Šta je novo?

Multifunkc štampač do 15k

Maristotel95

Poštovan
Učlanjen(a)
22.05.2018
Poruke
324
Poena
80
Društvo, devojci je potreban multifunkcionalni štampač, a ja se ne razumem pa mi treba pomoć. Koristila bi ga u kancelariji u manjem obimu. Potrebno je
- da ima fioku za papir koji će sam da povlači za kopiranje,
- da ima mogućnost za obostrano štampanje(nije obavezno)
-da je jeftin ketridž
Cena max 15000


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da da, pogledao sam baš i preskup je. Da li postoji jeftinija varijanta sa tonerima, da ne uzimam original ili da se dopune? Ne znam stvarno kako to funkcioniše, pa oprostite ako grešim.

Послато са SM-G988B помоћу Тапатока
 
Džabe što je dobar kad nema ADF.
Neka bude cena do 25 hiljada, šta dakle može u tom cenovnom rangu, a da ima adf, wifi, po mogućnosti obostrano štampanje i da je jeftin ketridž.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koristim već dugi niz godina HP Laser Jet Pro MFP M125nw i nemam ama baš nijednu zamerku.
Može preko USB-a, može preko mreže, a može i WiFi.
Skener radi super, ima kopir, štampa bez problema sa recikliranim tonerima koji koštaju oko 550 RSD.
Radi na Win-u, na macOS, na Linuxu.

Mislim da bolje od ovoga teško da može.
 
Žena je uzela pixmu ts3450.
Vidim da su originalni kertridzi obični 4000, xl 6000, znači skoro kao uređaj.
Video sam po nekim online radnjama zamenski xl za 4000 (cene su za komplet b+color).
Da li neko ima iskustva /preporuku? Preporuka za drugi uređaj je prosto prekasno, svakako mislim da nece tako puno štampati, više me brine da li će da zapece....
Žena je uzela pixmu ts3450.
Vidim da su originalni kertridzi obični 4000, xl 6000, znači skoro kao uređaj.
Video sam po nekim online radnjama zamenski xl za 4000 (cene su za komplet b+color).
Da li neko ima iskustva /preporuku? Preporuka za drugi uređaj je prosto prekasno, svakako mislim da nece tako puno štampati, više me brine da li će da zapece....
 
@danijel00 nemam iskustva sa konkretnim modelom, ali verujem da su svi ink štampači napredovali što se čuvanja kertridza tiče. Imam jedan HP koji povremeno odradi nešto sam za sebe. Na nekoliko dana. Smara što to često uradi noću.

Moje dosadašnje iskustvo je da ako fabrički ne zapeku, neće ni zamenski. Ali poslednjih bar 10 godina se ne sećam da sam imao ink na kome zapekne kertridž.
 
Nazad
Vrh Dno