Šta je novo?

Xiaomi Pocophone X3 NFC

Jel si upisao stari neki ili kreirao novi Google nalog?

Možeš da pokušaš da ispišeš nalog, očistiš keš i deinstaliraš ažuriranja Play prodavnice, restartuješ telefon, pa onda upišeš opet nalog.

Ako ne uspe, onda da pokušaš sa fabričkim resetom.
Stavio sam stari nalog koji koristim i na redminote 7. Sada sam dodao rezervni nalog i play prodavnica radi. Puno ti hvala. Sada ne mogu da shvatim šta je sa starim nalogom? Inače, danas mi je rođendan i mnogo si me obradovao sa predlogom za drugi nalog. Hvala

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pa pošto si rekao da većina aplikacija koju koristiš nije izlistavana u Google Play, te aplikacije bi trebalo da ti budu u listi instaliranih aplikacija... Recimo ako si na Redmi Note 7 instalirao WhatsApp, kada upišeš isti nalog na drugi telefon WhatsApp bi trebalo da ti bude izlistan pod "instalirane aplikacije" koje se nalaze pod karticom tamo gde je lista dostupnih ažuriranja i ažuriranih aplikacija...

Mada opet nema razloga da ti ne pokaže aplikaciju prilikom pretrage.

A onda opet dese se kako oni to zovu "user specific" anomalije kada su Google usluge u pitanju pa bude da nešto nestane, da nešto neće ili slično pa moraš da čačkaš malo, upisuješ i ispisuješ nalog, brišeš keš, deinstaliraš ažuriranja pa nanovo sve.

Srećan rođendan, btw. :)
 
Pa pošto si rekao da većina aplikacija koju koristiš nije izlistavana u Google Play, te aplikacije bi trebalo da ti budu u listi instaliranih aplikacija... Recimo ako si na Redmi Note 7 instalirao WhatsApp, kada upišeš isti nalog na drugi telefon WhatsApp bi trebalo da ti bude izlistan pod "instalirane aplikacije" koje se nalaze pod karticom tamo gde je lista dostupnih ažuriranja i ažuriranih aplikacija...

Mada opet nema razloga da ti ne pokaže aplikaciju prilikom pretrage.

A onda opet dese se kako oni to zovu "user specific" anomalije kada su Google usluge u pitanju pa bude da nešto nestane, da nešto neće ili slično pa moraš da čačkaš malo, upisuješ i ispisuješ nalog, brišeš keš, deinstaliraš ažuriranja pa nanovo sve.

Srećan rođendan, btw. :)
Hvala. Nisam ni primetio da je na starom telefonu instalirano sve sa dodatnog naloga. Ni na starom telefonu,na glavnom nalogu, nema većina aplikacija. I tamo gde piše region,piše da uzmem play prodavnica Srbija. Našao sam na svom nalogu Samsung s8+ ,i nečiju isteklu Visa karticu. Kada ukucam Instagram dobijem aplikaciju bavaal. Ne znam čiju play prodavnicu imam. Izgleda da je neko hakovao moj nalog. Ali, uglavnom, sve je uredu sa mojim telefonom. Još jednom hvala

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ako ti je taj stari nalog kompromitovan onda ga ukloni sa telefona, mada ako si uspeo da ga upišeš znači da je šifra i dalje tvoja... U tom slučaju promeni mu šifru, uključi dvostruku verifikaciju ili prosto obriši taj nalog ako ne planiraš da ga koristiš...
Čim ima na njemu telefon koji ti nemaš to znači da je neko upisao tvoj nalog na tvom telefonu.
 
Stigao 12.0.7
 
Jel postoji neka fora vezano za preglasan zvuk u toku razgovora? Cak i kad je na minimumu cujem sve sta pricaju zenine prijateljice a nesto mi se to ne slusa :D


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Region India. :)
 
Dobio pre dve nedelje, može da se instalira.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ja baš razmišljam, odavno imam taj update. Mislio sam da sam se nešto istripovao.

Sent from my landline using Tapatalk
 
Stigao i meni 12.0.7 sekjuriti upedjt..
 
Molim za pomoć, telefon imam više od mesec dana, bootloader otključan da bih umesto iritantnog Google dialer-a ubacio Xiaomijev i od tada sam zadovoljan i sve šljaka super.
Međutim, iznenada malo pre mi javlja da ne može da se zakači na kućnu WiFi mrežu . Restartuj ruter, telefon, par puta sam išao na FORGET NETWORK, i nema trika da ga prikacim na WiFi [emoji848] Drugi telefon i uređaji uredno rade kao i pre na WiFi mreži, ne znam šta mu je, kad ga prebacim na prenos podataka preko Sim kartice internet radi.

ec9dd0fe5becd0c2dae9cc3e5ff15a8b.jpg
a53b8ac132b97a5c7294e9b64e71358c.jpg


Poco X3 NFC
 
Molim za pomoć, telefon imam više od mesec dana, bootloader otključan da bih umesto iritantnog Google dialer-a ubacio Xiaomijev i od tada sam zadovoljan i sve šljaka super.
Međutim, iznenada malo pre mi javlja da ne može da se zakači na kućnu WiFi mrežu . Restartuj ruter, telefon, par puta sam išao na FORGET NETWORK, i nema trika da ga prikacim na WiFi [emoji848] Drugi telefon i uređaji uredno rade kao i pre na WiFi mreži, ne znam šta mu je, kad ga prebacim na prenos podataka preko Sim kartice internet radi.

ec9dd0fe5becd0c2dae9cc3e5ff15a8b.jpg
a53b8ac132b97a5c7294e9b64e71358c.jpg


Poco X3 NFC
Mozda su zeznuli nesto update-om ako si na xeu romu.. Beta verzija je tako da nije ni cudo da izadje po nek bag.. Kad si radio update zadnji put?

Mi 10
 
Na XEU Romu sam, nisam ga update-ovao od tada. Posle milion pokušaja sam uspeo da se zakačim, ali svako malo ispada iz WiFi mreže, kao da ga nešto ograničava i tera softverski [emoji848]
A ništa od programa nije ubacivano novo, niti imam nekih programa koji to čine.

Poco X3 NFC
 
Ako moze neko sa Nillkin Super frosted maskom da baci par fotki kako mu telefon izgleda bio bih zahvalan
 
Mrzi me da je trazim, negde mi je upakovana...
Inače mu odlično stoji, ali je izrez za kameru isto ona ogromna rupa, kao na fabričkoj
Sad imam textured nilkin koja ima normalno izrezanu kameru, ali je kabastija al ne znam jel nabavljiva kod nas

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Ima je na KP, meni lezi Super frosted jer sam navikao na nju bas

Ako ti je visak da napravimo neki deal :D
 
Meni ako moze s Nillkin Textured nylon fiber, da li je klizava tj da li klizi, kakva je za otkljucavanje itd, molicu :wave:
 
Nisam sugav, majke mi :d
 
Hvala na svim savetima, na osnovu ovog foruma sam se odlučio da uzmem X3 juče na akciji u Xiaomi radnji za 23.999. Instalirao sam lako Gcam prema uputstvima odavde. Telefon je odličan, pre sam koristio A2. Jedino nisam uspeo da povećam ikone na vrhu, u status baru. Preterano su sitne, a ne reaguju na povećanje fonta.
 
Za to ćeš morati da vidiš neku temu. Doduše veliko je pitanje oće li značajno promeniti veličinu, u glavnom menjaju izgled.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni ako moze s Nillkin Textured nylon fiber, da li je klizava tj da li klizi, kakva je za otkljucavanje itd, molicu :wave:
Da BiH slikao, moram da uzmem ženi telefon :)) što me mrzi...
Ovako, leži odlično, ne klizi, ok je za otključavanje, imaš rupu tu. Lepo je napravljena rupa za kameru i to mi je bio glavni razlog da je uzmem. Nije kruta plastika kao frosted, nego gumasta, ne mogu da se setim na šta liči.
Malo je kabastija od frosted, ali je puno bolja od fabričke. Malo ta tekstura može da skuplja prljavštine, pa moraš da je operes (skines prvo:))
Leteo je telefon neki dan, fino i nije mu ništa, srećom, znači radi.

https://s.lazada.co.th/s.29JrJ možda možeš da otvoriš. Slike su realne.


Nisam u Srbiji, ništa od trgovine :) plus iskustvo nalaze da uvek imam u rezervi masku i staklo.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da BiH slikao, moram da uzmem ženi telefon :)) što me mrzi...
Ovako, leži odlično, ne klizi, ok je za otključavanje, imaš rupu tu. Lepo je napravljena rupa za kameru i to mi je bio glavni razlog da je uzmem. Nije kruta plastika kao frosted, nego gumasta, ne mogu da se setim na šta liči.
Malo je kabastija od frosted, ali je puno bolja od fabričke. Malo ta tekstura može da skuplja prljavštine, pa moraš da je operes (skines prvo:))
Leteo je telefon neki dan, fino i nije mu ništa, srećom, znači radi.

https://s.lazada.co.th/s.29JrJ možda možeš da otvoriš. Slike su realne.


Nisam u Srbiji, ništa od trgovine :) plus iskustvo nalaze da uvek imam u rezervi masku i staklo.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

Hvala ti najlepse na odgovoru. cheers

Deluje mi najbolja zbog tog finog otvora za kameru i sto ne klizi (iako imam vece sake).
Telefon je bez ikakvih maski kabast i glomazan, ali bar da ne izleti iz ruke (sto mi se desava cesto :smash: )
I fabricku masku perem redovno, sto se toga tice nemam frku
Ima je kod nas za mane od 2k dinala...
 
Stigao i moj, narucio sam Nillkin SF shield pa cu da fotkam da vide ljudi kako izgleda za neki dan.

Inace X3 definitivno mnogo lepse izgleda uzivo.

Sta preporucujete od stakala sa izrezom za prednju kameru, sta pasuje?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Pozdrav. Razmišljam da kupim ovaj model. Da li može neko ukratko da mi napiše šta da očekujem od kamere (slike danju i noću), kao i kakav je za igre?
Generalni utisci o telefonu?
 
Što se maske tiče - bez maske i sa frosted, komotno mi lezi u jednoj ruci.
Sa fabričkom maskom ne, kao cigla je.
Sa ovim textured, negde između, dakle taman je mm ili dva previše, al fino izgleda i odlično štiti.

Stigao i moj, narucio sam Nillkin SF shield pa cu da fotkam da vide ljudi kako izgleda za neki dan.

Inace X3 definitivno mnogo lepse izgleda uzivo.

Sta preporucujete od stakala sa izrezom za prednju kameru, sta pasuje?

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
Imam već treće staklo (ovo je nilkin) ni jedno nema izrez, ali prednjoj kameri ne smeta

Za kolegu iznad: imaš testove kamera, ok su, medju najboljim u cenovno rangu. Ovaj ekran i baterija su namenjene za igre.


Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hvala za info, onda cu i Nilkin staklo da uzmem ovih dana, ova folija ce zavrsiti posao do tad.

Fabricka maska je ok kome ne smeta to sto je dzomba, ali npr za gestures mi je malo nezgodna, osetim je pod prstom uvek kad prelazim sa ivice
 
Pozdrav. Razmišljam da kupim ovaj model. Da li može neko ukratko da mi napiše šta da očekujem od kamere (slike danju i noću), kao i kakav je za igre?
Generalni utisci o telefonu?

Ukratko, na osnovu mesec dana korišćenja... Malo teži telefon (meni lično ne smeta), prilično fluidan u radu, dobar odziv, mada katkad (ako je duže vreme neaktivan) mu treba sekund-dva da se "rasani". Za fotke obavezno instaliraj GCam (ne moraš rutovati telefon), stok kamera me nije oduševila. Slike prilično dobre i u uslovima slabijeg osvetljenja, preko dana vrlo dobrog kvaliteta. Za igre ga nisam koristio, mada po svim recenzijama trebao bi da se izbori i sa zahtevnijim naslovima. Ako ubodeš neki "happy hour" i nađeš ga na popustu, tim je još bolja kupovina. Kombinacija 6GB + 128GB se podrazumeva, pošto već pitaš za igre. Sve preporuke za telefon.
 
Nazad
Vrh Dno