Šta je novo?

Logitech K860 Ergo

Dominator08

Slavan
Učlanjen(a)
25.08.2007
Poruke
438
Poena
320
Tražim ovu tastaturu ali ne mogu nigde da je pronađem kod nas.
 
Nema na zalost jos uvek. Ja sa Amazona porucio i mogu reci da je sjajna i sto se tice komfora i sto se tice kvaliteta!
 
Kontaktiraj PC centar iz Zemuna, Gornjogradska ulica.

Oni su uvoznici za Logitech.
 
Nema je kod nas nazalost... Ortak je uzeo preko amazon de. Ok cena sa sve shippingom bila. Prelepa, kbalitetna tastatura. Ja se dvoumim da uzmem istu... Ali evo vec 10+ godina sam na ms ergo/4000 i jerino sto me odbija od ovog logija je plici hod tastera...

Sta bih dao da neko izbaci normalnu ergo tastaturu sa mehanickim tasterima...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Nema je kod nas nazalost... Ortak je uzeo preko amazon de. Ok cena sa sve shippingom bila. Prelepa, kbalitetna tastatura. Ja se dvoumim da uzmem istu... Ali evo vec 10+ godina sam na ms ergo/4000 i jerino sto me odbija od ovog logija je plici hod tastera...

Sta bih dao da neko izbaci normalnu ergo tastaturu sa mehanickim tasterima...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Bas odbija taj plitak hod. Inace kakav je MS Ergo 4000? Jel bolje juriti tu ili neku stariju ergo varijantu?
 
Bas odbija taj plitak hod. Inace kakav je MS Ergo 4000? Jel bolje juriti tu ili neku stariju ergo varijantu?
Koristio sam godinama originalni MS ergo, pa potom ergo4k. Nema perioda navikavanja, identican je skoro layout i ok kvalitet. Krivo mi je samo sto nema wireless varijanta vise da se uzme... Jedina mana je sto se izlizu tasteri vremenom sto na originalnom ergo nije bio slucaj, ali posto kucam na slepo... Nije problem vise estetaki.

Oored ove dve koristio sam jos surface ergonomic i onu obicnu surface, obe zbog plitkog hoda te manje ukupne povrsine su na kraju zavrsile kao pokloni... Pored toga jos tonu mehanickih/gaming isprobao ali se na kraju uvek vracao na ms ergo 4000...

Vidim da je MS izbacio sad neku microsoft ergonomic novu/redizajniranu 4k ali je nema kod nas... Ta mi je interesantna eventuapno.


Ovaj logi... Odlican zaista ali opet.. plitak hod tastera ne podnosim.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
09cf16338250d57c2c85d633d31cadd5.jpg
 
Poslednja izmena:
Nema je kod nas nazalost... Ortak je uzeo preko amazon de. Ok cena sa sve shippingom bila. Prelepa, kbalitetna tastatura. Ja se dvoumim da uzmem istu... Ali evo vec 10+ godina sam na ms ergo/4000 i jerino sto me odbija od ovog logija je plici hod tastera...

Sta bih dao da neko izbaci normalnu ergo tastaturu sa mehanickim tasterima...

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
Uzimaj bez razmisljanja [emoji846]

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno