Šta je novo?

Lenovo ThinkPad L440 problem sa mini DP portom to HDMI

rosicky88

Slavan
Učlanjen(a)
04.12.2007
Poruke
97
Poena
310
Potrebna mi je pomoc uzeo sam nastavak mini dp to HDMI pokusao sam da laptop poveszem sa monitorom ili TV.

Ni u jednom slucaju ne radi, imam win 10 i kada sam povezivao ranije preko vga kabla sve je radilo ok. Na ovom laptopu nemam izlaz za HDMI pa mi je ovo jedini nacin.

Trazio sam da nije do drivera i svega, ali definitivno ne mogu da se snadjem.
 
Možda ti taj nastavak miniDP na HDMI nije dobar. Probaj ga ako imas gde da li je ispravan.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Ja imam isti laptop i nikada nisam imao problema sa miniDP portom, vrlo je moguce da je do adaptera.
Najbrze, premda ne i najjeftinije, resenje je da kupis drugi adapter i da probas.
 
Kad ubacim MIni DP nastavak u laptop (ekran zacrni, podesio sam da bude second srean only) znaci on nastavak vidi...ali na eksternom monitoru ili TV ne daje nikakvu sliku.
 
Pokusaj da dignes neki live OS sa fleske, pa da vidis kako se tada ponasa. Tako mozes da iskljucis Windows kao krivca.
 
U firmi smo probleme sa DP/HDMI adapterima rešavali isključivo zamenom adaptera. Nijednom nismo uspeli da problem rešimo na nivou OS-a. Sve izgleda kako treba ali slike nema: menjaj adapter. Dešavalo se da adapter koji je juče radio danas više ne radi.
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno