Šta je novo?

Bežično batteryless zvonce

hedgehog

Slavan
Učlanjen(a)
10.01.2011
Poruke
1,003
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD FX 4300 [email protected] + Noctua NH-C12P SE14
Matična ploča
ASRock 970 Pro3 R2.0
RAM
HyperX Fury 2x8GB 1866MHz CL10
GPU
Radeon 5750 512Mb GDDR5
Storage
Samsung 850EVO 500GB, WD Blue WD5000AAKS 500GB 7200RPM
PSU
Corsair VX450 450W
Kućište
Cooler Master Elite 334 @CM fan 120mm + Arctic Cooling 92mm PWM
Monitor
ASUS VA24DQSB
Miš & tastatura
Gigabyte GM-6880 & Keychron K10 Pro
Laptop
HP Elitebook 845 G8 Win10 Pro
Mobilni telefon
Moto G72
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
Stavio bih na kapiju jedno takvo zvonce, odnosno taster, pa me interesuje da li neko ima iskustva sa tim i da li ce da dobaci signal do prijemnika u kući (udaljenost do kuće oko 15m i 2 zida 30 i 20cm)?
Vidim da ima raznih modela u cenovnom rangu do 20e, ima li neke razlike oko jačine zvuka, dometa?
 
Ne vidim kako mogu da rade bez ikakve struje. Imaš neki primer, i meni bi dobro došlo.
 
Imas i Lindi pa potrazi ako je ostao jos koji :) pogledaj katalog da li je to sto trazis.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Eh da se javim, kupio sam ono u Lindi. Dobro se pokazalo. Reaguje sa nekih 15m udaljenosti od kuce. Zvono je u uticnici u kuci (jedan spoljni zid), a taster kod kapije.
 
Eh da se javim, kupio sam ono u Lindi. Dobro se pokazalo. Reaguje sa nekih 15m udaljenosti od kuce. Zvono je u uticnici u kuci (jedan spoljni zid), a taster kod kapije.
Koliko je koštalo zvono i kako da tražim to u Lidlu, jel ima neki naziv, marka ?
 
Ja sam kupio roditeljima, pola zgrade to ima i kad neko pozvoni svima zvoni.
Biraj neko "retko" :)
 
^haha ne verujem da nema neko uparivanje i sl.
@phantomr u Lindi su to nedeljne ponude pa kad naletiš, nema to standardno u prodaji. Mora da pratiš kataloge.
 
Renovirali zgradu i presekli struju za zvonce i pola zgrade upalo u akciju u LIDLU....LUDO je....
 
Haha ja srecom nemam blizu komsije sa istim zvoncima XD

Inace kostalo je cini mi se 1000 i nesto din, ne secam se tacno...

I savet za one koji bi da kupe to u Lindi: Nemojte se zaletati jer tamo u prodaji imaju i zvonce sa baterijama sto nikako ne bih preporucio. Znaci dobro proverite sta uzimate.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno