Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

I ja sa global eu verzija al sam azuriranje za a11 dobio pre dva meseca ni sam neznam kako je to?
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-05-13-49-46-164_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-05-13-49-46-164_com.android.settings.jpg
    64.5 KB · Pregleda: 66
Nema jos...
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-06-05-14-19-37-856_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2021-06-05-14-19-37-856_com.android.settings.jpg
    54.6 KB · Pregleda: 62
Dobro je ljudi, ne morate svakih pola sata pisati kako jos niste dobili A11, dobicete kada dobijete. Update ide po nekom njihovom nahodjenju i dzaba vi ovde piskarate da jos niste dobili to nista ne sacinjava samo temu punite glupostima.
 
Pozdrav svima,

Imam pitanje u vezi ovog telefona zbog verovatno jednostavnog problema .
Problem je sledeći:
-kada mi MTS pošalje SMS poruku da imam propušten poziv ,jer sam recimo bila nedostupna, u samoj poruci broj telefona nije linkovan odnosno, ne mogu ga direktno iz poruke pozvati , niti ga mogu kopirati u brojčanik da bih pozvala broj...kopira celu poruku...
Na telefonu su sve opcije u podešavanjima dozvoljene...
Telefon je kupljen juče( 07.06.2021.g.), ima sve najnovije update verzije...
Da li problem do telefona i da ja nisam dobro podesila neka podešavanja i tako onemogućila tu funkciju ili je do MTS-a?

Hvala na odgovoru,
Pozdrav!
 
I kod mene je tako, moram ceo sms da kopiram pa brisem ko ****** posle..
 
Kod mene radi ok ali koristim Drupe dialer...
 

Prilozi

  • IMG_20210608_214342.jpg
    IMG_20210608_214342.jpg
    62.8 KB · Pregleda: 32
I kod mene stigao isti..

Skinuo, instalirao, trokira telefon, ne moze da se udje u settings , pokusava da skine miScreen recorder i Mi Notes (waiting to connect..)

Za sada tako, dva puta restartovan fon
 
Poslednja izmena:
Posto nema edit vise

Ne moze da se izaberu slike u viberu, samo blank stoji, ozbiljno trokira telefon s ovvim update-om, ne radi settings, update app-a s stora isto trokira, pola aplikacija trokira ili ne radi, freeze screen na dosta app-a, restartovao 4 puta za sada.

Sacekajte s skidanjem Androida mfka 11 jer je pupu los, bar meni
 
Posle svake velike nadogradnje se radi hard reset, nekome nije potrebno ali kod nekih je pod obavezno. Prekopiraj sa telefona sta ti je bitno u racunar i hard reset da sve obrise i onda jovo nanovo sve instaliraj.
 
Posto nema edit vise

Ne moze da se izaberu slike u viberu, samo blank stoji, ozbiljno trokira telefon s ovvim update-om, ne radi settings, update app-a s stora isto trokira, pola aplikacija trokira ili ne radi, freeze screen na dosta app-a, restartovao 4 puta za sada.

Sacekajte s skidanjem Androida mfka 11 jer je pupu los, bar meni
Kod mene sve to radi bez problema .
 
Naravno da neću da koristim bilo koji drugi launcher osim Nove. Moj izbor, radilo na svim prethodnim verzijama. Ako ću biti uslovljen nečim - idem na IOS.
 
Naravno da neću da koristim bilo koji drugi launcher osim Nove. Moj izbor, radilo na svim prethodnim verzijama. Ako ću biti uslovljen nečim - idem na IOS.
Tvoj izbor ali je isto tako i njihov izbor da na svojim telefonima mogu da zabrane da rade geste na drugim lancerima osim na njihovom.

Ali ne mozes da kazes da nesto ne radi kada radi. To je isto kao da si kupio dizel auto i sada odes na pumpu i hoces da mu sipas benzin zato sto ti tako hoces i kada auto nece da krene ti kazes eto ne radi.

Ja ti kažem - ne radi full screen gestures koji je radio na A10 sa BILO KOJIM launčerom.

Dizele, benzince, NASA rovere i ostalo batali, nisu relevantni za ovu temu...
A ja tebi kazem da su promenuli politiku od A11, a ti lepo uzmi malo pa procitaj pa ce ti biti jasno. I to je vec vise puta pisano po drugim temama, da geste su radile na A10 svima prelaskom na A11 ne rade osim na njihovom lanceru. Jednostavno nece da dele svoju rukotovorinu sa drugima i to ne moze niko da im zabrani da urade.
 
Ostavio telefon pola sata tamo negde daleko od mene (da ga ne izlomim-sivonja), i sad npr radi sve normalno bez hard reseta :unsure: :oops:
Bas me iznervira u momentu trokiranje.
 
Ostavio telefon pola sata tamo negde daleko od mene (da ga ne izlomim-sivonja), i sad npr radi sve normalno bez hard reseta :unsure: :oops:
Bas me iznervira u momentu trokiranje.
Ako se sve stabilizovalo bez hard reseta super, ko zna sta mu je bilo. Mozda se malo zaglupio pa mu je trebalo vremena da se sve slozi. Ko ce ga znati. Ali bitno je da si sada zadovoljan.
 
Ja sam uradio hard reset:

  • full screen gestures ne radi na Novi
  • ne radi Dji Fly app za dron
  • apsurdno : ugasim wifi, ne aktivira mobilni prenos podataka

Ima li neko link za flešovanje nekog krštenog A10 rom-a, provereno da radi?
 
Ja ti kažem - ne radi full screen gestures koji je radio na A10 sa BILO KOJIM launčerom.

Dizele, benzince, NASA rovere i ostalo batali, nisu relevantni za ovu temu...
A usput i poređenje ti je malo bzvz: ispada da sam kupio auto koji sam vozio na dizel, i onda ga oterao na servis, i posle toga više ne mogu da vozim na dizel, jer eto, majstore rešio da me ograniči na benzin....

Zato kažem, batali te fore, ovde je u pitanju nešto drugo.
Opste poznata stvar da na Android 11 ne radi gestures sa third party launcherom.
 
I ja sam azurirao na a11. Jedino sto se razlikuje su izgleda anmicije i primetio sam kad skrolujem npr forum u chromu da zastajkuje, nisam radio hard reset.
 
Ne znam da li ima svrhe da radim hard reset a ne radi mi se jer imam gomilu stvari. Jel moze nekako da se sve backupuje pa da se vrati sve kako je bilo?
 
Znam da su ovo ljudi gasili za 120hz pa pokusaj mozda i tebi resi problem koji imas na 60hz.

Type chrome://flags/ in the chrome search bar and again search for Android SurfaceControl. Disable that and the 120hz scrolling lag is gone!
 
Meni radi ok sve, pre oko 2h sam se updejtovao. Cak je i fluidniji a i openBoard radi fenomenalno.
 
Nazad
Vrh Dno