Šta je novo?

Bex i nepostojeci paket

mladen2008

Cenjen
Učlanjen(a)
10.09.2009
Poruke
871
Poena
170
Mozda neko moze ovde da mi pomogne sta dalje da radim, jer kod nas je sve moguce.
10 avgusta sam poslao paket sa brojem 204224497, 11 avgusta, paket stoji da nije preuzet od posiljaoca, a primalac preuzima paket. Od juce broj posiljke stoji da je obrisan i niko nista ne zna. Broj telefona za reklamacije da dobijes, moze samo da sanjas. Imate li neki savet sta sledece da uradim, posto za odgovor sa mejla mozda cekam mesec dana, a toliko mi treba i da dobijem broj reklamacije, tj. ako neko resi da se javi.
 
Šta je problem, ima otkup?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Da.
Uspeo sam da ih kontaktiram nekako i rekli su da ce srede. Ko sa njima bude imao problema ubuduce, mogu samo reci da treba da odvoji ceo dan za kontakt za reklamacije.
 
Da li oni jos uvek ne daju nikakav papir o preuzetom paketu?
Sve im je elektronski (bilo) i ja sad treba da verujem na rec kuriru da je sve zavedeno kako treba...
 
Danas stigao paket preko Bexa, otkup 9180din.
Daje kurir paket, ja pitam ima li sta da se potise, kaze nista.
Dovidjenja, dovidjenja. :D
 
Koliko znam trebaju da izdaju slip prilikom isporuke. Ja sam imao sa aksom problem, lik mi naplati i neda nikakav papir, meni bilo mnogo pa sam ga pitao jel mogu da dobijem slip i on kada mi je dao video sam da mi je naplatio vise i vratio mi razliku a bex me zove da mi kaze da imam paket i zaracuna mi sa dostavom, kada sam mu rekao da je dostava o trosku prodavca i da cu ih nazvati da vidim u cemu je problem on mi je rekao da ne zovem i da ce on zvati dispecera da proveri posto se desavalo vec. Da sam cutao on bi uzeo sebi pare.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Za moj paket je prodavac platio postarinu tako da mu zakidanje nije bio motiv.
Jedino da nije hteo da se pegla da daje slip.
 
Meni je hteo u 2 navrata bex kurir da naplati dostavu ali sam mu ja rekao da je to regulisao prodavac ili u protivnom ne preuzimam nista i onda je kao zvao nekog i rekao da je sve ok.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Pazite se kurira koji bi da vam duplo naplacuju postarinu, mnogi su takvi, od bexa, aks-a pa nadalje... Mene su 2 puta zaj...., vise nece nijednom.
 
Drugaru su zagubili paket na nedelju dana, paket od 30kg su vozali okolo i ugruvali. SMECARI BEXOVCI, nikad sa njima vise.
 
^Meni su zimus cityexpressovci vozali telefon 8-10 dana, od Subotice, valjda do Cacka, a zivim u NS.
 
Pazite se kurira koji bi da vam duplo naplacuju postarinu, mnogi su takvi, od bexa, aks-a pa nadalje... Mene su 2 puta zaj...., vise nece nijednom.
Ne samo to nego i "zaokružuju" za 100-300 dinara više.

Ja od poslednje isporuke kod svih odlučio da uvek spremim tačan novac u dinar unapred i da uvek pre preuzimanja tražim da vidim papir sa cenom paketa i isporuke, kao i da ne preuzimam pakete iz kola sa upaljenim motorom (uzmu pare i ne vrate kusur, samo "vozi Miško").
 
Pa jedino ako planira da da otkaz, inace donece on meni paket i sledeci puta pa sta ce onda!?

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
Konkretno Bex, u razmaku od nedelju-dve dobio 2 paketa, različiti kuriru bili...

Uostalom i da dođe isti, šta ćeš raditi, natezati se sa njim, kada ništa ne možeš da dokažeš?
Poslušaj moj savet i sačuvaj živce :)
 
Konkretno Bex, u razmaku od nedelju-dve dobio 2 paketa, različiti kuriru bili...

Uostalom i da dođe isti, šta ćeš raditi, natezati se sa njim, kada ništa ne možeš da dokažeš?
Poslušaj moj savet i sačuvaj živce :)
Meni se takve stvari ne desavaju [emoji23]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja sam prso bio kada mi je nedavno BEX kurir naplatio 620 din. za predmet koju cesto porucujem i za koji uvek placam 470 din. Nisam bio kod kuce pa je supruga preuzela paket.
Nazvao sam ga na telefon da ga pitam kako to da je sada dostava 620 din i po kom to cenuvniku je naplaceno, a on odgovara pa to je to ta suma - ne odredjuje je on, a ako imam primedbu da se obratim reklamacijama. Naravno pisao, obracao se nikom nista.
 
Nazad
Vrh Dno