Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Ako sam dobro razumeo, za sada bez Arena Cloud za Mi Box S, nVidia shield, i ostale Android uređaje tog tipa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Biće, što ne bi bilo.
Kada Ima za Apple tv što ne bi bilo za Android Tv.
 
A koji su sad arenu 2 ubacili kod nas na trenutno? U kojoj zemlji ima arena otklupljene engleze? Ide snimak od sinoć Arsenal
 
Nemam Chromecast, nemam pametan TV. Sa čega na šta da emitujem? Sa telefona na komp? Zamisli kupiš auto ali unutra nema sedišta i proizvođač ti kaže, moraš da kupiš sedišta da bi ti bilo udobno. Mogli su oni da daju promo i na webu. Sumnjam da će to biti uključeno i kad se bude plaćalo, jer već i sad možeš da plaćaš neke pakete.
 
Nije ti tu mts ništa uspeo da reši već im je strim samo 2 mbps pa zato radi bez seckanja. A sad ajde isto to uradi u eon app u podešavanjima stavi za izvor strima da ti bude isto 2 mbps pa javi da li ti onda secka.

Probao sam. Krene slika onako uzasna pa se popravi pa se posle minut dva opet onako umrlja totalno i na kraju zakuca. Definitivno je do mog interneta ili eventualno moje rute do servera od SBB, ali recimo sa Arenom nemam taj problem. Ne znam kako si merio bitrate, ali po onom sto vidim na Mikrotiku ja bih rekao da je bitrate 3,5Mb/s a ide i do 4 Mb/s. Znaci, nesto je do rute ali meni ovo definitivno radi dosta dosta bolje nego EON. A ruku na srce, kosta 0 :)
 
Poslednja izmena:
A koji su sad arenu 2 ubacili kod nas na trenutno? U kojoj zemlji ima arena otklupljene engleze? Ide snimak od sinoć Arsenal

REemituju Arsenal TV, imaju pravo na to, ovo je nevezano sa pravima za EPL
 
Ok, zanimljivo da sam kanal nije bio oznacen kao Arsenal tv, takodje tog kanala nema u ponudi paketa. Komentator je bio ili iz Bh ili iz Hr.
 
Probao sam. Krene slika onako uzasna pa se popravi pa se posle minut dva opet onako umrlja totalno i na kraju zakuca. Definitivno je do mog interneta ili eventualno moje rute do servera od SBB, ali recimo sa Arenom nemam taj problem. Ne znam kako si merio bitrate, ali po onom sto vidim na Mikrotiku ja bih rekao da je bitrate 3,5Mb/s a ide i do 4 Mb/s. Znaci, nesto je do rute ali meni ovo definitivno radi dosta dosta bolje nego EON. A ruku na srce, kosta 0 :)
Zato što nema veze sa brzinom interneta. Iz prve ruke - EON ima problema sa Chromecastom, zvanično nije ni podržano.
 
Zato što "nije" podržan Chromecast su ga stavili na sajtu među podržane uređaje i dodali cast kod u aplikaciju. Logično.
 
Ok, znači Arena Cloud predviđena za Ex-Yu region je upravo postala Arena Cloud samo za Srbiju. A ko plati Arena Cloud u Hrvatskoj, Sloveniji, Makedoniji je dobio samo Cloud jer od Arena ništa. Bukvalno beskoristan servis kako kome.

Od reklamiranih kanala (17) ostaje nam 7. Areno Cloud, brzo se rastajemo... A na sajtu još stoji 17 Arena dakle ovo je sad false marketing / lažno oglašavanje?

Svako ima svoje omiljene kanale i svoj ukus, mnogi vole da gledaju one Arapske sportske kanale i ako je nekome čudno što ja volim i Hrvatske Arene to je vaše mišljenje.

Sve vreme sam sa rezervom proveravao cenu Bronze paketa i došli smo do realne cene, ne daj bože da nas neki provajder obraduje. 5€ za 7 kanala, ne 17.
 
Poslednja izmena:
Svako ima svoju Marinu...

E pa tako svako ima i svoje Arene. Ko koristi iz BiH imaće Arene iz BiH. Ko koristi iz Montenegra, imaće Arene iz Montenegra.

Od prvog dan je tako, kada klikneš na paket, pa imaš da preuzmeš listu po državama.

Samo su pogrešili po meni i trebali su istu cenu da stave kao i sbb za sportski paket.
 
Poslednja izmena:
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6252217]Svako ima svoju Marinu...

E pa tako svako ima i svoje Arene. Ko koristi iz BiH imaće Arene iz BiH. Ko koristi iz Montenegra, imaće Arene iz Montenegra.

Od prvog dan je tako, kada klikneš na paket, pa imaš da preuzmeš listu po državama.

Samo su pogrešili po meni i trebali su istu cenu da stave kao i sbb za sportski paket.
Ček', ti bi još da dignu cenu? :D EON Sportski je oko 6.77€.

Nisam siguran ali mislim da od sledeće godine i Arena HR ima pravo na LŠ pa se eventualno i vrate na Arena Cloud.
 
Imam na iptv listi koju koristim I srb i hrv arenu I sk, I hrv komentatori bolje za mene, I oni na sk I na areni. Ovi srpski dosadni nekako, ko da su jos u dobu komunizma, znas I'm skoro sve kako ce da odreaguju, sta da kazu.. Hrvatski znaju cesto da odstupaju od ustogljenog komentarisanja.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Domagoj Pancirov je verovatno najbolji sportski komentator trenutno. Uzivanje je slusati njegove prenose za razliku od dvojca sa Arene SR
 
Gledaoci koji nisu navijači voždovog mezimčeta sve više se okreću kanalima sa hrv. i ostalim ex-yu komentatorima jer ovo vec postaje stvarno degutantno (blago rečeno) a o nekoj stručnosti da i ne govorim. Naravno ima izuzetaka.
 
Može pitanjce : :d

Hoću da aktiviram Arena Cloud ali me interesuje je li već teku 3 meseca besplatno za sve ili od momenta aktivacije? Jer ako već teku da bar iskoristim kako mu Bog zapoveda :d
 
Mislim da je besplatno do 28.02.2021. pa koliko uhvatiš.

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Kako castujete sa moba? Meni je sive boje, kad je kliknem ne reaguje i ne pretrazuje uredjaje sa cast opcijom. Kao da nije aktivirana ta mogucnost. Jel problem andoid 7.0 na mobu ili treba nesto da aktiviram?
 
Koji cast uredjaj kotistis?
 
Nemam na tv. Imam airplay i DLNA varijantu ali pitam jer je na mob sive boje kao da je neaktivna a na eon je bele inkad se klikne pretrazuje uredjaje bez obzira da li imam cast na tv a ovde nista ne reaguje.
 
Mozda samo chromecast podrzava.
 
Da ali ikonica cast na mob. aplikaciji mi je sive boje, ne reaguje kada se stisne. Jel kod tebe siva?
 
Kakvi su vam utisci? Ja cu napisati svoje:

* Oseca se mali problem sa deinterlace-ingom kad se kastuje na EON box.
* Ne postoji mogucnost da ga kastujem na apple tv.
* Kvalitet slike bi mogao biti jos bolji. Sbb Eon nas je razmazio...
* Ostalo je cini mi se sve ok.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Lucic je najavio smart aplikaciju za 10 dana nema izgleda nista od toga jos uvek . Koji je protok birate na kanalima jel pravi HD ili bluruje slika na većim ekranima .Sto je i slucaj sa SK na EON u gde kvalitet slike na većim ekranima i nije kvalitetan zbog sabijanja protoka zarad sto veceg broja kanala smanjuju birate .

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Koji je dobar google chromecast za neku solidnu cenu od ponudjenih na nasem trzistu a da zadovoljava sliku bez seckanja i dobar zvuk?
 
Nemam na tv. Imam airplay i DLNA varijantu ali pitam jer je na mob sive boje kao da je neaktivna a na eon je bele inkad se klikne pretrazuje uredjaje bez obzira da li imam cast na tv a ovde nista ne reaguje.

Probaj prvo da upalis airplay a potom udjes u aplikaciju i pustis sadrzaj, meni tako radi.
 
Nazad
Vrh Dno