Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Zato što je ušao crnim kanalima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ok za te kanale ali udjes u radnju das pare stavis karticu i tel ne radi. Da li je neko lud da to prodaje?

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Radiće telefon delimično. Samo možda neće imati 4g na određenim mestima.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Telefon ce raditi, ali na nekim mestima nece imati 4G tj. band 20.
 
Telefon će da radi, samo mu neće raditi 4G, ili će bagovati 4G, zavisno od mreže (ne koriste sve mreže iste frekvencije/u) i lokacije na kojoj koristiš tu mrežu/mobilnog operatora.
 
A taj band 20 je baš bitan za nas, mislim da li je on najčešći kod nas?
 
Ne razumem. Nije tolika razlika u bateriji, uzmeš lepo normalan model kao i svi i uživaš.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A taj band 20 je baš bitan za nas, mislim da li je on najčešći kod nas?
Vidim da si baš rešio da ga uzmeš. Neće ti praviti problem nedostatak Banda 20 baš toliko, nije preterano zastupljen, a na kraju čak i da jeste, imaćeš 3G. Eto, uzmi ga. Ja sam koristio telefon bez Banda 20 i jedino u tzv. ruralnijim delovima zemlje nisaam ima 4g. Tu sam imao 3g i nikakve velike probleme nisam imao.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Kao što ti je neko već napisao. Da li ti zaista treba ta razlika od 850mah, ako se i ovaj NFC napuni za sat i po, a garancija će da ti traje baterija jedan dan šta god radio.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Ne razumem. Nije tolika razlika u bateriji, uzmeš lepo normalan model kao i svi i uživaš.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Nije tolika razlika, nekih 16%, više je neko lično zadovoljstvo. Kada je izašao model, skontao sam da hoću baš taj, da je "idealan" za mene i sve kao čekao da ga puste globalno, ali od toga def. nema ništa.

Uostalom, možda nije najpametnije, ali veći je fazon da imam model koji niko drugi ovde nema.
 
Ljudi dajte neku gcam za X3 koja radi lepo. Hvala unapred.....
 
Da ja pitam glupost - za ovaj telefon ne treba root?
 
Da ja pitam glupost - za ovaj telefon ne treba root?
Ako hoćeš neku kameru, onda moraš da otkljucas bootloader prvo, ja sam podneo zahtev pre 7 dana, hoću da predjem na xeu rom, ako sam dobro napisao [emoji848]
A onda valjda treba rutovanje i neki GCam da padne sa spiska gornjeg koji je Đilkoš postavio.
Jel može neko link da postavi kako taj xeu rom da imolementiram, duduk sam totalni [emoji16]

Poco X3 NFC
 
Jel se desava nekom da mu telefon sam menja color scheme i da mu se menja prikaz boja na ekranu a da je u podesavanjima sve ok?

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ne

Sent from my Poco X3 using Tapatalk
 
Ako hoćeš neku kameru, onda moraš da otkljucas bootloader prvo, ja sam podneo zahtev pre 7 dana, hoću da predjem na xeu rom, ako sam dobro napisao [emoji848]
A onda valjda treba rutovanje i neki GCam da padne sa spiska gornjeg koji je Đilkoš postavio.
Jel može neko link da postavi kako taj xeu rom da imolementiram, duduk sam totalni [emoji16]

Poco X3 NFC

Ne bih rekao, ja imam zaključan bootloader, nemam root i radi mi Gcam.

Jel se desava nekom da mu telefon sam menja color scheme i da mu se menja prikaz boja na ekranu a da je u podesavanjima sve ok?

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Da, uđi u Settings - Display - Color scheme. Podešen je na auto, prebaci na standard npr.

Ako ti je to ok, proveri sve moguće vezano za promene boja - bedtime mode, reading mode, dark mode - mnogo ima tih gluposti i možda nisu sve u Display Settings.
 
Poslednja izmena:
Dešava se zbog zadnje verzije chrom-a. Idi u flags i stavi dynamic color gamut na disable I prestaće

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
meni sa prebacuje nocni/dnevni rezim, meni se to recimo izuzetno dopada tako da to ne diram :)

za gcam sam zato i pitao, posto se secam da na prvom pocophone je bilo omoguceno koriscenje gcam bez bootloadera.
 
Dešava se zbog zadnje verzije chrom-a. Idi u flags i stavi dynamic color gamut na disable I prestaće

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
Primetio sam i ja da je zbog Chrome pa poceo da koristim MI Browser. Ali mi nije jasna privilegija jedne aplikacije da promeni okruzenje celog sistema. Hvala za savet oko flags.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Imam jedno zapazanje vezano za statistiku baterije. SOT ne pokazuje tacno vreme koriscenja ekrana. Bas baguje. Pokaze recimo meni 5 h 06 min, posle pola sata uzmem telefon i koristim 15 Min, ostavim neko vreme i pogledam posle on pise 5h i 01 min.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Telefon pokazuje samo korišćenje telefona u zadnjih 24h npr, ne od poslednjeg punjenja. A imaš i da izaberes interval

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ako hoćeš neku kameru, onda moraš da otkljucas bootloader prvo, ja sam podneo zahtev pre 7 dana, hoću da predjem na xeu rom, ako sam dobro napisao [emoji848]
A onda valjda treba rutovanje i neki GCam da padne sa spiska gornjeg koji je Đilkoš postavio.
Jel može neko link da postavi kako taj xeu rom da imolementiram, duduk sam totalni [emoji16]

Poco X3 NFC

Koliko ja znam da za GCam ne treba otkljucati bootloader niti root
 
Ista stvar i kod mene...zaključan bootloader, nemam root i GCam radi odlicno.
 
Nazad
Vrh Dno