Šta je novo?

Arena Cloud MTS pay OTT TV platforma

Ja ne znam na kom ti smart tv-u gledaš EON ali na svakom je 50! Ali vidim da nisi siguran ni u razliku između 25/50 fps pa svaka dalja diskusija i ne mora da se odvija sa tobom i ovim problemom jer ga ti svakako ne vidiš.
Samsunug RU serije 55 inca model tv iz 2020 .I pišem samo ono sto vidim. Koristim EON i smart aplikaciju i smart ArenaClaud.

Послато са SM-G610F помоћу Тапатока
 
RU serija je iz 2019. godine!

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Meni na sony android TV XE serija je slika na arenama stvarno odlična mada ima zakucavanja. Juče milan atalanta na početku se zakucala 3 do 4 puta. Posle se stabilizovalo tako da sam od 5. minuta odgledao celu tekmu bez prekida. Jel se pojavila app za lg web os ?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Cek sad na sajtu im pise da su im gotove aplikacija za SmartTV (nema vise Coming soon) ali nema za LG? :D
 
Ovde piše da ima a i kum mi reče da kod njega ima na LG
8a9915ee9dfd24a14f155d65d6076ada.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Na koliko uredjaja može da se koristi ovo?
 
Ovde piše da ima a i kum mi reče da kod njega ima na LG
8a9915ee9dfd24a14f155d65d6076ada.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока

Na LG-u, najnoviji WebOS ne postoji aplikacija. A i na njihovom sajtu kad se ode na preporučene uređaje ima samo Samsung, AndroidTV, AppleTV i firetv.
 
Arena cloud nije ni zamisljena da bude konkurent Eon-u. Zamisljena je da bude dodatak Eonu. Tako je i Eon porodicno sportski paket zamisljen da bude dodatak Irisu ili supernovi.
Mislim da EON nikako nije zamisljen da bude dodatak irisu


Poslato sa DUB-LX1 pomoću Tapatoka
 
Čitaj malo pažljivije. Prepaid mini paketi (Porodični, Sport i Cinestar) dostupni na Eon i tek kako smisao i svrhu imaju da budu kupljeni kao dodatak na ponudu drugog TV provajdera... ne konkretno i samo za MTS-ov Iris.
 
Kako se radi logovanje na Android TV aplikaciji? Traži mi br umesto username-a.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
Moraš da imaš slot za Smart tv, kada se na aplikaciji pojavi broj, taj broj uneseš preko Moj SBB portala
 
Kako se radi logovanje na Android TV aplikaciji? Traži mi br umesto username-a.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk

Moras da izvrsis registraciju preko telefona. User ti je tvoj broj a password ces dobiti sms-om. Bese 00381pa broj telefona?
 
Kapiram da me sprda. :)

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
ma jok, glup sam, ne gledam ko šta pita
 
Kako se radi logovanje na Android TV aplikaciji? Traži mi br umesto username-a.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
Broj telefona 003816X...Potrebno je prvo se registrovati na telefonu na mobilnoj aplikaciji gde ti pošalju SMS sa šestocifrenim kodom koji ti je password. Password možeš posle promeniti u aplikaciji ali username ti je broj telefona.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
IMa li nesto novo drugari povodom gledanja clouda na windowsu iz browsera.
Nekoriste mi se ovim emulatori za android to kod mene nesto neradi kako valja nisam zadovoljan sa tim emulatorima nimalo. Pa kakav komp treba da imas da bi to radilo bez seckanja ili kocenja a komp mi nije slab
 
Jedino tako, kako tebi ne odgovara...

Je l uopšte najavljeno da će biti na windowsu?
 
Bilo bi dobro da dodaju i to.

Sent from my GM1903 using Tapatalk
 
IMa li nesto novo drugari povodom gledanja clouda na windowsu iz browsera.
Nekoriste mi se ovim emulatori za android to kod mene nesto neradi kako valja nisam zadovoljan sa tim emulatorima nimalo. Pa kakav komp treba da imas da bi to radilo bez seckanja ili kocenja a komp mi nije slab
Jesi li dao šansu Android studiu? Kod mene na njemu, Arena radi odlično.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Cene su izgleda konacno formirane...

arena cloud silver 8.99 ili 9 evra
mts arena cloud 1099 din
Meni se cini da je to ipak malo veca cena, ovako ce verovatno puno ljudi traziti alternativan nacin gledanja ...
 
Ne razumeju da postoje ljudi koje iz njihove ponude isključivo zanima sport. 99% se neću pretplatiti.
 
Cenim da će već do negde juna da ubace akcije 50% popusta i slično. 9eur mi ne pada na pamet da im plaćam za 3-4 kanala koja bih mozda platio (a zapravo od kad je počeo promo period ne sećam se da sam upalio arena cloud više od 3 puta i plus sto sam odgledao jednu seriju za dva dana).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Cenim da će već do negde juna da ubace akcije 50% popusta i slično. 9eur mi ne pada na pamet da im plaćam za 3-4 kanala koja bih mozda platio (a zapravo od kad je počeo promo period ne sećam se da sam upalio arena cloud više od 3 puta i plus sto sam odgledao jednu seriju za dva dana).

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Plati malo vise i mozes album ace lukasa da slusas
 
Upravo. Zanimaju me samo Arene. Bilo bi dobro da ima bronze paket gde će biti Arene samo i to bih uzeo.

Sent from my Oneplus 8 using Tapatalk
 
I mene samo Arena. Al max 600din bih dao. Drugo ne treba.

Ali mora i kvalitet da se poboljsa. Za 9e mora da bude vrhunska slika i fps.
 
Nazad
Vrh Dno