Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

47 stepeni koje je izmerio Chris (TechTablets) mu ne idu u prilog za mnogo igranja. Za povremeno i umereno igranje možda, za nešto više od toga garantovano brza degradacija baterije.
Nisam gledao detaljno recenziju. Ako je tako onda je to baš mnogo.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Kaze da je to jer heatpipe efikasno odvodi toplotu od SoC, e sad ko ce ga znati. Ja ne igram igre na telefonu pa mi je svejedno.
 
Stigao je i do velikih igraca



Fingerprint senzor je i senzor i turpija za nokte, 2 u 1 :p
 
Poslednja izmena:
I ovaj iritantni lik koji je provalio toplu vodu s reklamama

 
Koja je cena?
U CH cena 279fr (250€) za 6/64gb Model.
128GB je 50fr skuplji
 
Poslednja izmena:
6/128GB 255e predpostavljam da ce biti u mi storu nekih 300-320e
 
Evo u balkanskoj je 295e tako da u mi storu ce biti sigurno dosta skuplji. Izlgeda da ce kostati veoma malo jeftinije od MI Note 10 Lite, a ja sam bas odustao od kupovine od pomenutig cekajuci Poco X3 nfc. Sad ni sam neznam koji je bolji. Kako izgleda 120hz na IPS LCD-u da li je lepse i prijatnije za oci od amoled ekrana na 60hz ?
 
Evo u balkanskoj je 295e tako da u mi storu ce biti sigurno dosta skuplji. Izlgeda da ce kostati veoma malo jeftinije od MI Note 10 Lite, a ja sam bas odustao od kupovine od pomenutig cekajuci Poco X3 nfc. Sad ni sam neznam koji je bolji. Kako izgleda 120hz na IPS LCD-u da li je lepse i prijatnije za oci od amoled ekrana na 60hz ?

Uzeo bi ga radije zbog lcda i burn in a na amoledu..Pravi update rmd9pro-a kome bi trebala realno pasti cena..Vise mi se dopada sony cam,bolja selfi i stereo zvucnik. I nije mi nesto do tih "120hz".
 
Diskutabilno lepse boje vs. fluidnost, uvek fluidnost.

Drugo ni ja ne volim AMOLED, da moram da razmisljam o tome koliko i kako gledam nesto da mi se ne bi ocrtalo na ekranu, neka hvala. Nije toliko bolji AMOLED koliko to cimanje smara.
 
Bolji je ovo telefon od note 9 pro!
Alu ram i IP53, bolji čipset, malo veća baterija, malo bolje kamere, stereo...
 
Poslednja izmena:
Bolji je ovo telefon od note 9 pro!
Alu ram i IP53, bolji čipset, malo veća baterija, malo bolje kamere, stereo...

Slazem se..za ram kaze

The frame appears to be plastic but POCO does list an aluminium alloy frame in the POCO X3 NFC’s specifications,
so I guess that it is plastic on the outside but there’s an aluminium frame in there somewhere to provide additional structural strength.

I ledja su od plastike naspram RN9PRO sto je meni + a i uticalo bi jos na tezinu..Ja sam ga danas rezervisao trebao bi u sredu da stigne (6/128gb-255e).
 
Ja cu da sacekam jos jedno nedelju dana, nemam kad da ga drndam sad.

Napisi koju rec kad ti stigne
 
Marketinski sjajno jedna cena na otvaranja a jedno 30 posto nakon toga,,Generalno solidno ledja jesu plasticna i alu ram kamere sasvim ok po danu ali nocni uslovi poprilicno losi ali ne vidim neke razlike u odnosu na masu Xiaomi telefona..To da imate note 9 pro po manjoj ceni..i kad ga uzmete deluje jeftino u ruci manje vise..Pa treba ipak sacekati neka druga izdanja i razmisliti ..Ko se navukao na jeftini hype sam ce videti..
 
Sta mislite da li bi prelazak sa pocophone f1 na poco x3 bio pametan. Treba mi veci ekran, nfc, jedino me brine fluidnost i brzina otvaranja stranice u web browserima, ipak je i dalje jaca grafika i brzi procesor, adreno 630 vs 618, sd 845 vs sd 732 mada mi se cini da je wifi modem brzi na poco x3. Posle dve godine baterija na pocophone f1 oslabila jos gura 5h sot. Ili cekati novu godinu da pocophone f2 padne cena ispod 300€
 
Istu dilemu ja imam....
X3 ili sačekati malo pa f2

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Kojim se sve kanalima može nabaviti ovaj telefon?
 
255e na KP...

Ne verujem skoro. Best buy telefon ikada u fazonu.
 
uh, ja nedavno napisah nikad više xiaomi iz "poco" serije, kad vidim sad ovaj i zagolica me :)

šteta samo bespotrebnih macro i depth kamera, bolje da su stavili telephoto, a te dve izbacili.
 
@ kapetan_Miki . Slazem se da su te kamere bas nepotrebne sto se mene tice. Prvo sto su skroz beskorisne drugo prave tezi telefon i estetski uniste telfefon kad si izbacene iz kucista. Valjda ce se neko javiti sa utiscima uskoro ko je kupio....
 
Laserski fokus bi legao npr dosta bolje umesto jedne od tih kamera, ne bi trebalo da su troskovi implementacije toga mnogo skuplji, ako su uopste skuplji.
 
Nazad
Vrh Dno