Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Na mobilnom koristim fabricki airplay u okviru iOS-a naravno


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kakvi su vam utisci? Ja cu napisati svoje:

* Oseca se mali problem sa deinterlace-ingom kad se kastuje na EON box.
* Ne postoji mogucnost da ga kastujem na apple tv.
* Kvalitet slike bi mogao biti jos bolji. Sbb Eon nas je razmazio...
* Ostalo je cini mi se sve ok.


Sent from my iPad using Tapatalk

Za “Cast” na Apple TV, LG TV i ostale AirPlay uredjaje treba iPhone ili iPad.
 
Lucic je najavio smart aplikaciju za 10 dana nema izgleda nista od toga jos uvek . Koji je protok birate na kanalima jel pravi HD ili bluruje slika na većim ekranima .Sto je i slucaj sa SK na EON u gde kvalitet slike na većim ekranima i nije kvalitetan zbog sabijanja protoka zarad sto veceg broja kanala smanjuju birate .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Upravo sam instalirao na Samsung SmartTV Arena Cloud app ali ne mogu da se ulogujem. Model je UE55NU7470. Da li ima neka posebna registracija ili neka druga fora? Kod prijatelja na MU seriji app nije dostupna jos uvek. Mozda jos nije pusteno za sve modele ili serije?
 
Evo informacija iz prve ruke. Odgovorili su mi na mail. Znaci app je krenula da se izbacuje na Samsung i Android TV uredjaje. Za LG se nadaju da ce da se pojavi u narednih nedelju dana. Bicemo blagovremeno obavesteni preko reklama u mobilnoj app da je logovanje moguce istim parametrima kao i za mobilnu app. Najverovatnije za Samsung od Petka. Trenutno tako radi Apple TV, a od sutra Amazon Fire TV.

Pozdrav.
 
I meni se pojavila aplikacija za RU seriju Samsunga . Da li da se prijavimo preko mobilne aplikacije pa sa tim podacima na smart ili cekamo da puste aplikaciju u produkciiju .Jel uspeo neko da se prijavi preko smart aplikacije ? U aplikaciji postoje i novine za čitanje rekao bih da se razlikuje u odnosu na mobilnu .Postoji infoplay sa gomilom reklama

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ubacena nocas i za amazon fire stick , naravno problem je ulogovati se. Ako neko zna neka napise. Koliko vidim problem je logovanje i na ostalim uredjajima, osim mob. telefona.Izgleda da promocija vazi samo za mobilne telefone ostalo ce se placati (smart tv i android tv).
 
Poslednja izmena:
Evo informacija iz prve ruke. Odgovorili su mi na mail. Znaci app je krenula da se izbacuje na Samsung i Android TV uredjaje. Za LG se nadaju da ce da se pojavi u narednih nedelju dana. Bicemo blagovremeno obavesteni preko reklama u mobilnoj app da je logovanje moguce istim parametrima kao i za mobilnu app. Najverovatnije za Samsung od Petka. Trenutno tako radi Apple TV, a od sutra Amazon Fire TV.

Pozdrav.

Ne radi za Apple TV. Ne mozes da se ulogujes.

Zvao sam call centar i rekli su da nece raditi jos neko vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekoše u call centru u toku meseca i da nije moguce sa userom sa mobilne aplikacije

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Na moje pitanje putem maila, da li i kada se planira puštanje Android TV verzije, dobio sam odgovor da je u planu, ali se ne zna kada

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
izasla aplikacija na mom samsungu Q950TS jos logovanje da se resi
 
Poslednja izmena:
Ne radi za Apple TV. Ne mozes da se ulogujes.

Zvao sam call centar i rekli su da nece raditi jos neko vreme.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Radi app za Apple tv. Samo ne rade isti login podaci. Ja sam na telefon koristio jedan a na apple tv drugi broj telefona.
 
Verovatno ce tako biti i za smart aplikaciju .Nece moci sa istim pass i userom kao za mobilnu aplikaciju .Bice verovatno u promo periodu moguce jedan user jedan uredjaj

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Evo informacija iz prve ruke. Odgovorili su mi na mail. Znaci app je krenula da se izbacuje na Samsung i Android TV uredjaje. Za LG se nadaju da ce da se pojavi u narednih nedelju dana. Bicemo blagovremeno obavesteni preko reklama u mobilnoj app da je logovanje moguce istim parametrima kao i za mobilnu app. Najverovatnije za Samsung od Petka. Trenutno tako radi Apple TV, a od sutra Amazon Fire TV.

Pozdrav.
Jel su pustili za Samsung smart tv ?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Skinuo sam aplikaciju još juče .Kako da se ulogujemo ? Isti pass i user kao za mobilnu aplikaciju neće .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Verujem da je potrebno imati PLAĆEN paket (bilo koji) da bi radila Smart TV.

Zar nije čudno što nikome ne radi a niko do sada niie potvrdio da je platio paket i da mu radi Smart TV app?

Ja ne vidim niti jedno drugo logično rešenje, registracija sa Email adresom zatim dodavanje platne kartice zatim plaćanje nekog od paketa zatim log in na Smart TV app.

Nisam još uvek siguran ni da li se može uopšte platiti neki od paketa, još uvek sam na promo samo uz br. telefona ali majke mi dođe mi da ubacim Email adresu i platim ovaj Bronze paket pa da rešimo ovu misteriju...
 
Samsung MU serija, još uvek nema aplikaciju, LG UJ serija, isto nema, za sada ...
 
Kod mene na samsungu ima neka druga aplikacija, arena plus, ali arena cloud jos nema... Naravno da se nece placati ova 3 meseca ni za smart TV. Ovo I'm je reklamni period, da privuku sto vise ljudi. A kako ce da te privuku ako ne znas kako ce da ti radi sve to na smart TV, gde verujem vecina nas misli da gleda..

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Verujem da je potrebno imati PLAĆEN paket (bilo koji) da bi radila Smart TV.

Zar nije čudno što nikome ne radi a niko do sada niie potvrdio da je platio paket i da mu radi Smart TV app?

Ja ne vidim niti jedno drugo logično rešenje, registracija sa Email adresom zatim dodavanje platne kartice zatim plaćanje nekog od paketa zatim log in na Smart TV app.



Nisam još uvek siguran ni da li se može uopšte platiti neki od paketa, još uvek sam na promo samo uz br. telefona ali majke mi dođe mi da ubacim Email adresu i platim ovaj Bronze paket pa da rešimo ovu misteriju...

Kod mene nije moguce izabrati bilo koji drugi paket, sem ovog gold, ne reaguje ni na jedan drugi izbor paketa
fad997dbc1480034fa9a375beb605deb.jpg


Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Sad na android playeru normalno radi. Odlična stvar, samo da nešto ne zeznu ažururanjem
 
Nazad
Vrh Dno