Šta je novo?

S20,s10 ili note10

venom2

Slavan
Učlanjen(a)
05.11.2013
Poruke
1,122
Poena
210
Sta kupiti od izabranih?Problemi navedenih?Baterija vidim da je nikakva kod svih,koliko izvucete sot-a?Dajte misljenja jer nisam pametan sta uzeti a bez fona sam.
 
Hvala vam na odgovorima, uzecu jos dan dva da razmislim.
 
Moj predlog je da progutas malo veci gon i uzmes Mi 10...

Baterija bruka, efikasniji i brzi cip od s20, jedino malcice losija kamera i tu uglavnom u pogledu dynamic range-a u odnosu na s20. Sto se da isoraviti sa gcam.

Za mene puno, kompletniji fon od S20.
 
Prevelik, S20 razmatram zato sto mi se svidja i izgleda skladno... cak mi je iPhone 11 neskladan i glomazan, mada je tako i napravljen da se distancira od skupljih telefona. Kineske brendove ne razmatram zbog dosta razloga.
 
Poslednja izmena:
Onda nema sta, s20 ako je mi 10 glomazan.

I to je jedini ok razlog, ostali razlozi za nerazmatranje kineskih brendova ne postoje, bar ne objektivni :d
 
Ako si navikao na Samsung UI i Exynos i svestan si propratnih mana, uzmi neki S20/S20+ i to je to, vrlo verovatno ćeš biti zadovoljan.
Znam na desetine ljudi koji ne mogu da koriste ništa osim Samsunga, toliko su navikli na te telefone posle skoro 10 godina korišćenja Samsung Androida. Ne znaju ni šta je Exynos a šta Snapdragon, ne znaju ni da postoji ovaj forum a kamoli silne žalbe na Samsung itd. I retko ko se žali na potrošnju, zagrevanje itd.

Da živim u Austriji, i da mi je dobar Snapdragon telefon/deal prioritet, kupio bih OnePlus 8/Pro ili Xperia 1 MK2 a od malo kompaktnijih modela bih sačekao početak prodaje Xperia 5 MK2 (oktobar verovatno), odnosno skoro kompletan Xperia 1 MK2 hardver, samo u manjem kućištu, uz displej dijagonale 6.1'' ali uz otključano 90Hz ili 120Hz osvežavanje displeja, jer neće imati 4K rezoluciju već 1080 x 2520p. Preorder ponuda će verovatno biti sa sony wh-1000xm3 ili čak najnovijim wh-1000xm4 slušalicama (250-350$), što samo po sebi opravdava takvu kupovinu i cenu.

Postoji mogućnost i da će novi Pixel 5 biti pun pogodak, sa malo umerenijim hardverom ali sa SD čipsetom, standardno odličnim kamerama i sve to po nižoj ceni od ovih podivljalih flagship 2020 cena.
 
Pa da, to je sustina. Naviknes klijentelu na svoj proizvod i onda kupis kajmak i odrzavas poslovanje (uz povecanje profita kroz dizanje cena proizvoda) u nedogled.
Apple je najbolji primer, nazalost

No dobro, to je razumljivo sa strane ljudi van IT-a koji su naviknuti na odredjeni proizvod i to je to.

A da ja zivim u Austriji, bez pardona Oppo Find X2 Pro :d
 
Kineske brendova ne razmatram zbog garancije, to je previse para za nesto sto mozes koristiti kao ciglu ako se pokvari. Ne zelim da cackam telefon po ceo dan, ali opet ponesto zelim da promenim a to kod iPhone-a ne moze. Idealno bi bilo Apple hardver i softver u telu S20.
 
Porucio sam S20 5G online, tako da imam dve nedelje rok da ga vratim ukoliko se pokaze da se pregreva ili zakucava.
 
Nadam se, iskreno nisam hteo vise da razmisljam o tome i da gledam jos jedan YouTube video sa opisima, click , like & subscribe...

Javljam utiske kada stigne.
 
Dugoročno (čim iskoči negde) ću verovatno i ja na isti samo g9810 verziju! Ko beše sa foruma ima pomenuti...čini mi se da je neko pominjao, da mu ponudim taman op8 pro u zamenu [emoji56][emoji2960]

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
I nemas bas veliki izbor ako neces da nosis ciglu.
 
Nazad
Vrh Dno