Šta je novo?

Savet za kupovinu .

wispi

Cenjen
Učlanjen(a)
26.07.2011
Poruke
139
Poena
169
Pozdrav svima, šta savetujete za kupovinu u iznosu 200 do 250 eura ? Nisam zadnjih meseci pratio stanje na tržištu ...
 
Ako ne smeta veličina(obavezno ga uživo videti i probati), Xiaomi Redmi Note 9, 9S, 9Pro.

Poslato sa VOG-L29 uz pomoć Tapatoka


Hvala na preporuci , ovaj 9Pro izgleda bas ok , jedino se bojim sto kazes za velicinu , jer sam do sad koristio tel od 5 inca 143x72mm . Svakako cu pogledati , ako ima jos neka preporuka za neki manji ?
 
Na zalost za te pare bas mali izbor, moja preporuka je da ides na 9s pre nego na 9 pro. Razlike su samo u pixelazi kamere ali kvalitet je isti. Pogledaj testove,gotovo da nema razlike a jeftini je 30€
 
Ako uzimaš na KP ili tako nešto, obavezno pogledaj Huawei Nova 5T ili Honor 20, isti su telefoni u suštini. Bolji je dosta od svih preporučenih, a uz to je malo i kompaktniji. Jedino cena ne znam kako se sada kreće, ali video sam par komada za 250-260€

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
samsung je prevara kao i uvek,huawei po meni nema šta da traži u klasi.pogledaj i realme 6 pro ako možeš da se protegneš,mada onda ulaziš u teritoriju mi9t...
 
Prevara koja stane u prednji džep pantalona i ne treba ti palac 10cm, tj mož' se koristiti jednom rukom:d

Vidi Samsung Galaxy A41(149.9 x 69.8 x 7.9 mm ) ako želiš manji telefon.
 
Poslednja izmena:
Uzeo sam za ćerku Huawei Nova 5T, odlićan je. Mislim da sa njim nećeš pogrešiti. Manji je od xiaomi-a, i ima bolji procesor, dovoljno memorije, 6/128, ekran je odličan i ima google servise. Lično koristim xiaomi, mix 2, sin ima note 8 pro, stvarno su xiaomi dobri telefoni, ali i ova NOVA je vrh. Od manjih xiaomi-a, možda note 8T?
 
Da ne zapocinjem novu temu, hocu caletu da uzmem telefon do nekih 200e i za sada jedini kandidat mi je Redmi Note 8T. Jel trenutno ima neto bolje za slican novac?
 
Hvala, dobar predlog, mada vidim da je nekih 50e skuplji a nisam siguran da coveku od 70 godina znace te neke prednosti koje ima :D A i ponuda im je dosta slabija na KP.
 
Pa onda napišeš da bi ipak fon od 150e.;) Imam Note 8T i za te pare je odličan. Mi A3 je isto dobar, ne znam koliko je trenutno, možda neki evro više.
 
Pa koliko vidim 8t cene su oko 170-180, a Mi8 oko 240e. A3 sam gledao, ima svega nekoliko oglasa, nijedan u Bg sto mi najvise odgovara. Napominjem da gledam samo neotpakovane modele.
 
Kupio sam Note 9 pro Green . Da li ima mogucnost instaliranja aplikacija na sd karticu ili prebacivanja vec instaliranih aplikacija na karticu ? Nigde ne primeti da ima mogucnost ...
 
Nema toga na novijim telefonima.
 
Nazad
Vrh Dno