Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Jel moze ovaj preorder u Gigatronu za X3 NFC da se podeli na rate bez dodatnih troskova ili mora sve da se uplati unapred?
 
Gde stoji da se u G dobija punjac za auto ?
 
Ok hvala
 
Nesto su oni pogresili na G sajtu, kad udjes da kupis ima opcija i za belu boju koja ne postoji pa te prebaci na sivu, ali ima 4 verzije sivih, po dve za 64gb i 128gb. Ukupno 8 verzija umesto 4. :d

Ili ja pogresno vidim.
 
Taj punjač je za prvih 10 kupaca. Barem su meni tako rekli.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Taj punjač je za prvih 10 kupaca. Barem su meni tako rekli.

Sent from my landline using Tapatalk
.
b4db2c9b64f52f45c7a987d29f636e11.jpg

Nema nigde zvezdice, sitnih slova ili bilo kakvog ograničenja.
 
:) Ja sam zvao call centar. Nisam ni video za taj punjač. Sami su mi rekli da su punjači za prvih 10 kupaca. Inače na KP ih više nema, niko ne zna kad će nove količine stići.

Sent from my landline using Tapatalk
 
I sta bi na kraju? Imam ga za 160 eur (inos.), i da li odmah uzeti bez razmisljanja?
 
Uzimaj odmah, ja sam prezadovoljan. Čak i kamera mi daje bolje slike nego Mi Note 10, tj. definitivno mnogo bolje fokusira. Boje su možda malo napucanije ali se meni dopada... :)

Sent from my Xiaomi Poco X3
 
Eto, kolega objasnio, sad da se vratimo samom uređaju? Baterija odlična, 7-8h SOT-a i to pod teškim maltretiranjem (120Hz režim se podrazumijeva)

0a079428c84a58ccf44549f8ae7f70c1.jpg


Sent from my Xiaomi Poco X3
 
ponovo sami sebi konkurenciju napravili sa mi 10t lite, sad će ljudi vagati koji da uzmu.

oba modela imaju po neku prednost.
 
Tema je Poco X3, a ne snimanje razgovora i moralne vrednosti.
 
Smorio si sa medalju.
On topic, ja naručih preko KP.
Javljam utiske kad stigne, pa makar morao da snimam razgovor. :)

Sent from my landline using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Po kojoj ceni ako nije tajna?

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Da ne bude da širim dezinformacije. Ipak ga nema na KP u 6/128 varijanti. Prodavac koji je trebao da mi pošalje ga ipak nema u ponudi. Trebala je nova tura da mu stigne u sredu ali ih niko od dobavljača nema.
U Mi-Store-u kažu tek u novembru.

Sent from my landline using Tapatalk
 
A do novembra će Xiaomi da izbaci još 3 slična modela :))
 
Da ne bude da širim dezinformacije. Ipak ga nema na KP u 6/128 varijanti. Prodavac koji je trebao da mi pošalje ga ipak nema u ponudi. Trebala je nova tura da mu stigne u sredu ali ih niko od dobavljača nema.
U Mi-Store-u kažu tek u novembru.

Sent from my landline using Tapatalk

Iz G......na za preorder narudzbinu info da im telefon stize 18. ovog meseca
 
Poslednja izmena:
https://www.youtube.com/watch?v=v3_HbwMmmjk
Prednost Pixel 4a - veličina, težina, klot Android i brzina ažuriranja (meni mana), malo bolja glavna kamera preko dana, dok je primetno bolja u noćnim uslovima.
Prednost X3 - veći 120hz ekran, veća baterija, malo jači hardver, ultrawide kamera, IP53 (?), duplo brže punjenje, IR, 100+ e jeftiniji.
Ne vidim nigde veliku prednost 4a, pogotovo po ceni od 400+ evra.
 
Ladno se drži sa Pixelom po danu, čak je i dinamički range u većini situacija pata/pata :shock:
U noćnim uslovima je već Pixel bolji ali primjetno tek u mrklom mraku, u uslovima slabijeg osvjetljenja se Poco X3 drži junački, ne zaostaje previše, skroz upotrebljive fotografije.
 
https://www.youtube.com/watch?v=v3_HbwMmmjk
Prednost Pixel 4a - veličina, težina, klot Android i brzina ažuriranja (meni mana), malo bolja glavna kamera preko dana, dok je primetno bolja u noćnim uslovima.
Prednost X3 - veći 120hz ekran, veća baterija, malo jači hardver, ultrawide kamera, IP53 (?), duplo brže punjenje, IR, 100+ e jeftiniji.
Ne vidim nigde veliku prednost 4a, pogotovo po ceni od 400+ evra.

Kako može biti prednost veličina? Ovaj Pixel je majušni ko Nokia bebica. Šteta što Poco X3 nema još širi ekran, ali dobro. Daj šta daš...
 
Tako što neću da nosim močugu sa sobom :)

@korisničkoime je napravio sasvim realnu usporedbu. Samo bih dodao OLED ekran na 4a, kome je to bitno.
 
Pa već jeste, mi 10t lite.
Čudi me da nema posebno tema za njega...

U Nemačkoj Poco x3 ima za 225€, a Mi 10T Lite za 280€. Videćemo šta će biti sa cenama, s obzirom da je tamo pre dan-dva Poco x3 bio 205€ na pojedinim mestima. U Srbiji će Mi 10T Lite verovatno preko 300€ da ide u startu. Pričam o 6/64 verzijama.
 
Poslednja izmena:
Ako sam ispratio jedina konkretnija razlika je što Mi 10T Lite ima SD 750G... Osim što je 5G čipset ne znam koliko je uopšte bolji od 732G, izuzev prednosti koju sigurno ima u sintetičkim testovima.
Kako god, ako Mi 10T Lite bude preko 300e mislim da je nebulozno dati veće pare pored praktično identičnog telefona.
 
POCO polako postaje isto ono sto i Honor... Izbacivace gotovo iste telefone kao i Mi linija, samo jeftinije, uz neke marginallne razlike.
 
Nazad
Vrh Dno