb-c, 104e.
Vertikalno seda ko doope na nošu u o11 PCMR, front panel.
Sad samo napraviti lep skin za Aidu64.

PXL_20230912_180203887.jpg

PXL_20230912_182339713.MP.jpg
 
Kako se ovo postavlja na kuciste ?
Jel ima neke zabice ?
 
Dvostrana lepljiva traka.
 
obostrana 😉
 
Nazad
Vrh Dno