Šta je novo?

Xiaomi Mi 10 Ultra

Trebalo bi da je tu negde sa 855. Verovatno malo slabiji u GPU delu. Svakako više nego dovoljan SoC a uticaj na cenu se jasno može videti. Čim su ugurali 120hz ekran i stereo zvučnike i opet je jeftiniji od k30 pro.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 
Negde izmedju sd 855 i sd 865...nikako ispod sd 855.

Imate testove po yt gde je na nivou sd 855+.
 
Poslednja izmena:
Stvar ukusa. Meni je bas zanimljiv dizajn poledjine. Svakako tesko da moze biti gori od S20 Ultra. [emoji4]
Zadnja strana P40 Pro (mat verzija) je savrsenstvo. Od novijih modela njenu moze prici samo Pixel i to je otprilike to. [emoji4]
Sjajan posao Saomija sa ovim modelom. Steta samo ako se nikada ne pojavi na globalnom trzistu.
 
To bi bas bilo steta. Ja sam se zagrejao za Rog 3 dok nisam video ovaj :).

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Još jedan bitan info...

Ni Mi 10 Ultra ni K30 Ultra ne podržavaju B20 aka 800Mhz 4G. Naravno pričam o ovim verzijama za Kinu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
To je uvek tako bilo. Ni mi10/pro , ni k20/pro niko nema band 20

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Da, da, jasno, nego da se neko ne zaleti pa posle da kuka... Čekamo tj bar ja da vidim hoće li biti global verzije...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja ne kapiram kako ovaj telefon moze biti toliko jeftiniji od note 20 ultra, gledam rewiev po youtubu cak i ovi okrenuti samsungu hvale kameru koja je do sada na xiaomi bila dosta losija nego na samsungu. Ili je samsung postao mnogo pohlepan ili xiaomi ima neku mutnu strategiju.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Samsung je pohlepan, vrlo jednostavno!

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Svako pokusava da proda ime, brend, pogledajte samo Apple, oni su to doveli do savršenstva.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
@Orchard ovo je kao stvoreno za tebe (ako ti ne smetaju cena, dimenzije i nedostatak banda 20). 120W punjenje ehej :)

IRt9RJM.png
 
Punjenje je bolesno.
 
Da napomenem da im je i wireless charging bolesno sa 50w .

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Neće ni van Kine kako je krenulo [emoji6]

Sent from my OnePlus 8 Pro
 
Mozda dizu hajp oko telefona kako bi se pricalo o njemu pre nego sto ga puste globalno. Razloga za hajp bogme ima jer je telefon aluzdija.

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne brinite, izbaciće ga sigurno.

Послато са SM-G980F уз помоћ Тапатока
 
Naravno da neće

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Na tradingshenzen 760 eur sa isporukom (nema dodatnih troskova). Cini mi se dobar izbor ili mozda gresim?
 
Pa ako ga poručuješ za Srbiju računaj još oko 33% dažbina... Onda je skoro 1000e

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pozdrav. Jel neko uzimao telefon preko njih? Kakvi su? I da li se placaju takse ako se poruci u zemlji EU?
 
Nisam u toku. šta im je ta fora što su izbacili dual sim?

Ne znam što nije dual. Kod mi 10 i mi 10 pro je u Kini dual, a global je single.
Sad je pitanje ako bude global šta će da stave. Mislim da su dosta izgubili što nije dual, retko ko sad nosi po dva telefona a skoro svi koji rade imaju po 2 broja.
Mada sad vidim na gsmareni piše samo da je dual.
 
Trenutno postoji samo jedna verzija, kineska, i ona je dual.
 
Nazad
Vrh Dno