Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Izgleda će uskoro da krene
99f47af6e83a4eb2aedd69fcd556be24.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Septembar 2021 [emoji23]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Kako znaš da će tek u septembru 2021. godine?
 
Ne znam ali iskustvo sa MTS nas uči da cemo sa se sacekamo. Ovo je trebalo da startuje jos polovinom septembra ..Ako neko ima info nek nam kaze

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Meni ovo super radi, iPhone i Chromecast nema nikakvih problema. Ja se ne bunim da ovo ovako ostane [emoji23]

Tražio sam rešenje za Arenu zbog Lige Šamoiona, za sada sam našao [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja veceras gledao preko arena cloud ligu šampiona bez problema, kvalitet slike je onako, zadovoljavajuci.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Aplikacija je krenula sa radom koliko vidim
Nema je za lap top i smart tv jos uvek.
 
Meni je ovo ok. Samo da naprave aplikaciju za tv i rešen problem arena za nas na SBB.
 
Samo [emoji16]valjda ce da je puste sto pre za smart tv

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Konačno rešenje za Arene, mislio sam da ovaj trenutak nikada neću dočekati. Pretplata za ono što je potrebno a to su samo kanali Arene Sport, znači Bronze paket će biti 5eur, što je sasvim okej i nemam nikakav problem da platim od marta ako sve bude radilo kako treba.

Za sada sam instalirao aplikaciju na telefon i deluje da radi, videćemo kako cast na televizor funkcioniše. Po onome što piše na sajtu, trebalo bi da aplikacija radi u pozadini.

Još da sačekamo da proradi preko windowsa ili aplikacije za televizor da ne mora da se koristi telefon i to je to.
 
Vidim na sajtu pise smart aplikacije uskoro .Pozvao sam broj kontakt centra kazu nece skoro tek je ova pocela za android mozete za smart chromecest . Valjda gresi . Moze li na EON ova amdroid aplikacija i kako dok ne dodje smart aplikacija .Inace cena korektna 5 eura za sve Arene .Jel su u HD u ?

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Ja sam probao da cast-ujem na eon box i lepo radi. Slika je dobra. Primetio sam da slika možda malo zastajkuje na svakih 5 sekundi. To primetim na pokretnim vestima na dnu ekrana. To je verovatno deinterlace problem. Kad izađe smart tv aplikacija biće to prava stvar.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zanimljivo je da postoji aplikacija za Apple tv, niko do sada se nije setio (čak ni SBB za EON) da napravi aplikaciju za Apple tv, što je svakako pohvalno.
 
Da li će biti Android TV aplikacije? Nešto mi se čini da samo verziju za ATV neće napraviti već samo za Apple TV, webOS, Tizen.

Sideload-ovao sam je na EON Box, ne pušta kanale. Ali lepo radi na telefonu/tabletu.
 
Jesi probao cast?

Kod mene ok.
 
Radi Cast na EON Box.

Izgleda da je 720p 25fps. Pa dobro, barem ima Catch-up. :D I po prvi put mogu bukvalno sve Arene da se gledaju.
 
Da li je neko probao aplikaciju na dva uređaja istovremeno, sa istim nalogom?
 
Kao instalirate na eon boxu, nema aplikacije google prodavnici?
 
Nema trenutno tv aplikacije, kazu bice uskoro na sajtu. Mozes da castujes na eon box sa telefona, tableta.
 
Nije za android tv. Moras da skines rucno i prebacis na box. Trebace ti mis.
 
Direktor Arene rekao da aplikacija vec sad moze da se koristi na android televizorima ,apple tv i da ce za 10tak dana aplikacija biti i na Samsung i Lg televizorima
 
Ja imam Phillips android TV ali nema aplikacije na google storu.
 
Meni na android playeru radi par minuta, pa se ukoči slika.
 
Meni na eon boxu u play store ne može da pronađe arena cloud app...
 
Samo cast trenutno za eon box.
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6247125]Samo cast trenutno za eon box.
Pustio sad utakmicu preko cast-a i zakucalo posle pola minuta. Na telefonu sve normalno radi...
 
Direktor Arene rekao da aplikacija vec sad moze da se koristi na android televizorima ,apple tv i da ce za 10tak dana aplikacija biti i na Samsung i Lg televizorima
Stvarno reče čovek da već sad ima aplikacija za Android TV ali on meni bas ne deluje upućeno. Ali nadamo se da će biti u narednim danima.


Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno