Šta je novo?

Toshiba ili Tesla 55''

Bojan84

Slavan
Učlanjen(a)
30.12.2007
Poruke
510
Poena
320
Dvoumim se izmedju Tesle ove nove serije 55S905BUS i Toshibe 55UL3A63DG oba 55'', toshiba cak malo jeftinija, šta peporučujete?
Kakva je inace Toshiba ne mogu da nedjem neka misljenja? ovo je link sa specifikacijama
https://toshiba-tv.com/rs-sr/55ul3a63dg
 
Imaš trenutno na akciji u Tehn... 55" Samsung UE55RU7022KXXH za 49.990 RSD.

1000x bolja kupovina od ovoga što razmatraš. Samo, ako si zainteresovan požuri, na popustu je do 6.8.
 
Poslednja izmena:
Onda ti je moj predlog (osim ako ti baš gori pod nogama) da se strpiš i čekaš neku novu akciju. Ni Crni petak nije daleko. A mislim (ne mogu da se zakunem) da je GG imao u avgustu prošle godine akciju 20% popusta za SBB korisnike. Imali su akciju u januaru ove godine, ali mislim da je pre toga bilo i u avgustu. Pa se strpi.

To ti je moj savet. Za 60k ima da se nađe nešto lepo, nemoj da žuriš i kupuješ tu kršinu Teslu ili Toshiba koja nije što je bila, sad je to turski Vestel.

Toshiba announced in early 2015 that they would stop making televisions in its own factories. From 2015 onward, Toshiba televisions will be made by Compal for the U.S., or by Vestel and other manufacturers for the European market.

Strpi se za nešto bolje.
 
Poslednja izmena:
Uzmi Samsung. Bio je i LG 7450 PLA ili 7510 za te pare ali nema vise. Mozda se to promeni u narednih par dana. U svakom slucaju taj Samsung je sasvim dobar TV, verovatno i odlican za to sto tebi treba.
 
Ja ga lično ne bih uzimao, strah bi me bilo od toga koliko je radio i ko ga je sve drndao u radnji. Jer taj TV je cepao u radnji najverovatnije na max osvetljenju ko zna koliko dugo.
 
Nazad
Vrh Dno