Šta je novo?

Do 100EUR

Gaston

Čuven
Učlanjen(a)
12.07.2003
Poruke
265
Poena
620
Moja oprema  
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Za nezahtevnu žensku osobu. Nov, veličina nije bitna. Dobro, ispod 5.5 inča ne bi bilo poželjno :). Sadašnji koji ispušta dušu je neki kinez, BluBoo Maya valjda.
Telefon koristi za fb, Instagram i par tupavih igrica tipa Candy Crush Saga. Ako po dnevnom svetlu može da da i neku upotrebljivu sliku, super.

Šta da gleda? Redmi 7A, Redmi 9A? Neki drugi proizvođač/model?

Cifra je zakucana na 100 jura, pa nema potrebe za predlozima tipa ''Ako doda još 5, 10EUR dobiće mnogo bolji
tel''. Toga je svesna, ali sa lovom je kratka na žalost. Pitala mene, a ja se u telefone razumem k'o Marica u kriv džojstik.
Zato molim vas da mi pomognete. Da, najvažnije: u pitanju je moja svastika.
Dakle, ako preporučim neki baš baš krš, spavaću na terasi narednih godinu dana :D
 
Honor 7s,sony e5,neku nokiu..Budzet je zafrknut.Ali ako moze da ne bude nov,onda p20lite,bice sasvim zadovoljna.U tom budzetu tesko da ces naci nesto sto ce da radi normalno i niko nemoze da ti garantuje da neces ziveti na terasi[emoji16]

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Sve ispod Redmi 8, ili bar 8A, je bačen ili loše potrošen novac. Mislim na nove uređaje sa ekranom od bar 5.5 inča.

Sent from H8266
 
Pa to,bas tako.Za 100e nemere nista a da bude iole funkcionalno.Dzabe bacanje novca.Za te pare samo nesto polovno.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Pa to,bas tako.Za 100e nemere nista a da bude iole funkcionalno.Dzabe bacanje novca.Za te pare samo nesto polovno.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока

Hvala i tebi i hsv-u (malo ti nezgodan nick za promenu padeža, ne zameri).

Tako sam i ja nekako mislio, al' kad je stipsa. Zezam se, naravno (ovo napisah za slučaj da žena pročita). Vidim da kolega sa foruma prodaje RN7.
Ako je ubedim da uzme polovno, može li on da dođe u obzir?
 
Redmi 8A 2/32GB na KP košta 105-110€ (nekoliko boja), dodaj tih 5-10€, da svaja ima upotrebljiv Android.

Sent from H8266
 
Ili dodaj 10tak za p20lite na kp,3/32.Kupio sam burazeru njega i fonce vredi svaki dinar.Ne zameri hsv,ipak mislim da je malo bolji aparat od xiamija,a i velicina odgovara.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
P20 Lite je djubre, ne uzimaj.

Redmi 8 ili jos bolje ako se nahvata Redmi 9.
 
Zasto djubre,za prosecnog korisnika sasvim korektan fon.Kamera solidna,radi fluidno,bez bagova(bar ovaj kod buraza a ima sve drustvene mreze na njemu).

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока
 
Zato sto je to telefon sa hardverom iz 2016-te, cesto ima probleme sa zutom flekom na ekranu, a i podrska za Huawei low-end/midrange telefone je nikakva.
 
A nesto preko operatera, "za dinar" ili na rate?

Polovno ti je bas lutrija, rizikujes terasu, ako nesto podje naopako, nemas servis i garanciju.
 
Poslednja izmena:
tek će sa garancijom operatera i njihovim servisom da se usreći,bojim se da će plakati onda i za terasom.dodaj to 10-20e za r8 ili još bolje 9 i k'o čovek joj pokloni i kraj priče.
 
Pa nikakva je i za flagshipove a kamoli za nizu klasu.Nisam znao za tu zutu fleku.

Послато са SM-G980F помоћу Тапатока

Nakon preporuke ovde i čitanja iskustava korisnika, žuta fleka jeste problem. Nekom se ne pojavi, nekom iskoči posle par meseci. Dok je u garanciji nema brige, ali polovno... Neka ga.
 
Nokia 2.3, 3.2, 4.2, zavisi šta gde nađeš/tražiš. Mada ne bih gledao modele sa 16 GB memorije. Ili Motorola One Macro. Jeste da ostaje Android 9, ali i to je ok
 
Nazad
Vrh Dno