Šta je novo?

servis stampaca ili otpad

oogabooga

Čuven
Učlanjen(a)
20.10.2003
Poruke
2,883
Poena
690
sestra mi dade juce jedan "navodno sredjen" HP 1010 laser. i da ga prikljucim malopre, kad ono usb konektor na njemu sav razdrndan i labav, i naravno, kad zabodem usb kabl, toliko labavo hvata da samo sto ne ispadne napolje, i naravno, nema kontakt uopste, tojest komp ga ne vidi..... probao sa 3 usb kabla da otklonim sumnju na kabl....

sta mislite, isplati li se to nositi negde da se popravi usb konektor, ili da ga bacim u kontejner?

i ako se isplati, koji servis preporucujete za to?

hvala
 
Mislim da taj USB konektor može da ti zameni bilo ko sa lemilicom i znanjem da je upotrebi.
 
USB port može svako da zalemi, ja bih se pitao šta je neko radio sa tim štampačem kad je uspeo toliko da razvali isti.
 
USB port može svako da zalemi, ja bih se pitao šta je neko radio sa tim štampačem kad je uspeo toliko da razvali isti.
Dovoljno da uzmeš da ga pomeris a da zaboraviš da izvučeš kabl pre toga :)

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
USB port može svako da zalemi, ja bih se pitao šta je neko radio sa tim štampačem kad je uspeo toliko da razvali isti.

pa ja sam pre dve godine zapeo nogom za jedan kabl od struje i zeznuo ulaz u uredjaj, ko zna sta se tu desilo za ovim stampacem....
 
Nazad
Vrh Dno