Šta je novo?

49"ili 50" do 40000,preporuka

Boris014

Cenjen
Učlanjen(a)
22.02.2014
Poruke
56
Poena
160
Znam da za budzet od 40000 ne mogu da se nadam bog zna cemu, ali eto ako moze neka preporuka, da bude 4k,bez androida, samo za gledanje filmova i koncerata, najbitniji mi je kvalitet slike i zvuka, neki moj izbor je sveden na hisense, toshiba i ozon, ili ako neko ima jos neki predlog, ovo ce mi biti prvi tv sa iole kvalitetnom slikom.. Hvala svima unapred i pozdrav
 
Za te pare se ne moze naci ta dijagonala sa iole kvalitetnom slikom, pogotovo ne sada kada su kod vecine firmi prosle julske akcije na televizore. Ozon je kao neki Hisense ali je bas rizik, Toshiba je valjda turski proizvod mozda je okej mozda nije ne znam. Svakako je jeftinija od ovog krsevitog Sharpa koji sam ja uzeo, sto nije dobar pokazatelj kvaliteta. TCL, Tesla i Hisense su posle promo cena kada su usli na nase trziste cene podigli. Barem Tesla koja ima TCL panel. Taj Hisense sto si video je njihov najslabiji model. Da smo u Poljskoj za te pare bi mogao kupiti LG i Samsung u toj dijagonali, kod nas ne moze jer nemamo fabrike televizora i imamo alave uvoznike.
 
Bolje malo sačekaj još, ovih dana je bio na akciji po radnjama LG 43UM7100PLB. Jeste da je 43" ali je bolji od tih modela koje gledaš. Biće još akcija pa ili malo još uštedi da povećaš budžet ili sačekaj još malo da opet budu neke akcije.
Za 40k, kao što si i sam video, možeš da uzmeš onaj najjeftiniji Hisense od 50" ali mislim da sam negde pročitao da ima baš loše procesuiranje slike. Pa pogledaj Hisense npr. prvi sledeći model od 50" im je 16.000 din skuplji od tog H50B7100, znači da su se ubili od štednje na njemu.
Ako ćeš samo gledati filmove sa USB-a stavi materijal na USB i odi do neke radnje. Taj Hisense model (H50B7100) ima pa mislim bukvalno u svim radnjama, pa vidi ako žele da ti puste da vidiš kako si zadovoljan.
Što se tiče zvuka, u toj cenovnoj klasi su samo najprostiji zvučnici tako da planiraj neki soundbar u budućnosti.

Ali moj savet ti je da bolje uzmeš manji televizor ali kvalitetniji.
 
Poslednja izmena:
Tošibe nisu loše, samo spremi da ubodeš neke zvučnike, to im je najveća mana.
 
Nazad
Vrh Dno