Šta je novo?

Šta sad izeti za ~500€+ -?

marinko98

Čuven
Učlanjen(a)
17.08.2005
Poruke
4,711
Poena
545
Pošto je moguće(ne i sigurno, al neću da razmišljam...) da Tramp ukine podršku Huawei-u, reših da prodam P30 Pro i da kupim nešto drugo...

A to drugo je izbor između Xiaomija i Samsunga. Koji je manje "zlo"? ;)

S20 već imamo u kući(ne koristim ga ja, ali je ipak tu). Note 10 sam imao i ne bih se baš bunio da ga opet koristim. Note 10 plus nisam koristio, ali ga je teško naći s validnom garancijom i da ima kakvu takvu normalnu cenu.

Što se tiče Xiaomija, Mi 10 ultru bih uzeo bez razmišljanja, ali je za sada van mog finansijskog domašaja.
Mi 10 nije loš i razmišljam da mu dam šansu...
I Poco F2 Pro nije loš.. ali nije to to...




Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Oneplus 8.
 
Ogromno kao i s10lite [emoji33] ...ali da radi, ubija!! I naravno do ludila me dovodi strelica ispod tastature (ne može da se skloni kao na samsungu kada koristiš gestures), nema mogućnost da smanjiš ekran radi lakšeg korišćenja jednom rukom, galerija mi je loše organizovana i sl...verovatno će u oglase uskoro zbog svega toga (daj bože da se predomislim tj naviknem al skeptičan sam nešto). Teši me što će android 11 na op dosta toga od samsunga da povuče.

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Ogromno kao i s10lite [emoji33] ...ali da radi, ubija!! I naravno do ludila me dovodi strelica ispod tastature (ne može da se skloni kao na samsungu kada koristiš gestures), nema mogućnost da smanjiš ekran radi lakšeg korišćenja jednom rukom, galerija mi je loše organizovana i sl...verovatno će u oglase uskoro zbog svega toga (daj bože da se predomislim tj naviknem al skeptičan sam nešto). Teši me što će android 11 na op dosta toga od samsunga da povuče.

Sent from my OnePlus 8 Pro
Ekran kakav je kazu da je bas dobar i kamere kakve su?[emoji3]Kako drzi baterija na 120hz?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Meni je druže na običnom note 10 ekran odličan, tako da ne znam šta bi ti rekao za ovaj koji ima još veću rezoluciju i brzinu. Jedina mana mi je odnos stranica, nekako sve posle 18:9 mi je već ružno i duguljasto ali to sam ja. Telefon mi je proizveden u junu, nisam primetio neke od pominjanih nedostataka na yt (mada ih nisam ni tražio, telefon nikada ne držim na min osvetljenju).
Što se baterije tiče suviše rano za bilo kakav komentar, prvo nikad ne ocenjujem istu bar 2 nedelje dok se sistem ne slegne i procesi ne krenu da divljaju i drugo, još uvek mi nije primaran telefon sa svim uobičajenim žderačima baterije (socijalne mreže i sve ostalo).
@marinko98 uzmi mi 10, kontam da je odličan telefon...ukoliko ti odbojnost prema miui ne preovlada [emoji6]

Edit: mada mislim da ni pixel 3 xl nisi još imao...i taj će u oglase [emoji23][emoji23]
Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Poslednja izmena:
Ako nisi za OP, idi na Note10. [emoji846]
Meni je ovo četvrti Note10 +, prodam ga misleći da ima nešto bolje, međutim uvek mu se vratim.. klasa je klasa [emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako nisi za OP, idi na Note10. [emoji846]
Meni je ovo četvrti Note10 +, prodam ga misleći da ima nešto bolje, međutim uvek mu se vratim.. klasa je klasa [emoji3]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Ooo pa omladinac čestitam na prinovi...svakakvih stručnjaka je bilo ovde ali ti pretenduješ da otmeš sve medalje [emoji23][emoji23][emoji106][emoji2960]

I da ti potraje...bar dok ne probaš op8p [emoji23][emoji23][emoji48]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Ooo pa omladinac čestitam na prinovi...svakakvih stručnjaka je bilo ovde ali ti pretenduješ da otmeš sve medalje [emoji23][emoji23][emoji106][emoji2960]

I da ti potraje...bar dok ne probaš op8p [emoji23][emoji23][emoji48]

Sent from my OnePlus 8 Pro
Hvala hvala, četvrta sreća..[emoji2957] Nema menjanja do sledeće godine i tad će biti novi note, sad bar znam šta mi je suđeno..[emoji23]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Osim ukoliko čovek treba dual sim i neće da se zeza sa otključavanjem i poručivanjem novog ležišta za kartice [emoji6]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Ne vidim da je napisao negde da želi dual sim.
A i jako je teško flešovati drugi rom koji je bar za 30% bolji od Stable i ubaciti drugu fioku kad stigne iz Kine. :d
OP8 ima prosečnu kameru, Note 10 ima krš procesor, lošu bateriju, signal, užasan fp senzor, stariji kamera senzor i uz to veću/nerealnu cenu. Šta se tu isplati? Olovka? :d
 
Ipak uzet, to jest zamenjen P30 Pro za S20(ko bi propustio tako dobar dil za zamenu :))
Javno se izvinjavam kolegi Proday sto ne uzeh njegov Note 20, a obecao sam mu.

Послато са SM-G980F уз помоћ Тапатока
 
Da se nadovezem. Uzeo bih MOZDA telefon preko operatera mtel bih, istekao ugovor, jer ne daje mi se odmah u kesu 500 i vise eura.

Ono sto mi je zanimljivo u ponudi Mi9, Mi9T Pro i iPhone SE 2020. Trenutno imam Mi8.

Nekako ne bih mi9 i mi9t pro, ne bih da se njakam sa AOSO romovima (neoficijelnim i sl), buduci da mi je to must have. MIUI ne dolazi u obzir ni po koju cijenu.

Ja bih najradije Pixel 4a ili Oneplus Nord ali pitanje je da li ce biti kod operatera, a ovako su mi skupi. Taj OS mi odgovara.

Kakav je iP SE2, valja l' (ako iP i moze biti los)...mozda bi mi i legao 'out of the box' telefon.

Ili nista ne dirati, zadrzati Mi8. Dobar je on nego svrbi me zamjena, mozda bi i prijalo malo iOSa.





Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Kontas nije to nista puno bolje od Mi8. Ovo je vrh telefon, valjda ce biti i official Lineage 18 za njega. Kad bi to bilo mozda bih zamjenio bateriju i gurao jos. Za sada je solidna i baterija.

Ovaj telefon sa AOSP-om i GCamom je vrh vrhova, samo mi malo dosadio, i smorio notch dizajn.

I da uz stock, jako mi je bitno da sam u toku sa novim Androidom.

Smorim se kad vidim da neki tel nema official Lineage, a nema ni Mi9 ni Mi9T Pro, dobri telefoni, mozda bih i uzeo, prije Mi9, ne svidja mi se ona popup kamera.



Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno