Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Nece update jos 10-ak dana, pustena je Mi Pilot verzija, pa ako bude sve u redu, krece polovinom avgusta. Za EU rom verovatno kasnije. Mada je Eu rom dobio A11 skoro mesec dana ranije od Global, 12.5 je dobio mesec kasnije.
 
Meni stigao jutros A12 sa MIUI 13.0.1 stable. Za sada lepo radi za ovih sat, dva koriscenja. @Joki123 stable global.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-08-11-10-09-55-697_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2022-08-11-10-09-55-697_com.android.settings.jpg
    54.9 KB · Pregleda: 56
Poslednja izmena:
@mlsradic nisam nesto posebno primetio novo mada nisam ga mnogo ni koristio sem za pozive, poruke i mailove. Uradio sam neke slike i skeniranja za posao deluje mi da je fabricka app sada upeglanija. Mozda veceras ugrabim malo vremena pa se budem bavio slikanjem bez ikakvih filtera i dodataka pa cu okaciti iste.
 
Moj je isto global ali nisam dobio do sada,mozda ce narednih dana.kako ti se cini optimizacija baterije,to nas najose zanima?
 
Da,baš to i za bateriju.Meni u poslednje vreme troši više bateriju.Možda bi preko vpn došao i ranije update
 
da li je dobio jos neko update ili su prekinuli? Moj je isto global rom ali i dalje nema update-a na miui13.
 
Od skoro imam problem na ovom telefonu, sa slanjem datoteka preko bluetooth-a. Povezem telefon sa laptopom, uparim sve ok.
Posaljem fajl sa lapa na tel ide, kad hocu da posaljem sa tel na lap ne prolazi, a skoro se sve finkionisalo.
Ima li neko ideju sta moze da bude?
 
Meni je stigao danas update na MIUI 13 baziranim na A12. Jel' neko još dobio, instalirao, kako se ponaša telefon? Da se ne zalećem go u koprive...
 
Globalac, verzija 13.0.2.0, težak 2,7GB. Puštam kera sa lanca, pa javljam utiske.
 
Kod mene je isto global ali nema jos nista,juce kod zene na RN9S stigao,sasvim lepo radi,nisam primetio nesto lose za sada.
 
Za Eu rom, stigao upravo.
 

Prilozi

  • Screenshot_2022-09-01-15-42-05-138_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-09-01-15-42-05-138_com.android.updater.jpg
    49.9 KB · Pregleda: 23
  • Screenshot_2022-09-01-15-42-21-970_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-09-01-15-42-21-970_com.android.updater.jpg
    61.5 KB · Pregleda: 23
Dakle pustili su samo EU Rom a ne Global Rom(MI)
 
Global je pusten 15 avgusta a europe 31 avgusta
Ako jos niste dobili update to samo znaci da vas izabrani region jos nije na redu da ga dobije.
Ako ste nestrpljivi samo promenite region na telefonu dok ne preuzmete global pa posle vratite sta ste vec drzali. Ja sam pre nedelju dana stavio region Vijetnam preuzeo global i posle vratio moj region
 
Prvi utisak je da sve radi fluidno na Miui 13, A12, vidim da je font promenjen. Ne znam da li da radim reset? Koristim Poco launcher 4.38, vec tri meseca, koji je znao da trzucka na proslom androidu, ali mislim da je bolje resenje od starog...Videcemo...
 
Global je pusten 15 avgusta a europe 31 avgusta
Ako jos niste dobili update to samo znaci da vas izabrani region jos nije na redu da ga dobije.
Ako ste nestrpljivi samo promenite region na telefonu dok ne preuzmete global pa posle vratite sta ste vec drzali. Ja sam pre nedelju dana stavio region Vijetnam preuzeo global i posle vratio moj region
U pravu si,evo sada sam promenio region kao i ti na Vijetnam i izbacio mi odmah update. tnx....👍👍💪💪
 
I meni je čim sam promenio na Vijetnam odmah stigao update. Inače za sada ne vidim nikakvu razliku, osim što mi se gore, na obaveštenjima, između izreza za kameru i sata pojavio neki kao kvadrat sa nekom šarom, ne vidim dobro, ne znam šta je to. Inače kad sam prebacio na Vijetnam odmah mi je sam promenio pozadinu i upućivao na neke dodatne opcije, baš je izgledalo kul ali je pisalo na vijetnamskom pa ne znam šta je to. Takođe instalirale su se i neke aplikacije. Čim sam vratio na Srbiju, izgubio sam te kul pozadine, nema ni opcija za super pozadine.
 
Taj znak je NFC,ukljucen je automatski.
 
Super.Evo i kod mene radi sa promenom na Vietnam.Skida se ,pa ćemo videti
 
Pitanje za vlasnike X3 NFC i X3 Pro: da li su ovi modeli imali one probleme sa proximity senzorom i slično?
 
Ja sa X3 NFC nisam imao za skoro 2 god.koriscenja.
 
Mislim da sam se zajebo sto sam prebacio na Vietnam.Zavrsio update ali sad nece da se poveze na usb sa pc .Izbacuje gresku
 
Mislim da sam se zajebo sto sam prebacio na Vietnam.Zavrsio update ali sad nece da se poveze na usb sa pc .Izbacuje gresku
Isti problem.
Nekako sam resio. Ukljucio sam USB debugging, odradio restart telefona.
I trece promenio sam usb ulaz na kompjuteru. Ovo je izgleda najbitnije jer na starom usb ulazu i dalje ne prepoznaje telefon.
Zasto ga PC ne prepoznaje na starom usb bemliga, bitno da radi ovako..
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno