Šta je novo?

problem sa povezivanjem 5.1 sistema za komp

AmilDinsio

Slavan
Učlanjen(a)
23.05.2007
Poruke
476
Poena
320
Riknuli mi neki stari zvucnici. Da ne bih kupovao nove imam neki iz vikendice Techsony 5.1 sistem koji ne koristim pa sam hteo da ga povezem za desktop. Evo kako je pozadi na vuferu. U output idu ovi cincevi od svakog pojedinacnog zvucnika, a input ima tri 3,5mm ulaza.Ja imam 3 kabla na kojem je sa jedne 3,5mm a sa druge 2 chincha.Kad asm povezivao sa dvd plejerom to je sljakalo ali na kompu imam isto tri 3,5 izlaza.Da li mogu da iskoristim ovaj razdelnik pa da ga ubodem u input pa chincheve na njega pa ubodem onaj 3,5 mm u komp.Na nekom klipu sam gledao da u plavi izlaz idu zadnji zvucnici, u zeleni prednji, a u roze centralni i vufer.Da li mora tako?vufer.jpgkabl.jpgrazdelnik.jpg
 
Moze preko tog adaptera i taj je raspored a mozes i da menjas u softveru od zvucne ako je Realtek.
Hvala sljaka super. Interesuje me posto sam izgubio daljinac da li ce moci da sljaka onaj IC blaster sa Xiaomi telefona posto treba da kupim note 8
 
Da, ako mu nadjes podesavanje posto nije neki zvucni brend. Ja nisam uspeo da podesim sa Supenovin box posto je neki no name a Samsung TV bez problema, imam Redmi Note 6 Pro.
 
Nazad
Vrh Dno