Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Izgleda i tebi mora da se ponovi Arena+ to je samo lukavo iskorišćeno poznato ime inače to je nelegalna iptv.
I još lukavije uz pomoć društvenih mreža te navede da je ovo usluga adria telekoma.
Ovo je prava stranica adria telekoma
https://adriatelekom.com
A za arenu claud link iz aplikacije za kupovinu te baca na ovaj link na kom još uvek nije moguće kupiti uslugu.
https://www.tvarenasport.com/arenacloud
Ne bih rekao da je nelegalna.
Prosto da jeste, mislim da bi je uklonili iz "store"....
A da nije isto što i "arena cloud" to se slažem.

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Koliko se plaća arena+ i šta nudi?
 
Nznm sta da kazem....polu legalno, ili polu nelegalno....n

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Ja ovu Arenu + mogu da pustim na telefonu kada pokusam na Samsungu sa istim userom i pass kao na telefonu javlja mi gresku i neslaganje usera i pass a kucam isto kao na tekefonu ..Jel se neko prijavio preko Samsung smart tv ? I kako [emoji16]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
tako je i meni, obrisao app.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Ja ovu Arenu + mogu da pustim na telefonu kada pokusam na Samsungu sa istim userom i pass kao na telefonu javlja mi gresku i neslaganje usera i pass a kucam isto kao na tekefonu ..Jel se neko prijavio preko Samsung smart tv ? I kako [emoji16]

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
Ja sam brate evo
Ja nemam tih problema
52954667de9fb29b680ae2bb09dacb52.jpg
e778308c7222aab74aec495f7e41cf3f.jpg


Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
892723fa911629b9a8ae5ac343fbccc8.jpg
ee3344983ef52cfab645b1902150dfe2.jpg
966b6d581fef78b482e3854dd75ac2b4.jpg
2217daedba503ad9ccf5ae596abc56d6.jpg
 
Poslednja izmena:
Koliko košta ova usluga?

Na sajtu od informacija stoji "Registruj se i gledaj TV kanale ODMAH BESPLATNO!" Ništa više.
 
za sad ništa pošto nemaš kome da platiš
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6162956]Koliko košta ova usluga?

Na sajtu od informacija stoji "Registruj se i gledaj TV kanale ODMAH BESPLATNO!" Ništa više.
Bas tako

Sent from my SM-A815FN using Tapatalk
 
Jel može neko da mi ostavi link za App store, za iPhone. Ne pronalazim aplikaciju, a na sajtu stoji da je ima.
 
Probacu ponovo kad dodjem kuci jel imaju Arene na ovoj Areni + ? Ja ih na telefonu nemam

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Više postova sad ima o Areni + koja u opšte nema veze sa MTS uslugom Arena Cloud.
 
Da li postoji ovo za windows 10, tj. ne kao ios/android aplikacija? Probao sam, ali ne radi, pa rekoh, možda negde grešim.
 
Probacu ponovo kad dodjem kuci jel imaju Arene na ovoj Areni + ? Ja ih na telefonu nemam

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока

Evo sad sam probao na eon boxu, nema arene. Ima dosta kanala i slika je ok, ali nema arena. 15 dana traje probni period ako je bitno.
 
Na android mobu radi sve savršeno, naravno pričam o cloudu. Ali prebacivanje recimo na eon preko CC ne radi,samo toxic kanal radi,tako je bar kod mene...
 
Radi celih 30 sekundi.
 
Nema prekid slike posle 30 sekundi?
 
Prekida arenasport kanale. Na vip-u.
Kad se nakacim na hotspot službenog telefona (na mts-u) onda ne prekida.
RTS radi I sa vipa bez prekida kao i taj toxic kanal.


Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Prekida jer je promo period,zato. Kad krene s plaćanjem mislim da to neće biti slučaj...
 
Meni, sem Toxica, prekida svaki kanal nakon 30 sekundi, kojeg god provajdera da izaberem.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Naravno da nece biti prekida kad krenu da naplaćuju, nego je po malo smešno da u promo periodu prekidaju na 30s neke kanale.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Radi savršeno aplikacija ne lici na Telekom [emoji16].Zivo me zanima kad ce je pustiti za smart tv i kad ce moci da se placa i gleda .Iskustvo nam kaze za jedno 2 do 3 godine .Ima li neko info kada ce biti ?Zivo me zanima koji je sada protok na Arena kanalima i kakav ce biti kad puste aplikaciju u produkciju .Nadam se da nece da se blamiraju sa slikom kao Sport Klub i da smanjuju protok na ustrb kvaliteta slike

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Pozvao sam ovaj broj za kontakt sa Arene Claud javila mi se ljubazna devojka i nije mi rekla nista [emoji23]..Aplikacija se razvija bice i za smart misli tako kad ce biti ne zna

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Evo me u gostima, net je telekomov, neki box paket. Arenasport ne može da se gleda u ovoj cloud aplikaciji. Kaže obaveštenje da na teritoriji na kojoj se nalazim, nije dozvoljeno gledanje ovog programa.
Sad mi ne dozvoljava ni na Vip mreži.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Meni radi na SBB naravno sa onim reklamama..

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Ima glasina po netu da bi Arena Claud mogla da krene od septembra da je bila planirana za avgust ali se po starom dobrom obicaju nije stiglo ..Aplikacija je odlicna radi kako treba valjda ce da je puste sledeci mesec ..

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno