Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

.xml čuva sva podešavanja kamere u jednom fajlu, tako da možeš lako da sačuvaš i kasnije učitaš, deliš sa drugima, itd.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Je l' dovoljan samo apk?
Kakva sve podešavanja? Šta tu konkretno ima da se podešava?
 
Poslednja izmena:
GCam nudi mogućnost naprednih podešavanja. Npr, mozes podesavati koje algoritme da koristi za obradu slike, koliko slika ce kombinovati u HDR modu, koliko u Night modu, podesavanja ostrine, šuma, itd.

Uglavnom za svaki telefon koji podrzava GCam, postoje podesavanja koja se pokazu kao najbolja kombinacija pa ih ljudi često preuzimaju i preporučuju.

Možda ćeš biti zadovoljan i sa osnovnim podešavanjima, a možda te baš nečija podešavanja oduševe rezultatom i kvalitetom fotke. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislio sam da je kao fabrička kamera, razmer, rezolucija, geolokacija i to je to.
 
Niko ne kaže da nije.

Ovo o čemu ja pričam je izvlačenje maksimuma iz aplikacije i senzora kamere.

Aplikaciju koristis kao i svaku drugu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Beograd evo sad sam isao u radnju moze da se plati na 12 rata bez kamate predao zahtev. Telefon stigao u radnju na moje imw
 
Meni indijanci pogresili boju i stigao u petak cobalt blur, a narucio 6/64 shadowy grey, cekao doosta, sad me zovi kazu ima samo 128 giga :] Nevera, a pitam za auto punjac ka o poklon oni me gledaju ko budalu, sad cu da zovem korisnicku sluzbu! Da li si ti dobio taj auto punjac koji je sjajna stvar
 
Mene jos ne zovu, rekli mi iz kol centra da ce stici u toku prosle nedelje, pa nista od toga. Zasto uopste organizuju Preorder akciju ako ne mogu da ispostuju obecano. Jos mi je apsurdno da nude nekome model koji nisu narucili, kao na pijaci.
 
Uspeo neko da odradi ovaj update?
Stoji na nuli bar pola sata...
52ffd4ad93a9e84ef119710f768d87b7.jpg



Uspeo! Ladno nije htelo preko SBB
 
Poslednja izmena:
Kod mene ne trokira nista
 
Ovo nam treba, braco i sestre.

1.jpg
 
Treba nam, al je 30e dostava. Fora bi bilo da radi na otvaranje objektiva

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ima kod par prodavaca na Ali Express-u i za par eura dostava. Kačio ja, čini mi se pre par stranica. Mene više nervira čekanje iz Kine nego cena.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Prvi utisci, nesto nisam odusevljen. Napominjem da sam korisnik Samsunga, naviknut na njihov interfejs, mada imam dosta Xiaomi-ja u porodici (R4x, RN3, 5, 7) i ovo je skroz subjektivan dozivljaj.
Mozda je krivac ona odvratna (pre)debela maska. Kada je bez nje i ok izgleda mada definitivno nisam fan zadnjeg dela, ni ledja ni izgleda kamere, a maska je obavezna kod mene (tj matorog kome sam uzeo telefon). Bolji utisak je ostavio RN 9S sa kojim sam se skoro poigrao iako sam svestan da je u svemu za stepenik nize (osim dizajna naravno).
 
Ima kod par prodavaca na Ali Express-u i za par eura dostava. Kačio ja, čini mi se pre par stranica. Mene više nervira čekanje iz Kine nego cena.

Sent from my landline using Tapatalk
Link?

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Neko je ranije, cini mi se, pisao koje staklo odgovara odnekog drugog Xiaomi telefona?
 
Ovako ljudi juce preuzeo telefon naravno bez poklona gledaju me ko tele, odmah zvali sefa, pa ce mi naknadno poslati taj Mi Car charger. Sto se tice telefona ja prezadovoljan, odmahg se oseca tih 120hz BUKVALNO, zvucnik jede malu decu, kamera mislim da je bolja od average, ali ima dosta interesantnih modova, maskica telefona koja se dobija je predebela da se razumemo, izrada teelefona ocekivao katastrofa, priajtno odusevljen posle otpakivanja! Odradio update od 220 mb i to je to, poiskljkucivao reklame u miui sistemu i tako! Za sada prezadovoljan!
 
Nazad
Vrh Dno