Šta je novo?

problem sa netom

oogabooga

Slavan
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
390
mozda nije tema za servis, ali mislim da ce pre ovde neko procitati posavetovati ako zna resenje.

naime, od pre 15tak dana, kad igram COD Warzone, pojavljuju mi se sa leve strane one 3 crvene kockice, koje znace izgubljene pakete i lag, i naravno u tom trenutku mi zasteka sve..... sto je malo cudno, u iscitavanjima iz igre kad ih ukljucim, ne pokazuje mi izgubljene pakete, ping je oko 35ms.....

zvao sbb, oni resetovali ruter, gledali logove kod njih, ne vide nikakve izgubljene pakete.

probao sam i ovo sto sam nasao na netu iz cmdprompta:

My best suggestion is to reboot your router and pc and then go into command prompt
and type these commands to essentially clear your cache:

ipconfig /release
ipconfig /renew
ipconfig /flushdns

i opet i dalje isto.

ni u jednoj drugoj igri mi se to ne desava sem u warzone. pomislio sam do njihovih servera je, ali igram sa ekipom na istom serveru, njima nista.....
probam sinoc zakacim phone na tetering i pustim net sa njega, nista, sve glatko ide, nema kvadratica i laga.....

pingovao sam sve zivo iz cmdprompta, od googla, sbb, activisiona, nigde nema izgubljenih paketa.....

ovo mi daje is speedtesta:

sp1.JPG

neznam sta vise da probam da eliminisem taj lag iz warzone, ili sta da kazem sbb agentima ako ih pozovem, ima li ko ideju ili predlog neki?

hvala
 
Nazad
Vrh Dno