Šta je novo?

Manji telefon od 300 do 400 evra

HAD~

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2011
Poruke
1,441
Poena
245
Šta biste preporučili, a da nije ajfon? Naravno što bolji mogući za te pare a da nije preko 6 inča. Nov.
 
Sony XZ2 compact

Послато са MI PAD 4 PLUS помоћу Тапатока
 
Pixel 4a, bez mnogo razmišljanja.

Sent from H8266
 
Ja isto volim male telefone, ali sam uzeo s10 umesto s10e samo zbog baterije i mogu ti teci da mi je ok legao posle s7.
Nemoj toliko gledati ince ekrana koliko veličinu celog telefona.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Xiaomi Mi 9 SE. Xiaomi ima još bolje telefone, ali ovo ti je najbolje što ima do 6 inča. Ako možeš da se navikneš na MIUI (sasvim dobar), Xiaomi uvek nudi više za novac od konkurencije.
 
P30 bez premca kod nas za to sto tebi treba, a i objektivno za 350-360e nov sa 2 godine garancije od operatera, od toga bolji deal nemas.
Samo vec za oko 400e po istim uslovima imas S10 Lite koji je u svemu prakticno korak ispred, ali je bas, bas veliki fon, tako da otpada.
 
Odličan je p30 i sam sam ga gledao prošle godine. Evo sada gledam na oglasima i za cenu koja je bila prošle godine za nov sada se prodaje polovan [emoji50]. Inače odličan telefon manjih dimenzija. Kamera dobra, baterija takodje , Samsung Amoled ekran koji nije zakrivljen i poseduje 3.5 mm ulaz za slušalice što je danas retkost. Generalno lepo upakovano i zaokružen model.

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno