Šta je novo?

Suicide Squad: Kill the Justice League

Konačno se javio Rocksteady... Da su atomsku bombu pravili, do sad bi je napravili.

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 


- Suicide Squad: Kill the Justice League is a direct continuation of the Arkhamverse​
- Playable character are Harley Quinn, King Shark, Deadshot and Captain Boomerang​
- Each have a variety of weapons to customize and skills to upgrade​
- "Awesome" gunplay, superhuman empowerment, each character has a rich moveset and more than Batman​
- Richly detailed and dynamic open-world of Metropolis, everyone has their own traversal abilities​
- Can be played solo or 1-4 co-op​
- If playing solo, bots will replace the other 3 teammates, can also switch between the characters at will if playing solo
- Coming in 2022 to PS5, Xbox Series X, and PC
 
Poslednja izmena:
I nakon ove ture trailera mi Gotham Knights deluje bolje.
 
Gameplay prikazan sinoc u okviru State of Play.


I dodatni video

 
Koliko ovo lose izgleda, to je neverovatno... tj da se bolje izrazim, neprivlacno.

Sve nabacano, sareno, kao da gledam neki modovani Fortnite. Prica je vrv na nivou danasnjih Marvel/DC filmova... neka pretnja iz svemira, niotkuda se pojavljuje...

Vise sam ocekivao od Rocksteady-a.
 
Rece neko u komentarima da je stara garda iz Rocksteadya otisla, tako da ovo ne iznenadjuje.
 
Poslednja izmena:
I da, kao slag na tortu - always online da bi se igralo i u SP modu
 
Februar 2024.
 

Prilozi

  • microsoft_edge_screenshot_Apr 13, 2023 10_58_33 PM GMT+02_00.png.png
    microsoft_edge_screenshot_Apr 13, 2023 10_58_33 PM GMT+02_00.png.png
    1.5 MB · Pregleda: 45
Bolje da su otkazali nakon svega prikazanog…
Previse je posla uradjeno da bi skroz otkazali projekat.
Sa druge strane, odlaganje od 9 meseci je, najverovatnije, nedovoljno da se skroz promeni pristup igri i ono sto su u startu zamislili.
Tako da, verujem da cemo dobiti slicnu igru kao sto je prikazano, samo verovatno dodatno ispeglanu.
 
Leak-ovan intro i gameplay video od oko 20 minuta...

Posle Arkham serijala, prosto mi je neverovatno na sta je spao Rocksteady. Mozda gresim, mozda me jednostavno ne privlaci igra s obzirom kako sareno izgleda, a ispadne na kraju dobra... ali ne uliva nadu sa ovim klipovima svakako.
 
Ovaj gameplay leak mi je kao da gledam Fortnite, šareniš i eksplozije svuda, uopšte me ne vuče da igram. I dizajn grada mi je nekako meh. Trebali su da se drže betmena.
 
Inace imam pristup Alpha testu, ali nikako da se nateram da pokrenem :D
 
Izgleda se Suicide Squad samoubio i pre zvaničnog izlaska.....
Na šta je Rocksteady spao...
Mamma Mia....
 
Nema tu vise ni R od Rocksteadya

GFBLwQrXQAAd__9.jpg

 
Jasno je meni bilo da kad su Sefton Hill i Jamie Walker otišli, lagano to sve u peršun ode.
Ali ovo je baš jadno, nisam očekivao ovako loš produkt.
 
worlds-smallest-violin-mr-krabs.gif
 
Nazad
Vrh Dno