Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Direktor Arene rekao da aplikacija vec sad moze da se koristi na android televizorima ,apple tv i da ce za 10tak dana aplikacija biti i na Samsung i Lg televizorima
Ajd sacekamo tih 10 dana .Valjda ce da urade aplikaciju za Samsung i LG da bude na prodavnici i moze da skine.

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Je l neko probao pakete ?Zanima me paket sa svim arenama Srpski ,Hrvatske ...Da li mogu da se gledaju u Srbiji.
 
Radi li kome sada cast ?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Radi, gledo utakmicu i od 18:55 i evo sad ovu od 20:55

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Mnogo nas ušlo [emoji14]

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Kod mene radi.
 
Arene iz svih zemalja u paketu .Vrhunski

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
563550bc41be1bc3d996b6d9db6d0933.png
97d39fb88bef2d8676f63ff91a29d0aa.png
8831be4cdc670aacf90aba4b1c964c55.png
0ff54dd3967d885127e4deecb6e99c19.png
1b2862baf04848b05ca21a2250851b40.png
 
Kada kastujem na android tv koji u sebi ima ugrađen chromecast slika pomalo trza.

Na drugom televizoru koji nije smart, već ima prikačen chromecast , slika ni malo ne trza.
 
Meni lepo radi cast na Eon box a takodje i na Mibox. Ne trza uopste.
 
Probaj da pustiš rts 1, imaju ona trčeća slova trenutno. Tu se vidi najbolje da li trza.
 
Jedno pitanje ako iskoristim promo lod na telefonu dal li cu moći da ga korostim i na Tizenu OS na smart Tv ? Ako ce aplikacija da smart da krene za 10 ak dana da li da se saceka sa aktivacijom ?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Zna li neko da li je za korisnike MTS ,kao i kod mts tv go,se ne naplacuje protok podataka ?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Jedno pitanje ako iskoristim promo lod na telefonu dal li cu moći da ga korostim i na Tizenu OS na smart Tv ? Ako ce aplikacija da smart da krene za 10 ak dana da li da se saceka sa aktivacijom ?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Gde moze da se nabavi promo kod ?

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Pretpostavljam da je ograničen na jedan strim istovremeno. Ali da li mogu da se registruju dva uređaja na jedan nalog? Pa da se gleda u odvojeno vreme?
 
Može li se pratiti Arena Cloud preko PC-ja?
 
Ono kad gradiš platformu od naopako. Na računaru nema gledanja. Mora da je bilo đavolski teško napraviti web player.
zaista ne bih plaćao bilo šta da gledam na sprčenom telefonskom ekranu bilo kakav TV sadržaj.
 
Ono kad gradiš platformu od naopako. Na računaru nema gledanja. Mora da je bilo đavolski teško napraviti web player.
zaista ne bih plaćao bilo šta da gledam na sprčenom telefonskom ekranu bilo kakav TV sadržaj.
Pa imas chromecast I uskoro će tizen i webos aplikacija. Meni je I na kompu smor a kamoli na telefonu

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 
@laksativ: Tebi je garant od 452 komentara bar 400 "chromecast, chromecast bla bla". Za sva pitanja rešenje je Chromecast...
 
Meni na aplikaciji stoji gold paket kao izabran, ne mogu da promenim na neki drugi, ima li ko slican problem, mislim kao opciju koju cu da platim

Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Potpuno je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*ski da nema web app, čak i ukinuše za mts GO onu mučenu opciju putem IE da se gleda. Dok to ne naprave, nema ništa od ovoga.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Pa šta vam je ljudi, nije džaba demo i besplatno do marta, do tada će da ispeglaju sve i izbace ostale aplikacije, sigurno neće krenuti u mesečnu naplatu samo sa aplikacijom za telefon.

Do sada nismo imali nikakvo rešenje, a sada imamo najavu i ja verujem da će sve srediti do tog marta. Bar se nadam.
 
Da kao što MTS "pegla" MTS TV Go godinama pa je i dalje podjednako krš kao prvog dana kad je krenuo servis...
 
Pre bih rekao da je jos gori nego sto je bio, pre je bar bilo moguce gledati na PC... :d
 
Nazad
Vrh Dno