Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Danas na mistore u periodu 15-17h cena 220e za verziju 6/64.

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Taj Happy Hour je kod njih čista prevara. Par puta sam pokušavao da kupim nešto i već na startu akcije prijavljuju da nemaju artikle na stanju. Verovatno puste par komada od svakog artikla i toliko o akciji.
Telefon sam uzeo kod njih u onom prvom naletu po punoj ceni ali ove Happy Hour akcije više ne pratim od kad sam video kakav je sistem.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Ima istine.
Prošli put su navodno pustili 30telefona po modelu, kad je bilo otvaranje nekog mola u Beogradu.
Svakako, ko hoće neka proba, po principu APP.

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Ja sam zadnji put jurio onaj 4C Router. Ubeđen sam da nisu ni komad pustili u prodaju po akcijskoj ceni. Nego da ne idemo u off...
Kome je interesantna akcija neka proba pa javi da li je uspeo.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Ja sam krajem leta kupio prečišćivač vazduha tokom Happy Hour akcije.
Pozdrav
 
Ja sam uzeo f2 pro na happy hour akciji bio sa 60000 na 40000. Pustili su 40ak komada, najviše u Ušću, došli ljudi i pola sata ranije i mislim da svi koji su bili u redu su uzeli. Fora je što su tad počeli u 17:55 u prodavnici i do 18:00 sve otišlo. Tako da najsigurnija je opcija kad su velike akcije u pitanju da se ide u Ušće
 
Ne moze online da se kupi kad su happy hour akcije?????
Mora u radnju da se ide?
 
Moze, ako si brz

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kada je na MI sajtu happy hour, isti taj happy hour za iste artikle je i kod drugog prodavca IT opreme...ne znam kakva je politika foruma pa ime firme necu da spominjem ali na PM mogu da kazem svakome koga zanima...kako god, ja sam za vreme happy houra kupio par stvari i to preko interneta i preko te firme i ne odmah posle pocetka happy houra vec u drugom satu, a to je uradilo i nekoliko mojih prijatelja...na sajtu MI ti artikli su navodno vec bili rasprodati
 
Ja kupio prošle nedelje Redmi Note 9 Pro online, u 15:04 samo uspeo da naručim. Ali sam jedno 100x refresh-ovao sajt i sve je bilo užasno sporo. Izašao jeftinije nego na oglasima, a morao sam legalno da ga kupim. Stigao juče telefon.
Na otvaranju u Ušću sam uspeo da kupim Redmi 5 3/32 iako je bila velika gužva a ja negde u sredini reda.
Za crni petak u radnji sam kupio i Mi 20w wireless stand, 20e.
Kapiram da ne puštaju neke velike količine, ali ko je brz može ok da prođe za neke stvari.
 
Uđoh i ja u "Poco X3" klub danas, stari Redmi Note 4 ide u zasluženu penziju. Telefon sam upravo raspakovao, pa pitanje iz mesta: može li odmah da se instalira GCam kao aplikacija ili ide procedura kao za starije modele (unlock, root, install)?
Kakvi su utisci prelaska sa Redmi Note 4, na Poco X3? Ja već 3 godine imam RN4 i razmišljam o prelasku na Poco X3. Vidim da pitaš za Gcam. Onda si koristio custom romove. Koji ti je zadnji Rom bio na RN4?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Kada je na MI sajtu happy hour, isti taj happy hour za iste artikle je i kod drugog prodavca IT opreme...ne znam kakva je politika foruma pa ime firme necu da spominjem ali na PM mogu da kazem svakome koga zanima...kako god, ja sam za vreme happy houra kupio par stvari i to preko interneta i preko te firme i ne odmah posle pocetka happy houra vec u drugom satu, a to je uradilo i nekoliko mojih prijatelja...na sajtu MI ti artikli su navodno vec bili rasprodati

Ako moze meni na PM, unapred zahvalan, pokusavam vec da uzmem X3 na nekoj akciji na popustu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam pre desetak dana uzeo u Gigatronu, verzija 6/128 bio je na popustu plus jos 10% ako placas visom za online narucivanje. Tako da me izasao ~240e. Sad ima i verzija 6/64 ona je oko 20ak evra jeftinija.... Ko hoce moze tamo da pogleda.

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Zelim i javno da ti se zahvalim, kupljen X3 u drugoj firmi
 
Ja planiram da uzmem mi band 5 pa me baš zanima koja je to druga firma, da pratim onda i tu?
 
Kada je na MI sajtu happy hour, isti taj happy hour za iste artikle je i kod drugog prodavca IT opreme...ne znam kakva je politika foruma pa ime firme necu da spominjem ali na PM mogu da kazem svakome koga zanima...kako god, ja sam za vreme happy houra kupio par stvari i to preko interneta i preko te firme i ne odmah posle pocetka happy houra vec u drugom satu, a to je uradilo i nekoliko mojih prijatelja...na sajtu MI ti artikli su navodno vec bili rasprodati
Pusti mi PM da bih znao za ubuduće.
 
Ako moze da se reklamira Mi store ne vidim problem da se onda i druge radnje reklamiraju ovde javno...

Послато са M2007J20CG помоћу Тапатока
 
Kakvi su utisci prelaska sa Redmi Note 4, na Poco X3? Ja već 3 godine imam RN4 i razmišljam o prelasku na Poco X3. Vidim da pitaš za Gcam. Onda si koristio custom romove. Koji ti je zadnji Rom bio na RN4?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Iskreno, nisam stigao mnogo da ga istestiram, više sam prolazio kroz neka podešavanja i aplikacije. Ono što sam primetio na prvu loptu je da mnogo brže instalira aplikacije i da je, što je dosta njih potvrdilo, zvuk prilično dobar. Fluidan u radu, brzo sam se navikao na veću dijagonalu ekrana. Na RN4 sam koristio Pixel Experience i LineageOS 17 (on je i trenutno instaliran).

P.S. Hvala Massive Raider-u i tobacco road-u na odgovorima.
 
Posaljite i meni na PM, planiram da menjam RN5 za X3
 
Provalio sam da kad odbijem poziv porukom, ta poruka ne stigne nikada, bootloader je otključan, xeu rom je na njemu, mada ni kad je na njemu sve bilo originalno to nije radilo, isto kao što nije hteo da prihvati aktivaciju broja. Jel može savet kako da rešim ova dva problema [emoji848]

79eeebeeee0bbcbcab60a05422b49f83.jpg


Inače jedina zamerka telefonu je bio Google dialer, koji je prelaskom na xeu rom po automatizmu zamenjen Miui dialeru koji ima u sebi opciju snimanja razgovora koja odlicno radi a i sve ostalo je na Miui dialeru bolje neg na Google-ovom.

Poco X3 NFC
 
Poslednja izmena:
^^ Mani se te aktivacije, ako ti je to ona gde šalje međunarodni SMS, samo ti nabije račun.

Ta verifikacija nema smisla uopšte, bila je samo korisna za Mi poruke, a sada em ne služi ničemu em ne radi kako treba sem što uredno svaki put naplati SMS kada pokušaš da aktiviraš sim na Xiaomi serverima.
 
Provalio sam da kad odbijem poziv porukom, ta poruka ne stigne nikada, bootloader je otključan, xeu rom je na njemu, mada ni kad je na njemu sve bilo originalno to nije radilo
Mogu samo da ti kažem da ovo radi na stock ROMu, upravo testirano, stigla poruka pozivaocu.
 
Da li je neko probao PixelExperience rom sa xda za poco x3 nfc ? Ako jeste neka kaze utiske SOT na 120hz me najvise interesuje.
 
Postoji problem da na stock kameri bude stalno HDR ukljucen. Ako se tako stavi cim se izadje iz aplikacije kamere i ponovo udje HDR bude iskljucen.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Uključi u settings save previous mode

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno