Šta je novo?

Youtube download

  • Začetnik teme Precise
  • Datum pokretanja
P

Precise

Guest
Zna li neko program za download video klipova sa YouTube-a?

Ja sam ih probao gomilu, ali svaki je prestao da radi, a sad jedino imam neki koji skida do 720p, a meni treba da skida i u 4K ako je video u 4K.

Samo ako znate neke proverene koji i dan danas rade bez problema.
 
Znam odličan...YT premium...
Mnogo hoćeš, a i tražiš ilegalu, boje nadji još par poznanika i placajte family...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ako si iole vičan na računaru, youtube-dl, inače JDownloader2. Oba su free naravno.
 
4K Video Downloader je meni odličan. Ponekad prijavljuje da link ka plejlisti nije dobar, ali se to reši ili ponovljenim učitavanjem istog linka ili pejstovanjem linka za pojedinačni video u okviru liste, pošto program i tako povuče download cele liste.
 
Meni je taj 4K download radio samo malo u pocetku, ali je uvek bilo zezanja, neki radi link, neki ne, da bi nedugo zatim totalno prestao da radi.
Ista situacija i sa YTD Youtube Downloader i YouTube By Click, radili malo mestimicno i onda prestali.

Sad mi radi samo savefromnet, ali skida u 720p.

Nista, probacu ove sto ste predlozili, mozda mi prorade i ovi sto nisu hteli ako nadjem novije verzije, hvala.
 
4k stare verzije nađi, nove su smeće.

Imaš opciju da celi link skratiš u delu YouTube na yout, ostalo ne diraš, odvede te na stranu za download klipa, mp3...
Free registracija.
 
Poslednja izmena:
Sad sam proverio, moze samo 480p, a ako oces vise, moras Pro, a on se placa mesecno.
 
Poslednja izmena:
Gore postavljeni Youtube-dl ti je otprilike ultimativni downloader za yt. Većina tih downloader-a je zasnovana na njemu (ako se ne varam). Ima i GUI za njega, tako da nema ni tu frke.
 
Probao sam bukvalno sve sto ste mi predlozili, ovo su moji utisci:

MiniTool uTube Downloader - ne radi, nece da skida fajlove, probao nekoliko linkova, nista nije radilo

aTube Catcher - radi, skida sve linkove, ok interefejs, ok brzine skidanja, ima neke svoje bubice, napuni mi download folder sa gomilom nekih fajlova i tamo mi pravi srece, mora to onda posle svakog download-a da brisem, ima neke svoje bubice.

JDownloader2 - radi, skida sve, ali veoma sporo skida, skida jos neke bespotrebne fajlove, ali to moze da se iskljuci, pravi svoj podfolder, umesto da fajlove isporuci gde mu kazem, uzasan interfejs sa 10.000 opcija, koje mi nikad u zivotu nece trebati, mrzim te prenatrpane programe.

Televzr - neko tesko sr*anje, nit radi, a jos ti neka propratna sr*anja instalira.

YouTubeByClick - ovaj program sam na svoju ruku skinuo, koristo sam ga pre, ali je prestao da radi, sad sam skinuo neku stariju verziju i radi sve super, sveden i moderan, jednostavan interfejs kakav i treba da bude, brzo sve skida, moze da skida i samo audio, nema mana, osim sto ne smem da ga update-ujem i sto moram svaki put kad ga pokrenem da minimaliziram prozor, koji mi izbaci gresku sto koristim staru verziju i tu kad se klikne ok, odma gasi program, tako da je jedino resenje da se samo spusti to obavestenje, koristi se i ugasi.

i dolazimo na kraju do pobednika ovog duela, to je ovaj zadnji predlog sto sam dobio, Youtube-DLG, jednostavan, minimalan interfejs, apsolutno nema nijednu suvisnu opciju, sve lepo, cisto i pregledno, brzo sve skida, nema nikakve gafove i bagove i sto je najbitnije, ubedljivo najbrze se otvara od svih pomenutih programa, tako da je ubedljiv pobednik, samo njega cu koristiti i ostavicu YouTubeByClick u rezervi, konacno sam zadovoljan sa nekim ovakvim programom :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno