Šta je novo?

Laptopplaza - iskustva?

Ruvidium

Poštovan
Učlanjen(a)
18.09.2018
Poruke
34
Poena
55
Pozdrav svima, zanima me da li neko ima iskustva sa kupovinom u Laptopplaza prodavnici koja bi mogao da podeli? Na sajtu nude "najjeftiniji od svih" i imaju ogromnu ponudu laptopova?! [emoji848]
Zanima me kakvu garanciju daju, da li je neko kupovao, imao iskustva sa servisom itd..
Izvinjenje unapred ukoliko tema već postoji (nisam je nasao) i ako sam promašio temu.
 
Kupovao jesam, na servis nosio nisam, niti potezao garanciju. Prvo Dell Latitude E6540, pa E7240. Oba su i dalje ispravna, a sad ih menja E7400. Jesu najpovoljniji, a na koju foru ne znam. Možda su refab?

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Nemam pojma, imaju navodno legalnu prodavnicu u sred Vračara, čudno bi bilo da su refurbished jer mogu da nabave i najnovije modele koji nigde drugde nemaju da se nadju, donose i Apple uredjaje, tu je barem lako proveriti poreklo, i evo baš sad u ponudi imaju iPad Pro 12.9 za 103 hiljade din, to ni kod KP trgovaca nema... tako da hvala ti i voleo bih da čujem ako još neko ima iskustvo da podeli
 
Bilo mi je smešno kad sam prvi put otišao tamo, *mjau**mjau**mjau* soma ipo eur za laptop se ne daje vezanih očiju. I lik koji to vodi sedi za stolom, opružio noge skoro da vire ispod stola, a na stolu pločica na kojoj piše DIREKTOR. Kako god, nakon priče od pola sata ostavio je pozitivan utisak.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Palo mi je na pamet nešto tako kad sam video radno vreme od 9 do 5 hah
 
Ja narucio prosle nedelje preko sajta lenovo ThinkPad, niko me danima nije kontaktirao a treba mi za firmu...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Imam uzasno iskustvo sa njima. Ne bih preporucio ni neprijatelju. Kupljen je macbook pro
 
Uzeta u vise navrata veca kolicina opreme za potrebe firme.
Za sad je sve ok, ali nista se nije ni kvarilo niti smo nesto reklamirali tako da ostaje da vidimo.
 
Nazad
Vrh Dno