Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Proveri ti ponovo Supernovin stream :p na sajtu, na drugim uređajima...
 
Proveri ti ponovo Supernovin stream :p na sajtu, na drugim uređajima...
Pa imam njihov box, doduse stari, ali ista je (android) aplikacija. Hoces da kazes da preko IP-a (ne mislim na live preko koaksijalnog kabla) negde pustaju interlaced stream??
Na tri, nebitno TV app ili mobilni
Gledam nesto listu kanala i ne vidim Eurosport, jel moguce da to nemaju? Ne secam se da je ikad neka kablovska ponuda u istoriji bila bez Eurosporta :)
 
Puštaju 50fps progressive stream, na Arena (osim Fight, eSports i 1x2) kanalima. Dakle, nisu svi kanali 50fps već samo određeni procenat (tipa jeste RTS 1 nije RTS 3...). Bile su par dana samo Arena 4 i 5 pa su posle prebačene sve osim 3 koja sam spomenuo. Eurosport su 25fps.

Na supernovaott.rs sajtu i na AndroidTV app.
Pristup njihovom OTT / IPTV only boxu nemam.

I jeste, Orion TV nema Eurosport kanale. Imali su jedno vreme pa izbacili pre koju godinu kad je Discovery digao cenu distribucije.
 
Poslednja izmena:
Puštaju 50fps progressive stream, na Arena (osim Fight, eSports i 1x2) kanalima. Dakle, nisu svi kanali 50fps već samo određeni procenat (tipa jeste RTS 1 nije RTS 3...). Bile su par dana samo Arena 4 i 5 pa su posle prebačene sve osim 3 koja sam spomenuo. Eurosport su 25fps.
E pa moguce da je to, posto ja Arenu ne gledam, primetio sam na Eurosportu. Bas cu veceras proveriti.
 
Meni iz nekog razloga "trzaju" ovi kanali koji su u 50fps, a ovi koji su 25fps rade bez seckanja.
Ista stvar i na EON-u (najviše se primeti npr na krolovima na N1, Al Jazeeri...).

U čemu bi mogao biti problem?

Doduše taj TV mi je u spavaćoj sobi, ne koristim ga često pa mi nije toliko "ozbiljan" taj problem :D
 
Koju si rezoluciju stavio?
 
Nisam našao opciju podešavanja rezolucije na TV.
Zato i ne znam u čemu bi mogao da bude problem.
 
Nisam našao opciju podešavanja rezolucije na TV.
Zato i ne znam u čemu bi mogao da bude problem.
Meni je malo seckao EON na Sony TV posto je on ima zakljucanu frekvenciju osvezavanja na 60hz, a TV programi rade na 50/25. Na boxu ne trza posto mozes da podesis osvezavanje na 50hz
 
Onda moguće da je to u pitanju, verovatno i nema rešenja.
Samo mi zanimljivo da 25fps kanali ne trzaju a 50fps trzaju.
HBO Max, Netflix, Prime sve radi bez trzanja.
 
Mislim da nije napravljena app za Roku OS.
Zvanično taj uređaj se ne prodaje u Srbiji
 
Imam jedno pitanje. Zena ima zmaj bwz ugovorne obaveze, ja gledam na sajtu mts-a i vidim da ima mogucnost da koristi arena claud bez ugovorne obaveze, rekoh ajde da se ulogujem, skinem aplikaciju i ulogujem se na zenim broj preko koda koji sam primio preko sms poruke. Posle skontam da mts ne da besplatno te apk onima koji nemaju ugovornu obavezu. Da li cu ja sada morati nesto da platim posto sam se ulogovao na arena cloud? Ja sam pitao mts operatera , a on mi je rekao da sto se tice mts-a ja nemam registrovanu tu uslugu kod njih i da se obratim arena cloud direktno? Ovi se ne javljaju...
 
Posto sam do sada koristio Arena Cloud preko aplikacije na tv-u (Samsung) i mobilnom telefonu, istovremeno, a sada vidim da su ubacili i web player da moze da se gleda kroz browser, da li moze i to istovremeno, ili ce me izbaciti sa stream-a na tv-u ili mobilnom?
 
Na ovom Arena Cloudu pola kanala ne radi - gotovo svi manje popularni, evo sad vrtim i prikazuje crn ekran bez ikakve poruke ili jednu od ove dve slike. HRT4 pak pusti na sekund pa se zaglavi.


QzRMoPD.jpg


6xnk803.jpg
 
Prijavi im. Napiši da si se pretplatio baš zbog tih kanala.
 
Da li sam ja corav ili ne mogu da vidim koliko slotova moze na arena cloud?
 
Da li sam ja corav ili ne mogu da vidim koliko slotova moze na arena cloud?
Koristim arena cloud vise od 2 godine, koliko mi je poznato, u isto vreme moze jedan smart uredjaj (telefon, tablet) i jedan tv uredjaj. (Aplikacija direktno instalirana na tv, ne mislim naravno na cast-ovanje slike sa smart uredjaja)
 
Bruka i sramota kolko je ovo loša aplikacija.... Prekida non stop! Žali bože para
 
Iskreno, na običnom iPad-u radi najnormalnije :)
 
Evo meni tek sad kad su sve tekme završene radi normalno. Ne secka roma produžetak. Očajna aplikacija. Tuga
 
Od poslednjeg ažuriranja, aplikacija jedva da radi na Android TV platformi. Nije mi jasno kako ne mogu da je optimizuju obzirom koliko novca dobijaju od iste.
 
Nazad
Vrh Dno