Šta je novo?

SOS aplikacija

  • Začetnik teme Deleted member 9456
  • Datum pokretanja
D

Deleted member 9456

Guest
Imma Xiaomi Mi play Android 8 mobilni i pade mi na pamet da probam tu aplikacijukoja dolazi uz telefon. Udjem u setovanje stavim 2 coveka kome da ide SOS poruka, odobrim da ide listing zadnja 2 sata kominikacije.
Sve lepoi fino, kretko, kaze 5x stisni brzo pover dugme i poslao si SOS poruku tim osobama koje si naveo u setovanju. Nastiska se ja 100x power dugmeta na mobu ali nista, ni da bekne niti bilo sta stize na burazerov mob i zenin. Da li je to uopste podrzano kod nas ili mi je cerka nesto iskljucila jer je dala proritet wi-fi jer ako je MTS onda je stalno vuko nekosice i dan za danom i nema kredita, potrosen. Video sam da su ukljucene aplikacije o nestalima, havarijama, opasnostiima al nikad nista nisam dobio.
 
Uzasno me nervira sto aplikacija ne radi, prvi deo odradi, oznacavanje kome da salje SMS i posalje SMS. Vitalna fukcija da posalje SOS SMS ne 5 x brzog pritiska na dugme za paljenje ne radi.
 
Sta ce ti to?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sta ce ti to?

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Neverovatno ovo je tipicni "odgovor" na diskusiji. Sta ce ti to?

EVO odgovor, ocu da mi radi ono sto sam platio i ugradjeno je u mobilni. Ovde tipicni odgovor sta god pitas i jos moras da se pravdas sto si pitao.:wall:

Evo za tebe da li 112 broj radi a najavljivan je godinama kao i ambulata kod mene u bloku a nikad napravljeno
 
Poslednja izmena od urednika:
U pravu si. Izvini. Iz mog ugla jeste potpuno nepotrebno ali tebi verovatno jeste.
Pozz

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Coveku je SOS veoma bitan i neophodan jer to koristi svakodnevno!
 
Nazad
Vrh Dno