Šta je novo?

Savet za kupovinu monitora za 15-20k u Gigatronu

Chaki

Cenjen
Učlanjen(a)
12.06.2013
Poruke
102
Poena
170
Pozdrav, nisam baš u materiji, pa bih zamolio za savet za kupovinu što kvalitetnijeg monitora tj. najboljeg po pitanju odnosa kvalitet-cena, a da pritom bude dostupan u Gigatronu jer tamo imam neki vaučer.

Monitor mi ne treba za gejming, bitno mi je da bude kvalitetan za oči i što se rezolucije tiče, a koristio bih ga za posao kao glavni monitor dok bi ekran na laptopu bio pomoćni. Dakle, najviše za excel i Office generalno, browser, Skype/Zoom. Poželjno bi bilo što veći da bude u tom cenovnom rangu do 20k.

Hvala unapred.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Ja bih za te potrebe uzeo 16:10 odnos stranica. Na zalost, u Gigatronu imas samo 2 modela koja su malo iznad tvog budzeta, sve ostalo je dosta skuplje.
 
Ja bih pod ovim ogranicenjima sto si stavio birao izmedju AOC 27B2H (18k) i SAMSUNG LS27F354 (19k) 27-ica.

Verovatno bih izabrao AOC jel volim taj novi look bez rama okolo.

Preko tog budzeta mi je interesantan tek 275E1S PHILIPS 1440p sa podesavanjem visine ali je 27k sto je znacajno skuplje.
 
To mi je već puno para, ali ovaj: LG 24MP59G bih podneo, trenutno je 21k, a i rekao bih da je dosta bolji od onog AOC od 27 inča što je neko gore savetovao?

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno