Šta je novo?

SCX-4200 da li postoji smart panel ili alternativa za Windows 10, BAS BI VOLEO ???

hamvas

Cenjen
Učlanjen(a)
24.06.2013
Poruke
382
Poena
170
Samsung SCX-4200 sam kupio jos 2008 i radi ko zmaj od tada mada priznajem da ga nisam forsirao, inace moje potrebe stampanja i nisu velike.
Od tada sam promenio onaj toner koje dobija uz njega pa moje neznanje ili greska odnesoh taj toner na reciklazu da bi sa recikliranim kvalitet stampe bio ocajan.
Onda sam kupio za 2000 din jedan kompatibilni toner za moj stamac, neki proizvodjac ne mogu da se setim imena ali neka i puknem opet malo para pred bacanje stampaca u ruke skupljacima sekundarnih sirovina.
Na moje iznenadjenje kvalitet stampe sa tim tonerom je odlican.
Taj meni nepoznat proizvodjac tvrdi da je toner deklarisan za 3000 stranica, ja sam mozda odstampao sa njim do sad oko 1000 stranica i jos je kvalitet stampe kao sa originalnim tonerom.
Ono sto me BAS interesuje je da li postoji smart panel ili neki alternativni/univerzalni programcic za indikaciju potrosnje tonera za Windows 10 za Samsung SCX-4200 ???
Smart panel verzija koju sam koristo dok sam bio na Windows 7 ne radi na Windows 10.
 
Nazad
Vrh Dno