Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

na mom samsungu ima app...sta kucati u podatke, da probam..pise korisnik i tu valjda ide broj mob sa koga sam registrovao nalog na telefonu..a sta ukucati u lozinku ?
onaj kod koji sam dobio u sms ili ??
 
Imaju svi Samsung tv aplikaciju a do kraja nedrlje i svi LG tv. Sta kucati cekamo Telekom da javi [emoji16] Kažu uskoro vec 7 dana

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Hoće li biti na eon boxu?
 
na mom samsungu ima app...sta kucati u podatke, da probam..pise korisnik i tu valjda ide broj mob sa koga sam registrovao nalog na telefonu..a sta ukucati u lozinku ?
onaj kod koji sam dobio u sms ili ??
Ja sam se registrovao kao novi korisnik i sa tim podacima radi na Samsung app, kao i na Apple TV app.
Aplikacija je malo bolja na Apple TV, na Samsungu mi ne radi videoteka.
Sve u svemu nije loše, ali jos treba da rade da bi dostigli nivo EON app.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Kako preko tv i smart aplikacije si se registrovao kao novi korisnik?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Na Samsung-u mi je bila opcija novi korisnik i sa tim podacima se ulogovao na Apple TV app.
Naravno, ne moze uporedo da se gleda na oba uređaja.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Imaju svi Samsung tv aplikaciju a do kraja nedrlje i svi LG tv. Sta kucati cekamo Telekom da javi [emoji16] Kažu uskoro vec 7 dana

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Moj Samsung nema jos, makar jutros. Uhd model iz 2017-18


Osim ako nije ona aplikacija Arena plus..?
Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Na Samsung-u mi je bila opcija novi korisnik i sa tim podacima se ulogovao na Apple TV app.
Naravno, ne moze uporedo da se gleda na oba uređaja.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
Arena Cloud ili Arena+ app? Ova druga je nevezana za mtsovu Arenu :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Arena Cloud ili Arena+ app? Ova druga je nevezana za mtsovu Arenu :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Arena Cloud, proverite da li ima nova verzija aplikacije, ni meni na staroj nije bila opcija.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
 
Izgleda Arena + .Arena Calud nema opciju novi korisnik koliko vidim na app za Samsung

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Da li neko pokrenuo aplikacinu na amazon Firestick

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Izgleda Arena + .Arena Calud nema opciju novi korisnik koliko vidim na app za Samsung

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Greška, ipak je opcija novi korisnik na Apple TV, tamo sam se registrovao kao novi korisnik i sa tim podacima se ulogovao na Samsung app.

Послато са SM-G985F помоћу Тапатока
da82cbfb09126f0523b018da2562ac2c.jpg
Pogledajte prilog 293659
 
Poslednja izmena:
Instalirao apk na samsungu i ubacio podatke sa tel . ali stalno izbacuje da podaci nisu tacni pa sam resetovao sifru ali opet isto [emoji16] Pustili apk na koju ne mozes da se ulogujes [emoji16]

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Jedino da kupimo Apple Tv da se ulogujemo pa onda na Samsunug koji imamo sa tom šifrom da se pokrene app[emoji16]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Jedino da kupimo Apple Tv da se ulogujemo pa onda na Samsunug koji imamo sa tom šifrom da se pokrene app[emoji16]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Ili ko ima apple tv da pomogne da se uloguje sa nasim siframa da mozemo i mi na samsung i lg [emoji16][emoji16]

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Samsung TV, MU Serija iz 2017 godine, izlazi mi Arena + , ali nema Arena Cloud ? šta je probem zna li neko ? kada izlazi aplikacija Arena Cloud za LG Televizore ?
 
Barsa vs Juve Arena 1, cromecast sa iPhone na EON box, pola utakmice sam propustio zbog pucanja strima, u jednom trenutku me je aplikacija skroz izbacila i morao sam log in ponovo.
Ima li još neko sličan problem trenutno?!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zeza i kod mene, par puta zakocila skroz. Na kraju sam odustao i izasao :D

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kvalitetan raspad trenutno, podseća me na period sa nesrećnim IPTV listama. [emoji2359]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dvojku gledao, tj pokušao. Raspad sistema... Ako je ovako sad, kako će biti kad prime još par desetina hiljada korisnika?!?

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Meni se zakočio na ulasku u aplikaciju.

U odnosu na EON ovo je amaterski.
 
Barsa vs Juve Arena 1, cromecast sa iPhone na EON box, pola utakmice sam propustio zbog pucanja strima, u jednom trenutku me je aplikacija skroz izbacila i morao sam log in ponovo.
Ima li još neko sličan problem trenutno?!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam sa iPada bacio sliku na EON box. Isto Barca-Juve. Od 60min do kraja. Zakucalo je 2-3x. Ja promenim kanal pa vratim i onda je ok.

Nije me izlogovalo nijednom.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Baš je loše radilo sinoć.

Oni su hvalili da do ovakvih problema sigurno neće dolaziti jer obezbedili sve da toga ne dođe.
Šta će biti kad se za dva meseca još više ljudi registruje...
 
Nece sigurno biti toliko korianika kada pocne da se placa Arena Claud kao sada kada je besplatna

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno